Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

TURNIEJ SOJ

2»

Komentarz

• Skoro:

Jan M powiedział(a):
    Witam,

zespół balansu gry podjął decyzje o przywróceniu "piórek" dla pierwszych 25 sojuszy
    Jan

to pozwolę sobie zapytać:

Dlaczego wcześniej ten sam zespół zabrał piórka?

Chciał coś poprawić, a jak zwykle zepsuł?

Troszkę więcej myślenia przed, a nie po ....

Pozdrawiam

Pablo

Pablo000 @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Jan M powiedział(a):
    Witam,

Od momentu ukazania się nowej-starej edycji Turnieju Sojuszy, rozmawialiśmy dość burzliwie w Zespole Empire. Uważam osobiście tak samo jak inni, że nastąpiła zmiana na gorszą a nie lepszą edycje, od dawna zapowiadanego i oczekiwanego wydarzenia. Podnieśliśmy w pierwszej kolejności atrakcyjność nagród, dlatego milo mi poinformować, ze zespół balansu gry podjął decyzje o przywróceniu "piórek" dla pierwszych 25 sojuszy ale ... w kolejnej edycji tego wydarzenia. To nastąpi na przełomie kwietnia i maja.

Jan

pierwsze 25 sojuszy będzie może walczyć, wszystkie mniejsze i słabsze odpuszczą bo nie warto się wysilać

• heheeeeh  zmiencie nazwe tego  hmmmm  powiedzmy ewentu :smiley: z TURNIEJ SOJUSZOWY NA CHWAŁE na TURNIEJ EWENTOWY NA  CHAŁE   poraz kolejny gg sie popisało brawo wam :smiley:
    Gwweitek80Hero @ pl 1
  • Siemanko , nie wiem czy ten dział ale napisze tutaj ;)..  Nie wiem kto pracuje w tym  GGS, ale ten co wymyślił  nagrody na turnieju i cały ten turniej, to na pewno był pijany i  dlatego nie przemyślał pewnych istotnych w tej grze detali.. jakim trzeba być ciemniakiem żeby dawać nagrody z eventów,  które były już 5 lat temu w innych eventach, skoro można lepsze zdobyć na obecnych ?.. Miało być niby sprawiedliwie - a nie jest !... Lepszą opcją była poprzednia wersja w zdobywaniu chwały, bo sojusze coś robiły, starały się żeby o cos walczyć i nagrody były lepsze. To tylko moje zdanie i jak ktoś myśli podobnie  to proszę o komentarze.

pozdrawiam wszystkich graczy ; )

peacemax @ pl 1
  • ada21 (PL1)ada21 (PL1) PL1 Posty: 28
    szczyt szczytów nie da się określić tego inaczej, gratuluję inwecji twórczej zespolowi GGS:)
    ada21 @ pl 1
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    ;)
    Podzielam  w/w opinie o Turnieju ,, moze nie tak ostro  ale  w kazdym razie  przelogowalem sie kilka razy jak sie pojawil Namiot Turniejowy ,,bowiem myslalem ze jakas pmylka  nastapila :)
    :p
    Jednak  generalnie powinnismy sie przyzwyczaic do  niespodzianek raz  bardzo fajnyh a raz otakich co chyba nawet szkoda pisac :)
    :)
    Wole te dobre i np rozliczenie z eventuu Normand  oraz przyznanie  nagrod  bylo moim zdaniem milym zaskoczeniem  , ze  GGS  potrafil obliczyc dobrze  kto  jakie  mial miejsca na danym evencie i zostaly rozeslane nagrody ,  Mile zaskoczenie ze nie zostalo to pominiete i zapomniane :)
     i Tu uklon w Strone GGS

:)
    Co do  Turnieju Sojuszy ,,to  pierwsza odslona  po bardzo dlugim czasie jego nieobecnosci
    wiec  moze   w nastepnych  bedzie lepiej ,
    ,a jak wiemy   GGS   zmieia caly czas  i stara sie  dopasowac  gre pod graczy aby  wiekszosci  nas cieszyla ,
    , ;)  

Gracze oceniaja  i pisza a GGS  dziala i moze  bardzo powoli to robi ale jednak  np  -   ostatnie  testy  przyznawania rekompensat indywidualnych , dobrze swiadcza o GGS   ze zalezy  Im na  uczciwych rekompensatach  a nie  dawanie wszystkim tego samego hurtowo i  na tym koniec .

Pozdrawiam jak zawsze .. >:)
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • TOMSONIK (PL1)TOMSONIK (PL1) PL1 Posty: 49
    Kazdy event kryje sie do  "Inwazji berimondu" na zielonej

ja tam zdobywam 8 ładnych dekorek i 4 nakładki fioletky,wtym jedna 9lvl;
    i reszte eventow sa smieszne 
    Jedyny event co szanse sa wyrownane
    SZACUN
    [SIGPIC][/SIGPIC]TOMSONIK @ pl 1
  • Może jestem niepoprawnym optymistą - ale ja się cieszę z tego co jest :smiley:  Zawsze mogli nam nie oddać turnieju, a miły jest dodatek :smile:  Chociaż nagrody na top to jest rzeczywiście śmiech na sali :neutral:
Sign In to comment.