Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja Czerwiec 2018 - dyskusja

1411

Komentarz

• Hera7704 (PL1)Hera7704 (PL1) PL1 Posty: 55
    Przewidywany czas aktualizacji 1h........zaczęła sie 3h.......czy nastąpi dziś jej koniec?
    Hera7704 @ pl 1
  • Hera7704 (PL1)Hera7704 (PL1) PL1 Posty: 55
    O nastapił :)
    Hera7704 @ pl 1
  • Akrecja (PL1)Akrecja (PL1) PL1 Posty: 35
    I temat zakończony, pozdrawiam :)
  • DAHAKA4 (PL1)DAHAKA4 (PL1) PL1 Posty: 47
    Wygląd magazynu tragedia, więcej wyskakujących okienek.
    A nie mogli by zrobić tak jak było że wszystko widać w oknie budowy tylko trzema osobny magazyn włączać i zasłania miejsce ile jest na zamku, nie przemyślane według mnie.
  • wymieniłem dekoracje na lepsze i spadł porządek
    dziwne deko to jest
  • DAHAKA4 (PL1)DAHAKA4 (PL1) PL1 Posty: 47
    Pytanie, magazym ten na dekorki ma limit ile się może zmieścić bo jak by był to by pisało ile można ale nie widzę nigdzie?
  • dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 113
    JAK powiększyli ten magazyn, bo ja nie widzę różnicy, ale nowe błędy już widzę.
    dymitr38 @ pl 1
  • Czy to normalne, że teraz po przejęciu posterunku znikają dekoracje?
  • PROSIMY NIE WKŁADAĆ ŻADNYCH DEKORACJI DO INWENTARYZACJI DEKORACJI W KRÓLESTWIE BERIMOND, PONIEWAŻ TWOJE DEKORACJE MOGĄ ZOSTAĆ USUNIĘTE !!!

no to się zacznie lament

czerwona.malwa @ pl 1
  • Gorrori (PL1) powiedział(a):
    Czy to normalne, że teraz po przejęciu posterunku znikają dekoracje?
    dołączam się do pytania, mam to samo 
    SokoliWzrok @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    SokoliWzrok (PL1) powiedział(a):
    Gorrori (PL1) powiedział(a):
    Czy to normalne, że teraz po przejęciu posterunku znikają dekoracje?
    dołączam się do pytania, mam to samo 
    Tak czasem myślę czy łatwiej przeczytać co piszemy w ogłoszeniach czy zadać pytanie i czekać ? :smile:
    Notabene jesteśmy w dyskusji do tego ogłoszenia, więc jego krotki fragment:

A  całość zmian do lektury całej odsyłam gorąco, raz jeszcze TUTAJ. :)

Jan

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 780

Bardzo fajna aktualizacja  zwłaszcza opcja dająca możliwosć wymiany dekoracji  

Wreszcie fajne rozwiazanie  :))

Pozdrawiam jakzawsze 
    Arek.

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
    Ja spytam odnośnie dekorek na Sztormie . Powyżej nie znalazłem .

Jeżeli włożyłem nadwyżki dekoracji na Sztorm i nie zabiorę ich przed końcem sztormu to One znikną czy się zmagazynują same ?  Wiadomo że wcześniej Ogrody zamkowe znikały gdy się ich nie sprzedało wcześniej .. 
    filipo7 (PL1) powiedział(a):
    Ja spytam odnośnie dekorek na Sztormie . Powyżej nie znalazłem .

Jeżeli włożyłem nadwyżki dekoracji na Sztorm i nie zabiorę ich przed końcem sztormu to One znikną czy się zmagazynują same ?  Wiadomo że wcześniej Ogrody zamkowe znikały gdy się ich nie sprzedało wcześniej .. 
    Zasada tego eventu jest niezmienna od lat. Sztorm powoduje zabranie i zniszczenie wszystkiego. Tym samym, pozostawione obiekty dekoracyjne, znikną i nie powinny wrócić do magazynu głównego.

Jan
  • Aga5 (PL1)Aga5 (PL1) PL1 Posty: 62
    Bylo ogloszenie dotyczace spadku produkcji zywnosci na zamkach.
    Otoz na moich zamkach wlasnie tak sie dzieje. Wstawilam dekorki o duzo wiekszym porzadku publicznym a mniej wojska moge utrzymac na zamkach. Jest szybsze zuzycie zywnosci.
    Kiedy to zostanie naprawione.
    Aga
  • dekoracje to wreszcie zmiana na ktora czekala wiekszosc graczy mapy empire
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • witam
    znowu wszystko zepsuliście
    problem z Flasz -ustawianie i wysyłanie ataku z 6 fal trwa ponad 5 minut  to żenada
    nie będe zmieniał ustawień kompa pod gre bo komputer nie do tego tylko służy
    jak coś zepsuliście to naprawcie a nie proponujecie jakieś bzdury
    proszę wszystkich graczy o uczestnictwo w forum i chociaż krótkie wpisy  nie zachowujmy się jak na wyborach że nie idziecie głosować a potem tylko nażekacie ,niech wszyscy poznają prawdziwą liczbe graczy którzy są nie zadowoleni ze zmian w grze ,wtedy nie bedzie to 50% zadowolonych a 2% marudzących
    Panie Janie M jest pan przedstawicielem włascicieli tej gry i skoro Pan zachowuje się w taki ordynarny sposób do graczy to znaczy że czas już zakończyć tą kariere i zając się zadzeniem warzyw im będzie wszystko jedno
    pozdrawiam Piotrplayer99

tomas17 @ pl 1
    edytowano 17.06.2018
    tomas17 (PL1) powiedział(a):

nie będe zmieniał ustawień kompa pod gre bo komputer nie do tego tylko służy

Nie musisz zmieniać ustawię "kompa", skoro nie służy do gry a czasem do uprawy roślinek, jak piszesz w części kolejnej swego wpisu. Niestety, nasza gra opiera się na Flashu, który mówiąc kolokwialnie się skończył i podaliśmy i Tobie i innym, kolejne możliwe rozwiązanie z powodu błędu w produkcie Adobe a nie naszym. Jeśli nic w życiu nie doceniłeś, doceń choć raz nasze chęci... choć raz :) Naszym błędem, lub jedyne co można nam zarzucić, to to, ze masę pracy kosztuje przejście na HTML5 gdzie za chwil kilka powinienem podać oficjalny komunikat o przejściu.
    tomas17 (PL1) powiedział(a):

Panie Janie M jest pan przedstawicielem włascicieli tej gry i skoro Pan zachowuje się w taki ordynarny sposób do graczy to znaczy że czas już zakończyć tą kariere i zając się zadzeniem warzyw im będzie wszystko jedno

Hm... wiesz, wydaje mi się, że gdyby internetu nie wymyślili gdzieś tam w Ameryce na początku lat 70-tych, to zrobiliby to na pewno Polacy. Na potrzebę zrobienia jakiejś prywatnej wojenki. Dla przeciętnego polskiego zjadacza chleba jak Ty, anonimowa siec to spełnienie marzeń jak nie duszy. Nie wychodząc z domu, zawsze możesz dokopać temu, kto osiągnął więcej niż Ty ... A na koniec zamknąć "kompa" w poczuciu, dobrze spełnionego obowiązku ...

Jan
  • Kolejny raz wspaniała aktualizacja doprowadza do niestabilności w grze... i nie chodzi tutaj o rozbalansowanie równowagi miedzy graczami free i gotówkowymi... po prostu nie da się grać:
    1) gaszenie nie działa - nie leci czas,
    2) wysłanie ataku na wieże zajmuje grubo ponad 2 min,
    3) księga misji pokazuje 0 (https://scr.hu/6WN0V2), a jak się nagle pojawi to i tak nie nalicza niczego do misji,
    4) wiadomości otwierają się po 30 sek i wysyłają po podobnym czasie,
    5) przegląd gospodarki się otwiera ale nic nie wyświetla
    6) i pewnie inne rzeczy, których nie zdołałem zauważyć przez jak to nazwiecie "niestabilność gry wywołaną czynnikami od was niezależnymi, nad którymi wasi technicy już pracują w pocie czoła"

BRAWO!
  • no_name_returns (PL1)no_name_returns (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 17.06.2018
    Jan M powiedział(a):
    Hm... wiesz, wydaje mi się, że gdyby internetu nie wymyślili gdzieś tam w Ameryce na początku lat 70-tych, to zrobiliby to na pewno Polacy. Na potrzebę zrobienia jakiejś prywatnej wojenki. Dla przeciętnego polskiego zjadacza chleba jak Ty, anonimowa siec to spełnienie marzeń jak nie duszy. Nie wychodząc z domu, zawsze możesz dokopać temu, kto osiągnął więcej niż Ty ... A na koniec zamknąć "kompa" w poczuciu, dobrze spełnionego obowiązku ...

Jan
    Gdyby to napisał jakiś gracz od razu dostałby co najmniej ostrzeżenie... regulamin jest dla graczy...

co do przejścia na html5 - czy do tego czasu nie lepiej powstrzymać się od "ulepszania" gry? Czyż nie jest dziecinną rzeczą zrzucać niedopatrzenia na czynniki niezależne od was jak flash? Przecież, jako specjaliści, technicy powinni doskonale wiedzieć co może pójść nie tak. Podjęcie ryzyka wiąże się z odpowiedzialnością - czas zacząć się dorośle zachowywać i brać odpowiedzialność za własne błędy - świadomie poczynione czy nie!
Sign In to comment.