Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Nowe zbroje obcych-krukow

2»

Komentarz

• abidal10 (PL1)abidal10 (PL1) PL1 Posty: 12
    No to graty.. przy pelnym składzie ogonow.. na 6 falach zdobędziesz z 500k chwaly.. jeszcze tylko  z 20 takich obcych i masz cala ksiazke hehe
  • Janomar (PL1) powiedział(a):
    Dla kogo jest nowa wersja obcych i krukow?
    Kto bedzie biegac aby zdobyc 10 milionow? ...aby pozniej miec wątpliwej mocy dowodce?...
    Dla nikogo z przeciętnych:) Po prostu GGS zrobiło nam wcześniejsze wakacje od gry. Będziemy mieć je o kilka miesięcy dłuższe. Fachowo to się nazywa : dokręcenie śruby:) Nowe zbrojki, a obóz nadal niepowiększony jak w tym kawale:...powiedział niemowa głuchemu:)
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Janomar (PL1) powiedział(a):
    O Prze Luj (PL1) powiedział(a):
    Drakulas (PL1) powiedział(a):
    Jeśli chodzi o mnie to ja wysiadam z tego pociągu a właściwie dwóch (obcy i kruki). Przestają mnie te eventy bawić. Zamki z ilością wojska poniżej 500 a chwała którą mamy zdobyć :smile:
    Kto chce niech lata i traci zabawki i flagi albo końskie ogony ale już beze mnie.
    Tylko tak dalej a napewno nas zmotywujecie do dalszej gry.
    Pozdrawiam Draki
    Popieram w 100 %

Śmieszne to jest, ja również wysiadam z tego pociągu. Pewnie, nie musimy kończyć książki zawsze w każdym evencie - tylko pytanie po co ona jest skoro się jej nie da skończyć? 

Nagrody powinny być do zdobycia dla w miarę aktywnego gracza, bez ładowania kasy na premie i ruble. I każdy gracz powinien mieć możliwość ukończenia książki misji bez ładowania realnych pieniędzy w grę
    Sory zdobycie 10 mln chwały przy zamkach max 600 wojska w trzy dni jest niewykonalne. Do tego chory prób 80 mln zeby ukończyć książkę dla sojuszu....

Zabijacie tą grę, powodujecie coraz większe dysproporcje między graczami z top 200 a resztą. To ma być balans gry o którym cały czas trąbicie? 

Powodzenia  w zabawie, ja wysiadam - wolę sobie baronów poatakować niż waszych obcych i kruki 
    Widze, ze Ludzie sie zgadzaja...ale czy cos to zmieni?
    No chyba, ze celem jest zlikwidowanie tej gry, to wowczas mozna zrozumiec...
    W takim razie powodzenia GGS...oby tak dalej...
    @janomar , @o Prze Luj , @Drakulas ....

@o prze luj .... jeśli chcesz skończyć grę, napisz proszę do Działu Wsparcia i jeśli chcesz by Twoje konto zostało zlikwidowane, proszę się nie logować minimum miesiąc, w przeciwnym wypadku uznane to będzie jako stałą chęć powrotu

@Janomar .... końca gry nie widać. Oficjalne statystyki jakie publikuje z obowiązku GGS, informują, o wzroście sprzedaży produktu rok w rok o 38%. Zamykanie się często wśród graczy na Twoim poziomie - maksymalny lvl rozwoju konta, często gęsto marudzących ... być może spowodowało, że nie widzisz tego co ja widzę i zapewniam, mapa nie pustoszeje i szybko nie spustoszeje. Kolejne zmiany jakie będą, co trochę mogę zdradzić, będą na tyle koszące, że gra stanie się bardzo atrakcyjna.

@drakulas ... podobnie jak @o prze luj, jeśli chcesz skończyć grę, napisałem wcześniej co zrobić.

Reasumując. Tak, nikt nikogo nie trzyma na silę i nikt z tego co wiem, nie zmusza póki co tu, nikogo do tej gry. Każdy z nas, jest tutaj dobrowolnie i z przyjemności, przynajmniej ja :) . Pisanie stale, że mapa pustoszeje, że GGS upadnie bo ja odejdę ... czytam to na forum od 7 lat. Mógłbym tu zalinkować nie dziesiątki a setki jak nie tysiące wpisów temu podobnych - "kończę, odejdę z innymi, skończycie tu bo odchodzę z kolegami, nie wydam złotówki ...." Ileż tego typu i podobnych wpisów się tutaj naczytałem ... Ci co im się gra przejadła, najczęściej odchodzą, bez powiadamiania o tym szerszej publiczności. Za wieloma, trochę tęskno, bo czasy były zupełnie inne :)

Forum, jak to Janomar napisał, jest od dyskusji i opiniowania produktu. Podkreślę jedna ważną rzecz - ale zgodnie z regulaminem, co zamyka dla mnie dyskusje.... przynajmniej z mojej strony :)

Jan
  • Jan M powiedział(a):
    @janomar , @o Prze Luj , @Drakulas ....

@o prze luj .... jeśli chcesz skończyć grę, napisz proszę do Działu Wsparcia i jeśli chcesz by Twoje konto zostało zlikwidowane, proszę się nie logować minimum miesiąc, w przeciwnym wypadku uznane to będzie jako stałą chęć powrotu
    Drogi Janie, ja nie napisałem że chcę kończyć grę - wyraziłem tylko bardzo głębokie niezadowolenie i dezaprobatę jeśli chodzi o pomysły zespołu GGS - chyba mam do tego prawo ? Chyba po to powstało forum, żeby móc swobodnie się wypowiadać - kiedy wprowadzicie pomysł, który spotka się z moim uznaniem z pewnością spotkacie się z pochwałą z mojej strony... ale skoro ostatnimi czasy zespół GGS skutecznie "psuje" w moim mniemaniu grę to czemu mam nie pokazać swojego niezadowolenia z ich pomysłów ? :)
    Jan M powiedział(a):
    być może spowodowało, że nie widzisz tego co ja widzę i zapewniam, mapa nie pustoszeje i szybko nie spustoszeje.
    Jan
    Janie, nie sądziłem że w grze dostępne są dwie różne mapy, bo chyba na innych mapach gramy, Bo ja widzę wszędzie wolne posty na zielonym z surkami - a jeszcze 2 lata temu znalezienie jakiegokolwiek postu graniczyło z cudem :) i z pewnością grono osób tutaj to potwierdzi.
    Inna sprawa - mapa nie pustoszeje powiadasz? To dlaczego zaprzestano wrzucać nowe wioski na krainach ? Sam napisałeś kiedyś że nowe wioski się pojawią, kiedy określona liczba osób wejdzie do danej krainy. Zaprzeczasz sam sobie w tym momencie, bo skoro mapa nie pustoszeje to gdzie są Ci gracze i czemu nie wchodzą na krainy ?
    Jan M powiedział(a):

@Janomar .... końca gry nie widać. Oficjalne statystyki jakie publikuje z obowiązku GGS, informują, o wzroście sprzedaży produktu rok w rok o 38%.

Tu się nie będę kłócił, bo nie mamy dostępu do statystyk sprzedaży. Tylko weź pod uwagę jedną rzecz: jak podniesiesz cenę chleba o 200% z 2 zł na 6 zł to część ludzi odejdzie, ale jakaś garstka z nich zostanie. Wystarczy że połowa z dawnych kupujących nie znajdzie innego sprzedawcy ( w przypadku gry innego zajęcia) i już masz wzrost sprzedaży produktu o 50% - czysta ekonomia. Ale to nie świadczy o tym, że dalej ta sama liczba ludzi kupuje produkt. Podobnie jest z walutą wirtualną w tej grze - sporo ludzi przestało kupować mało atraktycyjne premie, za które nic nie można kupić, ale znajdują się gracze, którzy inwestują grube tysiące w grze - co powoduje wzrost przychodów
    Chcemy powrotu Alchemika!!
  • filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
    Tak się włączę w Waszą dyskusję .. :) Po co moderatorowi tłumaczycie skoro On za darmo pracuje i tylko dla przyjemności którą czerpie z gry :)  Tak ostatnio przeglądając forum natknąłem się na wątek z " ptaszkami " gdzie inni gracze muszą czekać full czasu na nową możliwość dostania tego wspaniałego cudu tj. ptaszek , a Mod miał to niemal od razu kiedy chciał ... Upss.. No ale to nie ten wątek i nie o tym była mowa ..

Graczy odchodzi multum i nowych nie widać , przynajmniej  nie na tym serwerze na którym gramy My ... 

Dołączę tylko do innych że te Wasze 500-800 to sobie wsadzić w buty możecie , ewentualnie podpowiedzcie co trzeba zrobić By mieć te większe ?  Kupić rubinki to odpada ... Dużo latać też odpada ... Wylosować ?  W jakimś specjalnym konkursie ?  Hmmm , napiszesz na forum masz przeje....ne i będziesz miał mniej i to jest pewne ... 

Modzie ,ile tam niewygodnych zdań zdążyłeś pousuwać z forum do  swojej niewygodnej teczki , tej dla tych nowych graczy co na grę chcą wejść :)  

• Jan MJan M Posty: 2,620
    filipo7 (PL1) powiedział(a):
    Tak się włączę w Waszą dyskusję .. :) Po co moderatorowi tłumaczycie skoro On za darmo pracuje i tylko dla przyjemności którą czerpie z gry :)  Tak ostatnio przeglądając forum natknąłem się na wątek z " ptaszkami " gdzie inni gracze muszą czekać full czasu na nową możliwość dostania tego wspaniałego cudu tj. ptaszek , a Mod miał to niemal od razu kiedy chciał ... Upss.. No ale to nie ten wątek i nie o tym była mowa ..

.....................................................................................................................................................................

Modzie ,ile tam niewygodnych zdań zdążyłeś pousuwać z forum do  swojej niewygodnej teczki , tej dla tych nowych graczy co na grę chcą wejść :)  

Co do części pierwszej Twojego wpisu. Cenie sobie przynajmniej usiłowanie bycia dowcipnym co świadczy o inteligencji mojego rozmówcy. Nie wnikam na co w życiu się natykasz, to Twoja osobista sprawa a odgrzewanie starego kotleta, wiesz, że grozi niestrawnością, przed czym tylko przestrzegam :)

Nie usuwamy żadnych tematów ani wpisów z forum, bo nikomu nawet CM robić tego nie wolno. Tematy są archiwizowane do wglądu administracji gry by w razie wątpliwości co do decyzji administracji forum, można było się odnieść. Nie gram na tym serwerze, więc ciężko mi ocenić i atmosferę i młodość, czyli wiek graczy o których wiesz więcej niż o grze, patrząc na zameczek ... Słowem, nie na temat, spam i nie ten dział. Mamy dział forum na luzie, zwany właśnie  - "Na Luzie" gdzie Twoje wpisy niczym w Pudelku zrobią furorę ale nie tu. Za spam przydzielam punkty karne, które mogę się skończyć blokadą z automatu.

Jan
Sign In to comment.