Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Błędy przy logowaniu po przerwie

Witam cześć graczy może się zalogować po obecnej aktualizacji u pozostałych wyskakuje błąd lub dalsze pracze nad serwerem

«1

Komentarz

• krasnal665 (PL1)krasnal665 (PL1) Posty: 10
    edytowano 24.04.2018
    No ja nie mogę wbić, cały czas jakiś błąd. Pewnie jak będę już mógł to zostanę bez wojów.
  • dzinks88 (PL1)dzinks88 (PL1) PL1 Posty: 3
    Tego samego sie obawiam a wiem ze cześć ludzi ode mnie z soja już dawno gra
  • Ja mam to samo... A wojska zostało na dosłownie parę godzin... Myślałem że poatakuję nomadów, zbiorę trochę chlebka i jakoś dociągnę do końca dnia, ale oczywiście od razu musieli wrzucić aktualizację i problem z zalogowaniem się teraz...

Nie zdziwię się jak zostanę bez wojska... ta gra schodzi na psy :neutral:
    Chcemy powrotu Alchemika!!
  • krasnal665 (PL1)krasnal665 (PL1) Posty: 10
    edytowano 24.04.2018
    Żeby napisać do supportu to najpierw trzeba wbić na konto. Z poziomu forum nie widzę takiej opcji. Ręce opadają jak się widzi takie genialne rozwiązania.
  • zaden bład.. logujcie sie jak cos bez proxy ;)

• Trochę dziwny błąd.Brat loguje się bez problemu z obu komputerów w domu, a ja nie mogę wcale :( Proszę support o reakcję. Niby do 13.30 zamroziliiście  zużycie żywności przez wojo,a jest już niemal 15.00 i problem nadal istnieje :(
  • Ciekawe kiedy to naprawią? Od prawie dwóch godzin nie mogę się zalogować. Za każdym razem wyskakuje błąd  i informacja żeby spróbować za kilka minut :(
  • u mnie tez ten blad caly czas wyskakuje ;-(((((
  • rivers55 (PL1)rivers55 (PL1) PL1 Posty: 18
    dlaczego nie można się zalogować???????? wyskaqje komunikat, by spróbować za kilka minut... tzn.. za ile????
    rivers55 @ pl 1
  • Wiola41 (PL1)Wiola41 (PL1) PL1 Posty: 6
    No niestety ja tez mam ten problem z zalogowaniem się:( ....byłam trochę po aktualce ,potem zaczeły się schody a teraz wogóle nie da się zalogowac i trwa to dluzszy czas ....pojdzie wojo do nieba ,szkoda :(.
    Może ktoś z suportu pomoc zanim poucieka nam wojsko,plis
    Wiola41 @ pl 1
  • Spoko, narazie bułki sa zamrozone... :)
  • Ania93 (PL1)Ania93 (PL1) PL1 Posty: 4
    Witam
    no u mnie podobny błąd niestety  i najgorsze, ze  nie  dostalam żadnej odpowiedzi kiedy to  się skonczy, pomimo,że zgłaszałam problem do działu wsparcia.. 
    Zastanawia mnie czy jeśli wojsko ucieknie, to dostaniemy  jakąś konkretną rekompensatę ? :neutral: w końcu  to Nie nasze zaniedbanie ,a  od  pozostałych komentarzy jednak się powstrzymam...............................wiele by pisać....
  • dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 114
    Znowu są problem z zalogowaniem, na bank całe wojsko zwieje. 
    dymitr38 @ pl 1
  • nawet nieracza napisac ,oco kaman wojo nmam na kilka godzin rano pewnie beda za burta,, brawo wy
  • szansa2 (PL1)szansa2 (PL1) PL1 Posty: 41
    Może jakaś informacja. Prace konserwatorskie a ja nie wiem co z żarciem. Nomada do czasowego nie ma jak skończyć. Żarcia na rozpaczy miałem. I znowu się użerać o zwroty i rekompensaty
    szansa2 @ pl 1
  • jakies chohliki znowu nabroiły:)
    makrela kazała serwery odłoaczyc:)
  • Akrecja (PL1)Akrecja (PL1) PL1 Posty: 35
    Hmmm... spać, albo nie spać - o to jest pytanie :/:/:/
  • Awaria? Całkiem zrozumiałe że może się trafić. Ale trwa to już trochę i ładnie byłoby ze strony ludzi odpowiedzialnych gdyby dali jakąkolwiek informację :(
  • Qurde nie moga zyc jak czegos nie spiedziela!!!!!!!!
Sign In to comment.