Strona główna Polish Wasze pytania do gry

PKT w nagrodach zespołowych

Jak gge zapewne zauważyło już dawno, intensywność gry powoduje że pierwsza setka sojuszy zdobywa wszystkie zespołowe nagrody już 2 dnia ( a pierwsza 10 po pierwszym dniu ) , czy planujecie coś w tym temacie zmienić ?

Komentarz

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    jajek10 (PL1) powiedział(a):

Jak gge zapewne zauważyło już dawno, intensywność gry powoduje że pierwsza setka sojuszy zdobywa wszystkie zespołowe nagrody już 2 dnia ( a pierwsza 10 po pierwszym dniu ) , czy planujecie coś w tym temacie zmienić ?

czy ty sugerujesz to co ja myślę, że sugerujesz? bo jeśli nie to doprecyzuj swoją wypowiedź w przeciwnym wypadku następny event będzie nie do zrobienia tak zwiększą paski
  • wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    a zeby mu zwiekszyli ksiege jak na nomadzie  :D:D:D:D
    wiktorio123 @ pl 1
  • jajek10 (PL1)jajek10 (PL1) PL1 Posty: 31
    wiktorio123 (PL1) powiedział(a):
    a zeby mu zwiekszyli ksiege jak na nomadzie  :D:D:D:D
    jak widze loża szyderców zawsze i wszędzie gotowa do wyśmiania :)
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):

czy ty sugerujesz to co ja myślę, że sugerujesz? bo jeśli nie to doprecyzuj swoją wypowiedź w przeciwnym wypadku następny event będzie nie do zrobienia tak zwiększą paski
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):

oczywiście mam na myśli dodatkowe nagrody :)
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    oczywiście mam na myśli dodatkowe nagrody :)

z twojej wypowiedzi nic takiego nie wynikało :smiley: dlatego poprosiłam o doprecyzowanie
    "loża szyderców" była użyta mam nadzieję w znaczeniu intelektualno-pozytywnym :wink: :

wrzucam temat i każda wypowiedź coś wnosząca jest mile widziana :) , jeśli coś  niejasno napisałem to sorki

Sign In to comment.