Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Sklep nomada - Brak Nomada/Khan

24

Komentarz

• beze obrazy
    przecie dla " helmucikow " nic sie nie stalo
    porzadny " bubel " ma prawo czasami sie sp............
    bo jak by nie patrzac od paru miesiecy ino przeceny i nawet premki juz potrojne
    a ino ....... sprzedaje sie za pol ceny
    piotr wielki 17 @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    inwencja2009 (PL1) powiedział(a):
    Końskich na obcych i kruki też nie będzie jak kupić. Chyba, że po zakończeniu eventu dadzą sam sklep.Ale wtedy już zacznie się nowe wydarzenie i do boostera naliczać tego nie będzie. 
    Istnieje doże prawdopodobieństwo, że po wydarzeniu włączony zostanie sklep by można było kopic na przykład chorągwie czy dekoracje.

Wkradł się ponownie błąd, gdzie nie ginęły narzędzia w ataku na obóz Nomada. Ponownie zaczęło się przez wielu graczy nie tylko na naszej mapie, wykorzystywanie tego procederu i trzeba było natychmiast wyłączyć możliwość zakupu tych narzędzi.

Zespół nie widzi większego problemu, bowiem boostery kupić można a punkty się doliczają tak samo do miesięcznego jak wcześniej a sklep może wróci po wydarzeniu i wymiany tabliczek będzie można jeszcze dokonać. Ale jak wcześniej pisałem, rano w poniedziałek dostarczę więcej szczegółów gdy zbierze się cały zespół.

jarobaro (PL1) powiedział(a):
    a  słyszales   o ustawie   zakazujacej  handel w   niedziele   to  własnie   tak  zaczyna dzialac  :)

Ta wypowiedź nagrody godna :)
    Rozumiem bowiem, że złość, że nie tak to powinno wyglądać, ale dobry humor jednak nie powinien nas opuszczać, bo jak życie dowodzi, na koniec i tak wszystko dobrze się skończy :)

Jan
  • grall (PL1)grall (PL1) PL1 Posty: 48
    mam 20 k tabliczek i boostera . chciałem wymienić na końskie .  oddacie mi boostera ???? 
  • ARTKENOBI (PL1)ARTKENOBI (PL1) PL1 Posty: 13
    Drogi Janie M a czy wiadomo już że dostaniemy kompensaty za poniesione straty?
  • grall (PL1)grall (PL1) PL1 Posty: 48
    20k deffa bez żarcia :)
  • Erni Erni (PL1)Erni Erni (PL1) PL1 Posty: 25
    Zapytam z ciekawosci jak zostanie rozliczony brak sklepu nomada w stosunku do punktow sezonowych wydane tabliczki maja wplyw na zdobywane punkty sezonowe nie ma sklepu miej sezonowych wpada no ciekaw jestem rozwiazania tego przez GGS.Pozdrawiam serdecznie Erni
    ForestGamer @ pl 1
  • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 91
    Jan M powiedział(a):
    inwencja2009 (PL1) powiedział(a):
    Końskich na obcych i kruki też nie będzie jak kupić. Chyba, że po zakończeniu eventu dadzą sam sklep.Ale wtedy już zacznie się nowe wydarzenie i do boostera naliczać tego nie będzie. 
    Istnieje doże prawdopodobieństwo, że po wydarzeniu włączony zostanie sklep by można było kopic na przykład chorągwie czy dekoracje.

Wkradł się ponownie błąd, gdzie nie ginęły narzędzia w ataku na obóz Nomada. Ponownie zaczęło się przez wielu graczy nie tylko na naszej mapie, wykorzystywanie tego procederu i trzeba było natychmiast wyłączyć możliwość zakupu tych narzędzi.

Zespół nie widzi większego problemu, bowiem boostery kupić można a punkty się doliczają tak samo do miesięcznego jak wcześniej a sklep może wróci po wydarzeniu i wymiany tabliczek będzie można jeszcze dokonać. Ale jak wcześniej pisałem, rano w poniedziałek dostarczę więcej szczegółów gdy zbierze się cały zespół.

jarobaro (PL1) powiedział(a):
    a  słyszales   o ustawie   zakazujacej  handel w   niedziele   to  własnie   tak  zaczyna dzialac  :)

Ta wypowiedź nagrody godna :)
    Rozumiem bowiem, że złość, że nie tak to powinno wyglądać, ale dobry humor jednak nie powinien nas opuszczać, bo jak życie dowodzi, na koniec i tak wszystko dobrze się skończy :)

Jan
    i trzeba było natychmiast wyłączyć , :smile:   wyłączyć się dało NATYCHMIAST a naprawić już nie, możemy poczekać bez komentarza 
  • Żmiju (PL1)Żmiju (PL1) PL1 Posty: 108
    no i po nomadach- to sobie polataliśmy 
  • Leciałam na obóz nomada i wojsko które było w drodze wyparowało. Nie ma go na poście. 
    inwencja2009 @ pl 1
  • renia3333 (PL1)renia3333 (PL1) PL1 Posty: 108
    a teraz zniknął i nomad

świetnie

Renia
  • edytowano 10.03.2018
    Co wy  **** sobie jaja robicie ? ludzie pieniadze ładuja a wy wyłaczacie chana co z promkami ?

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira.
    Post edited by BM_Keira on
    Jeźdźcy Apokali
    Wiekszy Obciach 
    Evoki 
    Herb Mertu
    Polishe Dragons
    Czarne Pantery 
    .Elita Empire.
  • Chudy83 (PL1)Chudy83 (PL1) PL1 Posty: 35
    edytowano 10.03.2018
    Co mnie to kuzwa obchodzi Niedziela jest wolna a sobota **** i naprawiac ciekawe czy hydraulik ma wolne jak wode leci **** Naprawiac Nom,ada *****

PiotrPlayer05 @ pl 1
  • jakieś wyjaśnienie Panie Janie dlaczego nomadzi wyparowali ?
    EnaMarlena @ pl 1
  • marian771 (PL1)marian771 (PL1) Posty: 7
    edytowano 10.03.2018

Janie M jeżeli to są twoje słowa cytuje "zespół nie widzi większego problemu, bowiem boostery można kupić"

to z ubolewaniem mogę stwierdzić ze czy Ty czy GGS macie nas głęboko jak wszechświat w poważaniu a teraz nawet ewent został zabrany to już szowinizm ze strony twórców tej gry ****

i pytanie gdzie sens gdzie logika grać w tą grę masakra

• wygo (PL1)wygo (PL1) PL1 Posty: 36
    zniknęły obozy nomada- od rana nie było możliwości kupna/zamiany tabliczek i zbrojmistrza nomadów również/świnki/ hmm no cóż przez sobotę i niedzielę parę świnek a przy tym więcej kasy z obozów można byłoby uzyskać-jakaś rekompensata?               może jakiś bosster 
  • niccram (PL1)niccram (PL1) PL1 Posty: 61
    nie no super --- cieszymy się z weekendowego burdelu...  :)
  • tu mówi Dakotka Niecnotka we własnym sosie...wiadomo...;-)

A kto kupił promkę na nomadzie od supportu ten trąba....hehehehe...wiadomo...;-))

Proszę się zapoznać ze słynnym przelicznikiem rekompensat supportowych...hihi...komiczna lektura...;-))

Dakota leci w prerie...hehe...to pa...;-)
    Dakota7777 @ pl 1
  • niccram (PL1)niccram (PL1) PL1 Posty: 61
    najpierw sklep zamykacie, teraz wydarzenie Nomad znika..... no i znika temat, w którym było poruszone wydarzeni.... czy ta gra ma drugie imię AWaria ??? CO Z BOOSTERAMI .......??? ręce opadają...... Pozdrawiam
  • jarobaro (PL1)jarobaro (PL1) PL1 Posty: 66
    i juz   po  evencie  
    ale   zenada   
    jarobaro @ pl 1
  • Jak nie będzie indywidualnych rekompensat - a kto odda  niewykorzystany  czas wykupionej premki .
    Chyba coś nie tak ze strony Goodgame.
Sign In to comment.