Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja Czerwiec 2018 - dyskusja

211

Komentarz

• Drodzy gracze,
    mnie również nie podobają się bardzo zmiany wprowadzane przez GGE, a widząc, że narzekanie, proponowanie "rozsądnych" zmian, "próby" dyskusji z moderatorami nie przynoszą oczekiwanych (czytaj ŻADNYCH) efektów, nie udzielam się już długi czas na forum - chociaż często tutaj zaglądam. 
    Nasz drogi Jan pisze, że większości z nas zmiany odpowiadają - więc ja proponuję tak: niech każdy zamknie jednego multika, czy Jan nadal będzie uważał, że graczy lawionowo przybywa i że większość jest zadowolona?
    Z moich znajomych którzy grali w tą grę po 5-6 lat większość zrezygnowała i przeskoczyła do konkurencji. Jeżeli zmiany będą szły w tym kierunku w którym idą, to pewnie kolejni też odejdą.
    Co do anonimowych ankiet, na które nasz kochany Jasiu się powołuje - wszyscy wiemy jak one wyglądają. Zadajcie jedno, dwa pytania: Czy jesteś zadowolony z wprowadzanych przez GGE zmian? Odpowiem, i to nie anonimowo.
    Na koniec Janie mam małą uwagę do Ciebie. Po 4 zazwyczaj jest 5.....
    Jan M powiedział(a):
    ...
    4. Czy masz inne merytoryczne uwagi w temacie ?
    po 4. i ostatnie ... jeśli nie to zauważ, odbiegamy niestety i dzięki mojej niefrasobliwości, od tematu ogłoszenia. Wracajmy do rzeczy, by nie tworzyć dalej spamu, o co i Ciebie proszę :)

Jan
    No ale widocznie w GGE jest inaczej, znaczy lepiej, znaczy, jak by to Jan powiedział, jak u większości (sic!)
    Życzę miłej gry wszystkim i mało nerwów.

hugo1976 @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Boons (PL1) powiedział(a):

Na koniec Janie mam małą uwagę do Ciebie. Po 4 zazwyczaj jest 5.....

Dziękuje, przyłapany na błędzie Ty na spamie, prosiłem .... nie ten temat ..
  • może zainstalujcie gre  sprzed 4-5 lat wtedy nie było błędów i była ciekawsza  teraz każde wasze dotknięcie się do gry generuje błędy 
    pawełaqu @ pl 1
  • coś chyba nie wyszło z aktualką...
    PatrycjaB. @ pl 1
  • PatrycjaB. (PL1) powiedział(a):
    coś chyba nie wyszło z aktualką...
    Oby :smiley:

GrzegorzM (PL1) powiedział(a):
    Hahaha Czyli waszym zdaniem jak ktoś się nie wypowiada pochlebnie to waszym zdaniem jest za :)

Janie pisze też o wąskiej grupie niby niezadowolonych Ale to kłamstwo bo właśnie większa grupa wypowiada się niezadowolonych niż tych zadowolonych Wiec od kiedy to mniejszość jest we większości ;) Przecież wystarczy przejrzeć każdy temat tyczący się ostatnich aktualizacji w każdym ze 100% wypowiadających się 90% jest nie zadowolonych , wiec raczej to nie jest mniejszość ;)
    Kiedyś zrobiono właśnie ankietę i wyszło że Korea Północna jest jednym z najszczęśliwszych krajów na świecie, gdzie ludziom żyje się najlepiej :smiley: A jak jest w rzeczywistości to wszyscy wiemy doskonale

Jak to mawiał Stalin: "Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy" :smile:
    Chcemy powrotu Alchemika!!
    O Prze Luj (PL1) powiedział(a):
    PatrycjaB. (PL1) powiedział(a):
    coś chyba nie wyszło z aktualką...
    Jak to mawiał Stalin: "Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy" :smile:
    Tu źle trafiłeś. Zawodowo i z wykształcenia znam te niby cytaty. Tego nigdy ów człowiek nie powiedział a zostało mu przypisane. Ale tak, był ten cytat ostatio, podpowiadają mi w "Miesięczniku działkowca" który może trafił w Twe ręce, zwrócę się do redakcji i by i tam bzdur nie pisano ... Tym bardziej, że to nie aktualizacja o tej postaci historycznej a o części gry zwanej Empire.

A ja ostatni raz proszę na temat, punkty lecą a popisać nie na temat możemy w innych częściach tego forum,

Jan
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    edytowano 07.06.2018
     >:)  >:)>:)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    cyt.

Jeśli zdecydujesz się na zakup jednej z tych ofert, wybrany poziom zostanie aktywowany i pokazany Tobie w grze. Te wielopoziomowe boostery będą zawsze działać przez 2 godziny. Oznacza to na przykład, że jeśli zdarzy ci się kupić pierwszą ofertę pierwszego poziomu, otrzymasz 2 godziny 200% bonusu. Jeśli kupisz ofertę na Drugiego Poziomu, dostaniesz 2 godziny z 300% wzrostem i tak dalej. Zobaczysz również wizualne powiadomienie dla tej gry (np. Poziom II, 300% boostera, działającego przez 2 godziny). Jest jednak specjalny przypadek, na przykład, jeśli zdecydujesz się kupić przykład III, a po tym Poziomie I ponownie, otrzymasz 2 godziny z 400% boosterem, a po 2 godzinach 200% boosterem. Powiadomienie wizualne o 400% wzroście zostanie pokazane jako pierwsze, a po jego zakończeniu pojawi się powiadomienie wizualne o 200% wzroście.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

to bezczelne oszustwo ze strony GGS 

Kupiłem  za  180.000 robinow  3  bostery  zwiekszajace  bonus  do  chwały  ..

http://prntscr.com/jrzapn

700 %  +2 godziny ,    800 %  +2 godziny ,   1000 %  +2 godziny  , 

powinienem sprawiedliwie otrzymac kolejnosciowo  wszystkie  w/w  bonusy  ,

czyli  6 godzin  z  różnicą  jedynie  odpowiednio w w/w  procentach

a  otrzymalem jedynie  2  godziny  bonusu  1000 %  ,    za  180.000  rubinow  2  godziny  na 

obcych/krukach  to  nie  żart  ale  oszustwo z naciąganiem  graczy  ,,,

Ale  tu  niżej  pokazanej na secrenie ,   w  tej  ofercie  juz wszystkie  3  po kupnie  kazdy  otrzyma  ,  wiec  dlaczego tak nie  jest z  taka sama prawie oferta  chwaly  jak  w przypadku  berii  oraz innych  ?????

http://prntscr.com/js06o2

Pozdrawiam  :-):-):-)
    Post edited by amino15000 (PL1) on
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • No niestety nie kupiłeś 3 boosterów, jak twierdzisz. Kupiłeś jeden, ostatni. Zwróć uwagę na budowę okien busterów. Niebieskie okno jest mniejsze, szare okno jest większe ale nie obejmuje pierwszego, niebieskiego okna, no i ostatnie, żółte okno, nie obejmuje dwóch poprzednich okien.
    Gdybyś chciał kupić
    700 %  +2 godziny ,    800 %  +2 godziny ,   1000 %  +2 godziny
    to należałoby kupić pierwszą ofertę za 50k rubinów, później drugą ofertę za 85k rubinów, a następnie trzecią ofertę za 180k rubinów. Zatem po wydaniu łącznie 315k rubinów byłby bonus
    Jak wiemy twórcy gry zmieniają zasady tak żeby pasowały im a nie graczom.
    Podsumowując: wyższa oferta nie obejmuje niższej oferty, żeby otrzymać wszystkie bonusy trzeba kupić kolejno wszystkie 3 oferty zaczynając od najniższej.

Pablo000 @ pl 1
    edytowano 07.06.2018
    Pablo000 (PL1) powiedział(a):
    No niestety nie kupiłeś 3 boosterów, jak twierdzisz. Kupiłeś jeden, ostatni. Zwróć uwagę na budowę okien busterów. Niebieskie okno jest mniejsze, szare okno jest większe ale nie obejmuje pierwszego, niebieskiego okna, no i ostatnie, żółte okno, nie obejmuje dwóch poprzednich okien.
    Gdybyś chciał kupić
    to należałoby kupić pierwszą ofertę za 50k rubinów, później drugą ofertę za 85k rubinów, a następnie trzecią ofertę za 180k rubinów. Zatem po wydaniu łącznie 315k rubinów byłby bonus
    Podsumowując: wyższa oferta nie obejmuje niższej oferty, żeby otrzymać wszystkie bonusy trzeba kupić kolejno wszystkie 3 oferty zaczynając od najniższej.

:-):-):-):-):-)

Przecież  nie  da  sie  kupic  najwyższą  3 ,,,, bez  kupienia  2  niższych   :-):-):-):-):-)

tak  jak  to  jest w  prawie  wszystkich  takich ofertach  :-):-):-):-)

brak   stabilnosci tej  gry i  już  obecnie  sprytne  wymuszanie  na  graczach  okreslonego   zachowania a w konsekwencji   działania   zniechęca  sporą  ilosc  graczy  i  przestają  grac  ,  a  nowych  brak  :-):-):-):-)

Ps
    sala legend powinna zniknąc :-):-):-):-):-1:
    B )  Pozdrawiam
  • O Prze Luj (PL1)O Prze Luj (PL1) Posty: 253
    edytowano 07.06.2018
    amino15000 (PL1) powiedział(a):

a  otrzymalem jedynie  2  godziny  bonusu  1000 % 
    Jednym słowem dałeś się zrobić w konia :smiley:

Chcemy powrotu Alchemika!!
  • Nie zgłaszam swoich uwag, ale nie należę do tych 50% zadowolonych. Nie zgłaszam - bo to nie ma sensu!!! Czytam forum, zgłaszane uwagi przez graczy są słuszne i co z tego wynika????? Support robi co chce i ma gdzieś wszelkie sugestie, więc szkoda czasu na pisaninę. Podziwiam optymizm, że połowa graczy jest zadowolona!!!!!!!! Żenujące i śmieszne, a kasa Niemiaszkom się nabija:(((
    edytowano 07.06.2018
    Hatorek (PL1) powiedział(a):
    Nie zgłaszam swoich uwag, ale nie należę do tych 50% zadowolonych. Nie zgłaszam - bo to nie ma sensu!!! Czytam forum, zgłaszane uwagi przez graczy są słuszne i co z tego wynika????? Support robi co chce i ma gdzieś wszelkie sugestie, więc szkoda czasu na pisaninę. Podziwiam optymizm, że połowa graczy jest zadowolona!!!!!!!! Żenujące i śmieszne, a kasa Niemiaszkom się nabija:(((

Tak ,,,  jednak  Uwagi  mają  raczej na celu  ostrzeganie  często  graczy  przed  kupnem  bubla  rodem  z  GGS  łagodnie to ujmując  :-):-):-):-)

Warto  pisac  co  jest  tak  zwanym  kosztownym  niewypałem  dopiero co  wprowadzonym  aby   inni  gracze  nie  topili  kasy   i  tym  samym  nie  było  jak  obecnie  90%  niezadowolonych  realnie  graczy  ,  

Ta  gra  jak  i  inne  ,  przegladarkowe  ma  na  1  miejscu  początkującego  gracza  wciągnąć  jak  najbardziej , 

( po  czasie  uzależnić )   a  puzniej  czy  oferta  gry  jest  korzystna dla  Gracza  albo  Twórcy 

bowiem  tu kompromisu nigdy niema  (  zawsze ktoś jest  wygrany  lub  przegrany  )  to  rybka  połknęła  haczyk  a  rybak  robi z  nią  co  chce  :-):-):-)  :-D:-D:-D

Ale  nic  za  darmo  niema  ,,,  grasz  to   płać  !!!!!!   :-D:-D:-D

----------------------------------------------------------------------GrzegorzM (PL1)

Tu  GGS  nie jest  uzależniony  od  serwera  (PL1)  i  nikt bankrutem go  nie  zrobi  , dodając  że w swojej  ofercie  ma  wiecej  gier  przeglądarkowych
    Ale    jak  sam  przyznał  w jednym z  komunikatów  w  związku  z  błędami w  grze  oraz  rekompensatą  , że  (PL1)  to  serwer  trochę  jak  testowy  ,  na  który czesto  jako  pierwszy trafiają nowosci  :-):-):-):-)  itd......

Jedyne rozwiązanie nie kupować rubli Wtedy GGs się zreflektuje jak mu dzięgi nie będą wpływać A tak to co aktualka to * graczy ;(

B )  Pozdrawiam
    edytowano 08.06.2018
    amino15000 (PL1) powiedział(a):
     >:)  >:)>:)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    cyt.

Jeśli zdecydujesz się na zakup jednej z tych ofert, wybrany poziom zostanie aktywowany i pokazany Tobie w grze. Te wielopoziomowe boostery będą zawsze działać przez 2 godziny. Oznacza to na przykład, że jeśli zdarzy ci się kupić pierwszą ofertę pierwszego poziomu, otrzymasz 2 godziny 200% bonusu. Jeśli kupisz ofertę na Drugiego Poziomu, dostaniesz 2 godziny z 300% wzrostem i tak dalej. Zobaczysz również wizualne powiadomienie dla tej gry (np. Poziom II, 300% boostera, działającego przez 2 godziny). Jest jednak specjalny przypadek, na przykład, jeśli zdecydujesz się kupić przykład III, a po tym Poziomie I ponownie, otrzymasz 2 godziny z 400% boosterem, a po 2 godzinach 200% boosterem. Powiadomienie wizualne o 400% wzroście zostanie pokazane jako pierwsze, a po jego zakończeniu pojawi się powiadomienie wizualne o 200% wzroście.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

to bezczelne oszustwo ze strony GGS 

http://prntscr.com/jrzapn

700 %  +2 godziny ,    800 %  +2 godziny ,   1000 %  +2 godziny  , 

Witaj Arku,

Tak jak mówisz ale ... jeśli w okienkach jest ta sama cyfra a wiec - 300% x 3 okna, oferty się sumują... ale, znów ale :) Była aktualizacja, gdzie nastąpiły zmiany, na pewno czytałeś. I jeśli masz jak podałeś w screenie - 1000% jako oferta nr 3, to te mniejsze po drodze, nie zaliczają się do ogólnego bonusu. Jeśli w trzech oknach, nie masz... powiedzmy, równych procentów, zalicza Ci te ofertę którą kopiłeś najdroższą ... Mam nadzieje, że jakoś logicznie Ci to wytłumaczyłem :) Jak nie, zawsze pozostaje do dyspozycji.

EDIT:// - Zrobiłem dzięki Tobie ogłoszenie, wyjaśniające ten problem. Bardzo dziękuje za zwrócenie nam uwagi na to co opisujesz. Ogłoszenie jest w TYM miejscu.

Jan
    Post edited by Jan M on

Witam Jan 

Tak obecnie juz dokladnie rozumiem na jakich zasadach działają  omawiane oferty
    oraz bardzo logicznie to przdsawiłeś  za co dziękuje 
    :) 
    , a także  z pewnością ogromna ilość graczy już będzie wiedziała  jak kupowac wspomniane pakiety promocyjne  bowiem chyba tu był mały kłopot ze zrozumieniem 
    Tym samym myśle że na ten temat nie bedzie juz po Twoim odrębnym Ogłoszeniu wątpliwości .. :) 

Dziękuje i pozdrawiam jak zawsze..
    Arek..
    B )  Pozdrawiam
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547

to klasyk :) jak chcecie dać bana za używanie wulgaryzmów to odsyłam do autora
  • I jak ja mam zrobić tego samuraja jeśli teraz tyle tych punktów do zrobienia wytłumaczy mi jakiś moderator i także do wytłumaczenia jak mam zrobić tego nomada? :)

• Pablo000 (PL1) powiedział(a):
    No niestety nie kupiłeś 3 boosterów, jak twierdzisz. Kupiłeś jeden, ostatni. Zwróć uwagę na budowę okien busterów. Niebieskie okno jest mniejsze, szare okno jest większe ale nie obejmuje pierwszego, niebieskiego okna, no i ostatnie, żółte okno, nie obejmuje dwóch poprzednich okien.
    Gdybyś chciał kupić

tylko jak się ma do tego napisany kwadratowymi literami opis oferty zamieszczony na niaj?
    czerwona.malwa @ pl 1
  • a obozu jak nie było tak nie ma powiększonego :P zapewne wymaga to większego wysiłku grafików, niż dodanie całego nowego seta do gry - przynajmniej tak to trzeba tłumaczyć, albo jawne lekceważenie konsumentów :P 
Sign In to comment.