Brak dekoracji za Berimond

2

Komentarz

• u nas również brak dekorek, arty z magazynów znikają...
    Betica1User @ pl 1
  • u mnie to samo brak dekoracji sojuszowej.
  • zdobyłem kraniec tęczy na szmaragdowej próbie i też nie dostałem :( miał ktoś tak ?
  • Uszaty (PL1)Uszaty (PL1) Posty: 18PL1
    Niestety dalej brak dekoracji sojuszowej...
    „Dubito ergo cogito…”(wątpię więc myślę)
  • dekor jest od ponad 800 tys rycerskości a nie tak jak jest w nagrodach od 567 tys
  • U mnie w sojuszu nikt nie dostał sojuszowej dekoracji za bermoind.
    maciej19742803 @ pl 1
  • Witam razem z sojuszem ukończylismy książeczkę sojuszową na Berimondzie i nie otrzymaliśmy dekoracji Zdrój Królów Berimondu. Czy to błąd czy dekorke otrzymujemy po zakończeniu eventu ??
  • Napisałem do supportu o godzinie 20:52 czekam na zwrot.
  • dostaniecie za 840 tys rycerstwa jezeli dobrze pamietam
    wiktorio123 @ pl 1
  • 867k
    stare przysłowie pszczół mówi- lepsze jest tanie wino niż zupka amino

~Kanonik 2014
  • a czemu tak ?
  • Wam nie pozwracali ?
  • Witam dlaczego nie moge przeslac prezentu w moim sojuszu dla innego gracza co jest w moim sojuszu 
  • co wy wyrabiacie  juz nigdy nie kupie rubinow  i chyba zmienie gra jesli nie przywrocicie   gry tak jak na poczatku i nie bedziecie oszukiwac  graczy 
  • Wczoraj zdobyłem pierwszy przedmiotn na dowódce z książki Berimondu i było na nim napisane, że zostało 59 minut. Dzisiaj wszedłem na grę i ten przedmiot zniknął. Nie wiem o co chodzi, przecież te przedmioty raczej nie są czasowe. Jeśli pojawił się podobny wątek, to przepraszam. Napisać do supportu i czy inni też mają taki błąd?

Pozdrawiam
  • Witam, sojuszowo skończyliśmy Berimond, a brak ostatniej nagrody, dekora.
    Instincts @ pl 1
  • 862,82 i wszyscy w sojuszu dostali dekorke 
  • Brak dekoracji za berimond sojuszowo, nie wiem jeszcze jak indywidualnie. I to nie jest problem globalny? Piszą sojusze , które dotarły do końca z nagrodami. 

Instincts @ pl 1
  • lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) Posty: 83PL1
    Jak wiecie, zamieniliśmy Inwazję Nomadów na Inwazję Berimond, ale w związku z tym wydarzeniem zauważono również pewne problemy. Nagroda za pierwsze miejsce, nagroda sojuszowa nie jest w ogóle pokazywana, a ostatnie nagrody za działania są pokazywane jako podana na poziomie 567,283 punktów, ale ma zostać przyznana, gdy sojusze osiągną 862.500 punktów.
    Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
  • ja nie dostałem dekoracji za berimond, a mianowicie lwa za bicie obozów niebieskich, mimo iż byłem w top 50, ktoś jeszcze tak ma? nie wspominająć o klejnocie za top 20 na liście
Sign In to comment.