Strona główna Polish Wasze pytania do gry

beri na zielonym

Wszystko ładnie fajnie , od dawna juz wiemy ze polski serwer jest serwerem testowym. Jakis czas temu nawet mieliscie odwage sie do tego przyznac piszac w tej sprawie oficjalny watek.
Pytanie jest jednak takie jak w tytule : co w takim razie z beri na zielonym ktore mialo byc od jutra do 07.05 ??? Bo wychodzi teraz na to ze nie bedzie go wogole w miesiacu maju ????
Najlepszy event zamieniacie na tesowe kruki i obcy po jednym dniu i do tego z zachwytem informujecie ze bedziemy mogli jako pierwsi z wszystkich serwerow je przetestowac ?!!! To smiac sie teraz trzeba czy plakac ???

Komentarz

 • popatrz jak sprytnie schowali temat
  piotr wielki 17 @ pl 1
 • nie wiem czy wam mamy dziękować za to że jesteście tak wspaniałomyślni że testujecie na nas nowe  nagrody i tym podobne śmiechu warte możecie sobie włożyć w buty te wasze testy śmieszne 
 • kuba2231 (PL1)kuba2231 (PL1) Posty: 24
  edytowano 04.05.2018
  wsadźcie sobie w ******* te testy i tych ****** kruków


  EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Czubajka.
  Post edited by Czubajka on
 • nagrody pożal się boże ile idzie narzedzi na ataki a tu w nagrodach ilości po 20 sztuk dla levelu 10 chyba wy z nas chcecie debili zrobić już teraz chamsko na kase polecieliście z tym limitem żeby zamknąć ksiązki obyście sie tylko na tym nie przejechali
 • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
  to jak mamy testować nowe kruku to proponuje dać do przetestowania zamki z 5k deffa wtedy książkę może uda się zamknąć.
 • hehe :) a po co latać :) Niech sobie lataja nie wiem moze dla pokazowki :) Ja tam olewam ten ewent po aktualce :) Dla mnie nie ma tu nic ciekawgo do zdobycia. Biegam normalnie :) zeby moze do setki wskoczyć :) bo teraz łatwo :) a na bank nie będe zamykał książeczki z obcych czy krukow :) Zresztą weź ją zamknij na zamkach z 500 woja na zamku. Po co? Dla dekorki :D ? Czy niepotrzebnego gienka ewentowego? Dekorke za top100 zdobede a wysilek wlożony w zdobycie dekorki za 10mln jest totalnie nieoplacalny :)  Lepiej by Kruka oddali by się bardziej przydał.
 • Czyli w tym miesiącu nie będzie wogóle Beri na zielonym... Szkoda, bo najlepszy obecnie (i nie skopany jeszcze event) zamieniają na takie dziadostwo... :neutral:
  Chcemy powrotu Alchemika!!
 • hehehehe
  wtajemniczając sie w te forum odkryłem, że mój wątek o kaczkach naprawde miał sens.. :smiley:
Sign In to comment.