Strona główna Polish Wasze pytania do gry

wioski produkcyjne

Czemu jest tak że w Krainie Wiecznych Lodów ja nie mam wioski produkcyjnej a inni aż 15?

Komentarz

• BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    edytowano 23.04.2018
    Witam,

Aby posiadać wioskę produkcyjną musisz ją zdobyć od innego gracza, bądź poszukać wioski produkcyjnej, która nie ma właściciela.

Pozdrawiam
    Keira

• filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
    Wioski trzymają też słupy ...  Swoją drogą to na alledrogo pełno ofert jest na wioski ... Niektórym graczom były oferowane w wiadomościach priv , oczywiście z fikcyjnych kont .... 
  • Brydzia2 (PL1)Brydzia2 (PL1) PL1 Posty: 39
    prawda jesli chodzi o wioski z graczami co wchodza na gre raz na trzy tygodnie powinno sie usunac maja wioski ktore nie sa im potrzebne bo to slupy inni gracze ktorzy notorycznie godz. graja w dzien dzien nie moga zdobyc wiosek bo jak odbiora graczowi co jest w sojuszu to wychodzi wojna i go pala zadnej sprawiedliwosci nie ma w tej grze usonac graczy i konta co nie sa aktywni i dac ludziom pobabic sie co sa aktywni
    beti 
  • Powinno być tak, że wioski automatycznie zostają opuszczone w przypadku braku logowania przez powiedzmy tydzień/dwa

Wtedy będą się pojawiały wolne pośrodku mapy i faktycznie szukanie wolnych wiosek coś da

Nie może być tak, że pół mapy to słupy a wioski pozajmowane wszystkie :neutral: - nie dziwię się że graczom odechciewa się grać jak widzą słupa który ma 15 czy 20 wiosek a oni nie mają ani jednej 
    Chcemy powrotu Alchemika!!
  • Jeśli chodzi o wioski to od kiedy są koalicje nie jest łatwo o wioski ale można tylko trzeba poszukać a nie iść na łatwiznę dodatkowo w grze gracze którzy oferują nam wioski do kupienia na priv nie mówię o allegro (też miałem taką sytuacje) powinni zostać zbanowani lub dostać ostrzeżenie ponieważ łatwo można zostać oszukanym :)
  • Raczej chodziło mi o ustalenie limitu na te wioski np. 3 na 1 gracza
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    imperator Kuba (PL1) powiedział(a):
    Raczej chodziło mi o ustalenie limitu na te wioski np. 3 na 1 gracza

limit na wioski jest od dawna
    tylko kiedyś zanim weszło się na światy miało się w pogotowiu surke i wojo do przerzucenia i zaczynało się budowę od magazynu łupów teraz wszyscy chcą wioski, posty i Bóg jeden wie co jeszcze ot tak, najlepiej razem z rozbudowanym zamkiem
    proponuje wilki i dowódcę z wręczem i prędkością i robić to co my robiliśmy 
    każdego dnia przeszukiwanie mapy
Sign In to comment.