Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Event Obcych NIEOŚIĄGALNY

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć dla jakiego procenta osób grających czynnie w grę został zmieniony event obcych i kruków. Przecież uzbieranie pełnego dowódcy podczas tych eventów jest praktycznie nie możliwe nawet dla osoby która gra dość intensywnie.
Mam pytanie czy są jakieś plany na jakąś rekonstrukcje tych eventów, ponieważ moim zdaniem na te chwilę granie w nie jest bezsensu chyba tylko po to aby utrzymać określony tytuł po nic więcej.
Moim zdaniem jest to zamiar wyciągnięcia z graczy grających głownie na rubinach jeszcze więcej, lecz według mnie efekt będzie odwrotny.

Komentarz

• Sir David (PL1) powiedział(a):
    Witam.
    Chciałbym się dowiedzieć dla jakiego procenta osób grających czynnie w grę został zmieniony event obcych i kruków. Przecież uzbieranie pełnego dowódcy podczas tych eventów jest praktycznie nie możliwe nawet dla osoby która gra dość intensywnie.
    Mam pytanie czy są jakieś plany na jakąś rekonstrukcje tych eventów, ponieważ moim zdaniem na te chwilę granie w nie jest bezsensu chyba tylko po to aby utrzymać określony tytuł po nic więcej.
    Moim zdaniem jest to zamiar wyciągnięcia z graczy grających głownie na rubinach jeszcze więcej, lecz według mnie efekt będzie odwrotny.
    niemożliwe

przecież wg GGSu, eventy zostały zmienione tak, by każdy miał w nich równe szanse i że "nagrody są osiągalne dla wszystkich"

no przecież to proste że 10baniek to da rade ubic i taki na 10 poziomie legendarnym :P 

a tak poważnie, proste że chodzi o kase, bo bez dodatkowej kasy włożonej w grze tego nie zrobisz

nie wiem dokładnie ilu jest graczy grających, pewno z 1500, a czy 5 chociaz da rade to osiągnąć to pewności nie mam

zapewne pierwsza zasada GGSu brzmi - nie ważne co dla klienta ważne i przydatne, ważne aby nam sie objętość portfela zgadzała :P
  • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 91
    :) w tej edycji aż jedna osoby ukończyły :)
  • Eventy są do skończenia pod jednym małym warunkiem, niech nasi twórcy tak dokładnie przestaną jak to nazywają " odwzorowywać" zamki graczy lev. 40 z innych serwerów. Ciężko jest zrobić cokolwiek gdy cały czas zbija się zamki z wojem 400-600, no przepraszam czasem dadzą jeszcze ze 200 chłopów. Te tłumaczenia o odwzorowywaniu zamków już nawet nie są śmieszne. Jeśli tak by to wyglądało to jeden z większych sojów z naszego serwera np. Dragoni, Elita rozpierdziela cały obcy serwer i nawet się nie spocą
  • filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
    edytowano 02.06.2018
    Drakulas (PL1) powiedział(a):
    :) w tej edycji aż jedna osoby ukończyły :)
    To tylko pogratulować tej osobie :)  

Super jak na takie tysiące dobrych graczy ... To tylko pokazuje jak mało osób co raz mniej zaczyna inwestować własną kasę w tę grę .. Brawo !! 

p.s I tak jeszcze na marginesie to podwyższyli punkty potrzebne do skończenia eventu , a całkiem zapomnieli o narzędziach do tego potrzebnych < flagi !!!  >  , ale fakt flag jest do kupienia i zdobycia z premek , szkoda tylko że za rubiny , na które trzeba wydać realną kasę :)  Idą ,ku lepszemu ...
  • przecież dla nich to jest balans gry wyrównanie szans większej bzdety to już dawno nie słyszałem

• Ukończyły aż trzy osoby na całą mapę :smiley:  Ogromne gratulacje dla osoby która to wymyśliła !
    Chcemy powrotu Alchemika!!
Sign In to comment.