Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Koło fortuny problem

Co sie dzieje z kołem fortuny mam 19 losów a nie mogę grać tylko cały czas jest napis kup losy ????????????????
«1

Komentarz

• ZenQua (PL1)ZenQua (PL1) PL1 Posty: 71
    Ponieważ po ostatniej aktualce  minimalna ilość losów żeby zakręcić kołem wynosi 30 sztuk :)
    ZenQua @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Wiśliczanin (PL1) powiedział(a):
    Co sie dzieje z kołem fortuny mam 19 losów a nie mogę grać tylko cały czas jest napis kup losy ????????????????
    Ponieważ, będziemy dzielić się zmianami w grze teraz zdecydowanie częściej, bo zmian będzie bardzo dużo. Codziennie niemal tłumacze nowe ogłoszenie z zmianami. Odwiedzasz forum wiesz, nie ? Trudno, nie wysyłamy indywidualnych komunikatów z serii - wejdź proszę na forum, mamy nowości, przykro mi.

Jan
  • Szron77 (PL1)Szron77 (PL1) PL1 Posty: 8
    Witam
    Zbierałem losy koła fortuny już ponad rok z myślą by mieć szansę wygrania głównych nagród, miałem ich kilkanaście tysięcy, te losy były zdobyte w legalny sposób, często dużym wysiłkiem.
    Panie Jan M. jak pan myśli dlaczego czuję się tak jak bym był okradziony,
    Czytam forum często i ani jednego zdania na temat tych zmian nie znalazłem,
    Było dużo zmian jedne się podobały drugie nie jak  likwidacja grosików, ale były przeprowadzone fair.
    Na razie będę grał dalej bo za dużo czasu tu zainwestowałem
  • Dokładnie koło fortuny to teraz porażka.
    Czas zapomnieć o nim bo to nie realne teraz,a tak się te losy zbierało by coś nagrać.
  • bestan (PL1)bestan (PL1) PL1 Posty: 21
    Koło fortuny to jakaś porażka. jeśli chce się przeprowadzić takie drastyczne zmiany to wszyscy powinni dostać wyrównanie w postaci zdziesięciokrotnienia swoich zasobów losów. Inaczej, to wygląda jak okradanie ludzi z losów, szczególnie dotyczy tych,co zbierali miesiącami/latami, żeby zdobyć jakąś lepsza nagrodę... a teraz zostali oszukani. Mapa zdycha i przy takich poprawkach całkiem się wyludni. 
    bestan @ pl 1
  • Jan M jak widzisz po wpisach wasze zmiany to totalne porażki jedyne co potraficie to popsuć grę i co parę minut  podczas gry włączać denne reklamy badziewia za rubiny.
    Efekt jest odwrotny niż myślicie i coraz więcej graczy rezygnuje z kupna rubinów.

OBY TAK DALEJ A POŁOŻYCIE TA GRĘ A JAK JEJ NIE BĘDZIE TO I WAS. 
  • Wiśliczanin (PL1) powiedział(a):
    Jan M jak widzisz po wpisach wasze zmiany to totalne porażki j. 
    Jan M w którymś temacie odpisywał że szykują sie takie zmiany że nam szczena opadnie... Jak narazie faktycznie się szykują ale na gorsze...

I nie, nie jestem zadowolony z powrotu grosików. Skoro mają wrócić to na poprzednich zasadach. Obecnie wygląda to tak że bogacą się najbogatsi, którzy najwięcej inwestują w grę.... Zapomniałem, dążycie do balansu w grze :neutral:   tylko ktoś wam chyba powinien wytłumaczyć na czym balans w ogóle polega
    Chcemy powrotu Alchemika!!
  • Uziii (PL1)Uziii (PL1) PL1 Posty: 3
    koło fortuny to kolejny złodziej , wyciąga rubiny a nic nie daje w zamian , 30 lub 300 losów a dostaniesz zielone ubranko , brawo złodzieje 
  • złodzieje masz 100% racji 
  • Eorum (PL1)Eorum (PL1) Posty: 1
    edytowano 24.06.2018
    moderatorzy którzy gracie w głównych sojach , czego jeszcze chcecie , wojny bez końca by wyrobić premię , oskubać normalnych graczy którzy graja dla zabawy , *******

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Czubajka.
    Post edited by Czubajka on
  • BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    Witam,

Temat Koła Fortuny został już poruszony na forum. W związku z czym scalam tematy i proszę o nie zakładanie ponownie tego tematu.

Pozdrawiam
    Keira

• Janie M, 
    sugerujesz, że zanim wejdę na grę powinnam najpierw zorientować się na forum czy nie ma zmian w grze? Hm...
    Ciekawe...idę do sklepu w którym od lat kupowałam bułki za 30 gr i  nie ma żadnej informacji (przy tych bułkach), a przy kasie sprzedawca chce ode mnie za bułkę 3 zł , to zapłacę bez słowa czy raczej złożę reklamację? Aha sprzedawca mówi, że mogę sobie przeczytać nowy cennik, który jest wywieszony na zapleczu....Pozdrawiam.

szerszen123 @ pl 1
  • Ta aktualizacja to jeden wielki przekręt .Informacja o niej parę godzin wcześniej żeby nie można było zużyć tych losów w starym kole . Ja czuje się oszukany z dnia na dzień losy straciły na  wartości 10 razy . A nagrody takie same poza nowym kompletem blach . Szkoda pisać ale oszukali wszystkich róbcie tak dalej a będziecie grać sami  . Wyobraźmy sobie sytuacje wstajesz jutro rano i wszystko drożeje 10 razy całe twoje oszczędności są warte 10% tego co miałeś dzień wcześniej . Co by się stało w kraju z rządem jakby doszło do czegoś takiego?

RobertX3M @ pl 1
    raamzes1 (PL1) powiedział(a):
    złodzieje masz 100% racji 

Eorum (PL1) powiedział(a):
    moderatorzy którzy gracie w głównych sojach , czego jeszcze chcecie , wojny bez końca by wyrobić premię , oskubać normalnych graczy którzy graja dla zabawy , *******

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Czubajka.
    @Uziii (PL1)  - wiem, że mając punkty karne, nie możesz otwierać nowych tematów, ale tworzenie multikow po to tylko by spamować na forum ...skończy się tym, że i konto główne na którym grasz doczeka się nie tylko blokady na forum ale i na grze. Wyraziłeś opinie, opinie przekazałem, podbijanie tematu z multikow, to złe posuniecie ...

Jan
  • Jan M jedyne co potraficie to straszyć i karać banami na forum a reszta jak naprawa błędów w grze to już przekracza wasze możliwości intelektualne.

ZAMIAST GŁUPIO ODPOWIADAĆ NA FORUM ZAJMIJCIE SIĘ NAPRAWA GRY BO PO PARU MINUTACH GRY TAK MULI ŻE GRAC SIE ODECHCIEWA.
    edytowano 25.06.2018
    Jan M jedyne co potraficie to straszyć i karać banami na forum a reszta jak naprawa błędów w grze to już przekracza wasze możliwości intelektualne.

ZAMIAST GŁUPIO ODPOWIADAĆ NA FORUM ZAJMIJCIE SIĘ NAPRAWA GRY BO PO PARU MINUTACH GRY TAK MULI ŻE GRAC SIE ODECHCIEWA.
    Zarówno Ty jak i wielu tu piszących, nie rozumie podstawowej sprawy. Nie ma znaczenia, czy moderator, czy jak była z nami Asia, czyli Polski CM, przekazujemy wszystkie informacje jakie do nas spływają dzięki forum i dzięki Tobie, dzięki Wam. I jeśli Tobie czy innym wydaje się, że mam wpływ na to, ze coś się zmieni czy nie, to jesteś kolejnym który tego nie rozumie. Jesteśmy osobami, moderator i CM, pomiędzy Wami a teamem. I my opowiadamy, jak reszta modów i CM-ów z całego świata, co się u nas dzieje, jeśli są te relacje spójne , spójne spostrzeżenia, jest większa szansa na reakcje ze strony Teamu. Jak są błędy na grze, jak się serwer, mówiąc kolokwialnie "wywala", to też dzięki Wam się dowiadujemy, 7 dni w tygodniu reagujemy i natychmiast szukamy dyżurnego technika. Czy myślisz, że gdyby "głupiego" moderatora w niedziele nie było na forum to komu przekażesz, że nie możesz wejść na grę ? Głupie odpowiedzi ? Podaj mądra w takiej sytuacji, czyli zapraszam tu do siebie i chętnie będę oklaskiwał Twoją mądrość na moim miejscu. I nie pisz mi Ty czy inni, że skoro się pisałeś tam być modem  to ... To co ? Ano staram się zachować racjonalnie, rozmawiać a nie podkładać bombę bo jestem niezadowolony....

Raz jeszcze, będę wdzięczny jak dotrze choć raz. Każde zdanie, każdą uwagę, każdy stan nastrojów na forum, natychmiast przekazujemy do Teamu. To nie jest z mojej strony złośliwość, że nie zawsze włączam się do dyskusji, zwłaszcza tej cholernie krytycznej, bo najczęściej milczę, jak się zgadzam z tym co piszecie i boli jak cholera, że nic z tym zrobić nie mogę. Jeszcze raz, wejdź w moje buty, i pisz stale lekko zakurzone odpowiedzi z cyklu - "wiemy i postaramy się wkrótce Wam pomóc".... Tego oczekujesz ? Nie sądzę ...

Natomiast, może Ci się to podobać lub nie, w dyskusji obowiązują nas oboje, Ciebie i mnie pewne zasady, niepisane i te napisane, a to już regulamin. I możesz się z tym zgadzać lub nie. Możesz starać się to złamać, to moja reakcja na forum, będzie adekwatna do Twojej postawy i to zgodnie z regulaminem.

Będąc wiele lat tutaj moderatorem, nauczyłem się przyjmować krytykę pod adresem Twórców tej gry jak i względem nas, zespołu forum. Nauczyłem się rozmawiać dzięki tej krytyce z ludźmi z GGS. Właśnie tam też siedzą ludzie. I każdy z nich tak jak ja czy Ty, ma swoje ramy w których pracuje, nic ponad to. Ale im więcej dyskutujemy tym więcej osiągamy.

I na koniec, zdaje sobie sprawę, że jeszcze tysiąc razy moderator czy CM będzie pisał o swej roli na forum, najczęściej pojmowanej jako roli decydenta co nie jest zgodne z rzeczywistością. Większy wpływ na zmiany w grze, masz Ty czy inni gracze, dzięki roli pośrednika, czyli naszej, moderatorów na forum gry. Tyle ode mnie ...

Jan
    Post edited by Jan M on
  • "Jak są błędy na grze, jak się serwer, mówiąc kolokwialnie "wywala", to też dzięki Wam" 

TO JUŻ SZCZYT BEZCZELNOŚCI SERWER SIĘ WYWALA PRZEZ TO ZE MY ŚMIEMY GRAC W TA GRĘ 
  • varior7 (PL1)varior7 (PL1) PL1 Posty: 40

Dziś kolega z soja wydał szybko 2500 losów, które pomalutku zbierał kilka miesięcy. Za zużycie jednorazowo 300 losów (pro) otrzymał 1700 kamyka!!! Nie chcę tego nazywać po imieniu ale wszyscy wiedzą jak to się nazywa jak ktoś komuś coś zabiera... Losy poszły razy 10 a nagrody tego samego rzędu czyli np. 1700 drewna, 3000 golda, 6,5h czasu VIP, 30 krokodylków itp.

Przestrzegam przed używaniem Koła Fortuny!!! Za wydanie 2500 losów ma się 84 miejsce i nawet nie jest się w połowie 6 poziomu!

edytowano 25.06.2018
    "Jak są błędy na grze, jak się serwer, mówiąc kolokwialnie "wywala", to też dzięki Wam" 

TO JUŻ SZCZYT BEZCZELNOŚCI SERWER SIĘ WYWALA PRZEZ TO ZE MY ŚMIEMY GRAC W TA GRĘ 
    Nauczysz się czytać z uwagą i cytować pełne zdania ?? To było moje ostatnie zdanie do tłumaczenia, że ryba ma ogon liczony jako koniec a głupota granic nie posiada...

Jan
Sign In to comment.