Strona główna Polish Prezentacje sojuszy & poszukiwania nowych członków

Ludzie Ja szukam

Nowy gracz szuka sojusza dobrego we którym może sie rozwijać. Jestem aktywny i dobrze nawiazuje znajomosci, udzielam sie i duzo mogie pomagac. Lubie gre zespolowo i jestem barzo pokorny. Potrzebuje sojusza ktory by sie mna zaopiekowal a we zamian za to ja sie zopiekuje tymze sojuszem dajac mu to co mam najlepsze a mam tego duzo. Lubie taniec, muzyke i spiew ale przedewzyskim lubie spokoj i pokoj.

Czekam na zaproszenie - moze właśnie Ty mnie potrzebujesz

podpisano:
broti

Komentarz

• marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    gracz broti to multikonto, szczególnie aktywne na sztormach. Mam nawet pewne sugestie czyj to słup, ale nie mam na to dowodów. Zapraszając go do sojuszu dużo ryzykujecie
    marello @ pl 1
  • tylko bez ino takich tu ja zem jest porzadny - bierz sie ino marcello za to wojne co teraz macie a nie wymyslasz mnie tu, bo ja mam tyz sugestyje zebys sie wziol do roboty wreszcie a od takich jeszczy nowych graczy jak JA co staraja sie jakos grywac trzym sie daleko
  • broti (PL1) powiedział(a):
    tylko bez ino takich tu ja zem jest porzadny - bierz sie ino marcello za to wojne co teraz macie a nie wymyslasz mnie tu, bo ja mam tyz sugestyje zebys sie wziol do roboty wreszcie a od takich jeszczy nowych graczy jak JA co staraja sie jakos grywac trzym sie daleko
    a ja mam sugestię żebys zajrzał do słownika:)
  • tu ino jest GRA a ni wszechnica
  • Brydzia2 (PL1)Brydzia2 (PL1) PL1 Posty: 39
    witam dolacz do nas zapewniamy dobra zabawe i wsparcie moj sojusz to Wymarzeni
    beti 
  • ja juz zem znalazl najlepszy sojusz we tej grze

sojusz NIE BYLE KTO

polycam tyn sojusz
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    broti (PL1) powiedział(a):
    ja juz zem znalazl najlepszy sojusz we tej grze

sojusz NIE BYLE KTO

polycam tyn sojusz
    Cieszę się, że znalazłeś swój sojusz, w którym czujesz się dobrze i panuje w nim  przyjazna atmosfera.
    Wygląda na to , że temat nieaktualny więc pozwolę sobie go zamknąć. W razie ponownego poszukiwania sojuszu proszę o informację na PW a temat otworzę.

Pozdrawiam
    Czubajka
Ta dyskusja została zamknięta.