Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja Czerwiec 2018 - dyskusja

1511

Komentarz

• Aga5 (PL1)Aga5 (PL1) PL1 Posty: 59
    Witam. 
     Za kazdym logowaniem sie do gry w magazynie budynkow jest nowy element, wchodze i za kazdym razem jest to drzewko ozdobne, wchodze, klikam w nie, moge ja postawic gdzies lub sprzedac, o jest ok, 
    Jesli sie wyloguje, historia sie powtarza, za kazdym zalogowaniem jest to samo
    Aga
  • to skandal ze moderator wkleja jakies linki ktore nie dzialaja i kaze je wkleic do ustawien windowsa zeby gra chodzila!!!!

"Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • superMati5 (PL1)superMati5 (PL1) PL1 Posty: 256
    Dlaczego ranking łupów nie jest zresetowany ? :/
    Zakład obstawiłem i tu lipa :P :)
    superMati5 @ pl 1
  • Jan M powiedział(a):
    Nie musisz zmieniać ustawię "kompa", skoro nie służy do gry a czasem do uprawy roślinek, jak piszesz w części kolejnej swego wpisu. Niestety, nasza gra opiera się na Flashu, który mówiąc kolokwialnie się skończył i podaliśmy i Tobie i innym, kolejne możliwe rozwiązanie z powodu błędu w produkcie Adobe a nie naszym. 

Po pierwsze
    Czytać trzeba ze zrozumieniem.
    Proszę z łaski swojej zacytować fragment o rzekomej uprawie roślinek na kompie przez tomas17.
    Jeśli nie rozumie Pan wypowiedzi to nie nadaje się Pan na moderatora.

Po drugie
    Zrzucanie winy za błędy programistów GGS na rzekomy błąd Flasha jest naprawdę żałosne.
    Gram również w inne gry oparte na Flashu i żadna inna podobnych problemów nie odnotowała.
    Trzeba wziąć winę na klatę i naprawić błędy we własnym produkcie a nie zwalać na innych.

Po trzecie
    To co się Panu wydaje na temat powstania internetu nie ma żadnego związku z tematem.
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 18.06.2018
    bernard75 (PL1) powiedział(a):
    Co jest kurka?
    Ps. Dalej czekamy na rekompensaty... :)
    Nie wiem co jest "kurka" ale ogłoszenie o kompensatach umieściłem. Pisałem wczoraj, pracujemy od godziny 9.00 i po konsultacjach z całym zespołem wydamy oświadczenie....

krasnal665 (PL1) powiedział(a):
    Po pierwsze
    NIE NA TEMAT

Po drugie
    NIE NA TEMAT

Po trzecie
    To co się Panu wydaje na temat powstania internetu nie ma żadnego związku z tematem. TEŻ NIE NA TEMAT
    Dlatego, luźne wypowiedzi w dziale Na luzie, przydzielam punkty karne i proszę bez adwokatów i pisania z innych kont niż własne, bo zablokuje te konta tak, by wpisy były tylko z tych właściwych a swoje spostrzeżenia o tym przekażę do Supportu.

Jan
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    superMati5 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego ranking łupów nie jest zresetowany ? :/
    Zakład obstawiłem i tu lipa :P :)
    Problem znany, właśnie na biurku, dam komunikat, bo prawdopodobnie zrobimy ponownie szybka poprawkę, ale nie znam szczegółów ...

Jan
  • reklamy zajmujace caly ekran pojawiaja sie nadal co skutecznie przeszkadza w grze,obronie lub ataku bo ustawic co kolwiek jest ciezko i zabiera duzo czasu.

• Betica1User (PL1)Betica1User (PL1) PL1 Posty: 130
    Od razu przyznaję, że nie czytałam poprzednich wypowiedzi.

Gra – czynność o ustalonych zasadach, w której udział bierze jedna lub więcej osób. Od innych rozrywek grę oddziela istnienie ścisłego zbioru zasad gry, od innych skodyfikowanych czynności jej rozrywkowy charakter.

Od razu przypomnę, że zmieniano zasady podczas rozgrywek, wbrew woli grających, czyli drugiej strony, więc ggempire nie jest grą.... czym się stała? Brakło mi wyobraźni na nazwę :D
    Reklamy śmigają na grze idealnie, gra muli, błąd poganiany błędem.... czyli jesteśmy darmowymi odbiorcami reklam.... Na innych portalach, za oglądanie reklam płacą oglądającym.
    I nie chodzi tylko o wczoraj, błędy są cały czas, nie poprawione, uciążliwe, uniemożliwiające uczciwą rozgrywkę, a Wy zajmujecie się wyglądem artefaktów, tudzież zbrojek i innych nieistotnych dla gracza rzeczy. Nie poprawiacie komfortu gry, nie dbacie o klienta, a przecież to , że gramy na tej stronie daje Wam samo w sobie konretną kasę, więc my, jako grający z umowy się wywiązujemy.
    A gdzie wywiązanie się z Waszej części umowy? Gdzie serwer gotowy do grania? Gdzie komfort rozrywki?
    No tak, bo gra ma być rozrywką, poprawiać humor, wywoływać pozytywne emocje...to miejsce, które powinno zadbać o mój rozwój( oooo matko haha nie wierzę , że to napisałam:D)
    Mam propozycję dla ggs- zmieńcie techników- tych od reklam dajcie na grę, od razu poprawią to co trzeba, a tych co byli do tej pory na grze.... dajcie do reklam ;p zobaczymy czy reklamy też zepsują:)
    Przejście na html niczego nie zmieni, jeśli nastąpi z błędami. Ja wiem , że się nie chce do spodu zdejmować wszystkich łatek, ale jak się tego nie zrobi, to za chwilę serwer padnie i nie będzie grania.Im więcej błędów, tym wiecej przeliczeń.... ile błędów te serwery jeszcze wytrzymają? Może jakieś zakłady?:)

pozdrówki

Beti

Betica1User @ pl 1
  • filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
    Jan M powiedział(a):
    filipo7 (PL1) powiedział(a):
    Ja spytam odnośnie dekorek na Sztormie . Powyżej nie znalazłem .

Jeżeli włożyłem nadwyżki dekoracji na Sztorm i nie zabiorę ich przed końcem sztormu to One znikną czy się zmagazynują same ?  Wiadomo że wcześniej Ogrody zamkowe znikały gdy się ich nie sprzedało wcześniej .. 
    Zasada tego eventu jest niezmienna od lat. Sztorm powoduje zabranie i zniszczenie wszystkiego. Tym samym, pozostawione obiekty dekoracyjne, znikną i nie powinny wrócić do magazynu głównego.

Jan
    Za powyższą odpowiedź dziękuję ... 
    Tylko teraz jak to będzie ?  Załóżmy wrzuciłem na sztorm 20 fontann tym samym zmagazynowałem 20 ogrodów zamkowych ... Obecnie w magazynie mam ok 50 szt ogrodów ...  System jak to rozliczy po zniknięciu Sztormu ?  Załóżmy że wszystko zmagazynowałem ale nie sprzedałem !!!  
    Wyprodukowane ogrody zamkowe te za akwę pozostaną w magazynie głównym ?  Czy odliczone zostanie te 20 szt , zamienione za fontanny  :)
  • Janie nie wiem czy wogóle pochylisz sie nad sprwą dotyczy dekorek w samurajach. zebrałem żetonny na 4 dekorki (fontanna spokoju serca), zacąłem wymieniać i chciałem je osadzić w zamku na szczytach. Za każdym razem co akceptowałem wyskakiwała reklama. Myślałem, że po zamknięciu reklamy będzie okienko na decyzję do jakiego zamku dekorkę skierować ale ne stety tak się nie stało co z tym fantem zrobić bo na ZG takie dekorki mi nie są potrzebne
  • Aga5 (PL1)Aga5 (PL1) PL1 Posty: 59
    Mam pytanie dotyczace "mulenia" gry, czy i kiedy mozna sie spodziewac naprawy?
    Strasznie utrudnia to gre.
    Okolo godziny gry i nie da sie grac. 
    Nie wiem czy w dobrym miejscu o to pytam, przeczytalam rozne wpisy JANA M, ale nie znalazlam na to odpowiedzi. 
    Prosze o odpowiedz.
    Pozdrawiam Aga.
    Aga

• Gra – czynność o ustalonych zasadach, w której udział bierze jedna lub więcej osób. Od innych rozrywek grę oddziela istnienie ścisłego zbioru zasad gry, od innych skodyfikowanych czynności jej rozrywkowy charakter.

Od razu przypomnę, że zmieniano zasady podczas rozgrywek, wbrew woli grających, czyli drugiej strony, więc ggempire nie jest grą.... czym się stała? Brakło mi wyobraźni na nazwę D 
    Reklamy śmigają na grze idealnie, gra muli, błąd poganiany błędem.... czyli jesteśmy darmowymi odbiorcami reklam.... Na innych portalach, za oglądanie reklam płacą oglądającym.
    I nie chodzi tylko o wczoraj, błędy są cały czas, nie poprawione, uciążliwe, uniemożliwiające uczciwą rozgrywkę, a Wy zajmujecie się wyglądem artefaktów, tudzież zbrojek i innych nieistotnych dla gracza rzeczy. Nie poprawiacie komfortu gry, nie dbacie o klienta, a przecież to , że gramy na tej stronie daje Wam samo w sobie konretną kasę, więc my, jako grający z umowy się wywiązujemy. 
    A gdzie wywiązanie się z Waszej części umowy? Gdzie serwer gotowy do grania? Gdzie komfort rozrywki?
    No tak, bo gra ma być rozrywką, poprawiać humor, wywoływać pozytywne emocje...to miejsce, które powinno zadbać o mój rozwój( oooo matko haha nie wierzę , że to napisałam:D)
    Mam propozycję dla ggs- zmieńcie techników- tych od reklam dajcie na grę, od razu poprawią to co trzeba, a tych co byli do tej pory na grze.... dajcie do reklam ;p zobaczymy czy reklamy też zepsują:)
    Przejście na html niczego nie zmieni, jeśli nastąpi z błędami. Ja wiem , że się nie chce do spodu zdejmować wszystkich łatek, ale jak się tego nie zrobi, to za chwilę serwer padnie i nie będzie grania.Im więcej błędów, tym wiecej przeliczeń.... ile błędów te serwery jeszcze wytrzymają? Może jakieś zakłady?

to jest bardzo ciekawe co ktos wyzej zamiescil na forum ,czekam na odpowiedz moderatora??powielilem  czyjs wpis dlatego ze czekam na komentarz moderatora.bo REKLAMY w grze to skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    ja mam pytanie dotyczące tej mocy wyposażenia. Co to da skoro i tak gdy zdobywam ciekawy komplet to go podkręcam na max?
    A czy ta aktualizacja nie spowoduje przypadkiem dalszego spowolnienia gry i tak mulącej?
    marello @ pl 1
  • krasnal665 (PL1)krasnal665 (PL1) Posty: 10
    edytowano 19.06.2018
    Jan M powiedział(a):
    Dlatego, luźne wypowiedzi w dziale Na luzie, przydzielam punkty karne i proszę bez adwokatów i pisania z innych kont niż własne, bo zablokuje te konta tak, by wpisy były tylko z tych właściwych a swoje spostrzeżenia o tym przekażę do Supportu.

Jan
    buhaha
    Jakieś dowody na poparcie tej teorii Pan posiada ? Nie, bo tez takowych nie ma.
    Jestem zwykłym graczem posiadającym jedno konto. Być może to dziwne w grze pełnej słupów.
    Proszę mnie z łaski swojej nie straszyć pkt karnymi, blokadą czy też tym waszym nieudolnym supportem za pisanie o rzeczach niewygodnych na które nie ma Pan gotowej odpowiedzi bo strachliwy nie jestem.
    Określenie "właściwe konta" jest bardzo intrygujące.
    Te właściwe to jakie ?
    Słupy którym jest wszystko jedno czy może ta większość co wg Pana jest zadowolona ze wszystkich wspaniałych zmian i dlatego się nie wypowiada ?
    No bo któż by nie był zadowolony z lagów ?  Chyba tylko grająca mniejszość :)
    Na tym pozwolę sobie zakończyć tę trochę przydługą i offtopową wypowiedź.
    Zupełnie nie dbam o to czy dostanę bana ponieważ dalsze pisanie czegokolwiek na tym forum jest rzucaniem grochem o ścianę.

Edit
    Co do sugestii dot działu na luzie.
    No cóż trzeba było tam umieścić odp do tomas17 :)
    Post edited by krasnal665 (PL1) on
  • udalo sie naprawic??
    Moderator przeglad dziala fatalnie troche lepiej jak wczesniej ale nic specjalnego.Wiec co udalo sie naprawic???

• DAHAKA4 (PL1)DAHAKA4 (PL1) PL1 Posty: 47
    edytowano 20.06.2018
    Ważne że promocje działają idealnie :P ( w żadnej grze przeglądarko-wej nie widziałem by z promocjami byli tak nachalni by dawać je podczas gry na cały ekran tylko najwyżej na dole ekranu wyskakują wiadomości o nowych promocjach lub oddzielny sklepik na nie ).

Nie pokazuje zdobywanej kasy w rapkach ( ale nie naprawiajcie tego bo znowu coś zrąbiecie ).

Co do aktualizacji część 3, brawo oczywiście liczą na zysk z rubiniaży ( rubiniaż- jednostka kupująca ruble bez opamiętania, zazwyczaj za kasę z portfela matki/ojca :P ) by kupowali losy a zwykły Kowalski mógł tyko popatrzeć na koło fortuny.

Co do szybkości powiadomienia o aktualizacji gratuluje, znowu na innych forach pisali dzień wcześniej a jan podał nam parę godz. jak pisze przed aktualizacją.

Co do magazynu na dekorki, wszystko pięknie-fajnie tylko jedyny problem w tym że daliście nam koleją rzecz do klikania po 100 razy .... tak samo jak sprzedawanie wyposażenia z plecaka by tylko ślęczeć nad grą x czasu a to oczywiście może kupie od razu wyskakujące promocje, przemyślane na całego, chylę przed wami czoło i czekam na kolejne zrypanie gry chociaż już to może być nie możliwe ale jak zawsze coś znajdziecie :P

A tak poza tym proszę o wytłumaczenie do kogo się samuraj zalicza bo jednak nie NPC jeśli go nie zalicza do misji królewskiej, a baron to też już nie wiadomo co to jest ...... i nomad do czego jest są zaliczane te trzy razy czy jak to napisać ?????

Post edited by DAHAKA4 (PL1) on
  • czkawka55 (PL1)czkawka55 (PL1) PL1 Posty: 120
    haha.... 
    Grosiki-były po to by zdobyć rubiny nie kupując ich
    a jeśli dobrze rozumiem to tylko w ofertach będą...
    czyli kup rubiny to dostaniesz grosiki...
    daliście tylko nastepne 2x zwiększony zakup rubli i to wszystko
    wyglad zamków też napewno za ruble 
    a rubli sie zdobyć nie da i tak :smiley:
    http://prntscr.com/jx3u8n - ja nie kupiłem ani razu i takiego zamiaru nadal nie mam...

Pozdr.  >:)
    czkawka55

Sign In to comment.