Strona główna Polish Wasze pytania do gry

problem

24

Komentarz

• w ogóle nie da się grać!!!!!
    Oliwia2009 @ pl 1
  • JonDou (PL1)JonDou (PL1) PL1 Posty: 17
    jeszcze jeden drobiazg, przy rozbudowie areny treningowej o kolejny poziom nie daje wojska :(

• poprostu gra sie zwiesila i tyle jak zwykle
  • niech mi premke zawieszą jeszcze :)...bo w niej akurat czas ucieka:)
    Oliwia2009 @ pl 1
  • ZenQua (PL1)ZenQua (PL1) PL1 Posty: 71
    Powinni chyba zamrozić jedzenie i wyłączyć ten bubel na czas naprawy. Tylko czy ktoś z opiekunów nas czyta ?
    ZenQua @ pl 1
  • na dodatek tak muli jak rzadko... nawet reset nie daje poprawy...kompletna katastrofa z tą grą teraz...

Dakota odpuszcza dzisiaj bo to szkoda czasu...
    Dakota7777 @ pl 1
  • pewnie te punkty z atakow co poszly to i tak przedna a razem z nimi narzedzia i kupiona premka na beri . . . suuuuper 
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Dzień dobry, już zgłaszam kłopoty na grze, proszę dać mi czas, bym dowiedział się co się stało, jak będę miał jakiekolwiek informacje dam Ogłoszenie.
    Dziękuje

Jan
  • ZenQua (PL1)ZenQua (PL1) PL1 Posty: 71
    powinni chyba zamrozić jedzenie i wyłączyć grę na czas naprawy. a my na grilka :)
    ZenQua @ pl 1
  • A co w przypadku jesli ktos   zakupil premke  500%  do pkt rycerskosci na Beri  na 2 h    czas  sie skonczyl a  pkt  nie zaliczylao   to samo  na obcych       zalamka    pora sie  powoli rozstac z ta  gra  :{
  • to od razu mi te 12 mln zlota oddajcie co mi zniklo, a misji krolewskiej nie zaliczylo.
    granie w te gre staje sie coraz bardziej frustrujące...
  • wlasnie ja kupilam sobie premke na beri i co i poszlo....
  • Krewetka (PL1)Krewetka (PL1) PL1 Posty: 20
    ale oferty kupna za rubiny to wchodzą jak w masło :)hihi
    Krewetka @ pl 1
  • niestety...premka tyka...tik tak...a grac się nie da
    Oliwia2009 @ pl 1
  • no tak aby tylko naciagac nas dalej :)
  • wlasnie zliczylo mi pkt z obcych i wpadly nagrody

• mnie jeszcze nic...a premka z obcych róniez przepada :((((
    Oliwia2009 @ pl 1
  •  LAGI < LAGI < LAGI.....zróbcie coś z tą grą, bo nie idzie grać !!! Odinstalowanie flash'a nic już nie daje.
    To co jest teraz, to już masakra !!!
  • wlasnie premka   z berii wygasla wiec 2 godzinki    poszly w system  500%  premki     i co   na koncie GGE   sie  wszystko zgadza    kwota wzrosla          szkoda ze na moim koncie     jest     odwrotnie bankowym i  na grze    echh   ggs  ....... nawet  przeklinanie nic  tu nie da    wyslanie  ticketa ?     chyba bedzie dzialalo  podobnie ....  zalamka

• i ja mam ten sam problem w zadaniach mi pokazuje 0 i nie zalicza mi zadań codziennych

Sign In to comment.