Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Obcy i kruk

Wytłumaczy mi jakiś moderator jak mam zrobić 10 mln chwały? tylko tak pytam bo do tych czas widziałem tylko kilka osób co tyle zrobiło hah :)

Komentarz

• Jan MJan M Posty: 2,620
    FamousAleks (PL1) powiedział(a):
    Wytłumaczy mi jakiś moderator jak mam zrobić 10 mln chwały? tylko tak pytam bo do tych czas widziałem tylko kilka osób co tyle zrobiło hah :)
    Kupując oferty dnia ... Tak wiem, nie takiej odpowiedzi oczekujesz ... Osobiście sprawdziłem, jak ciężko jest zrobić polowe z tego niskim lvl legendarnym by samemu sobie pokazać o czym często piszecie. I masz racje, bez sporego wkładu finansowego, zamknięcie zadań jest bardzo trudne do wykonania.
    Co tydzień, w naszych spotkaniach powielam te same tematy. Za duże wyzwanie w Samuraju i Nomadzie .. to samo Obcy i kruk, brak większego obozu, mniej ofert ... itd, itd, itd, itd ....
    Jak dziś, z dekoracjami i centralnym magazynem, po długim oczekiwaniu, jest to na co każdy czekał. Mam nadzieje, że i Ty i ja doczekamy się zmian w poruszanych często tematach/prośbach na forum.

Jan
  • wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    jako w miare aktywny gracz nie mam zadnych szans na zamykanie eventow u obcych i krukow bez nakladu pieniedzy troche kiepsko ...
    wiktorio123 @ pl 1
  • chudy9 (PL1)chudy9 (PL1) PL1 Posty: 16
    a jak to zrobic na zamkach 400-500+
    awykonalne
  • Dziękuje Janie za odpowiedź przynajmniej raz odczekałem się konkretnej odpowiedzi jeszcze raz dziękuje bo przynajmniej teraz wiesz jak mi jest trudno :)
Sign In to comment.