Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Marzec i zmiany w grze - DYSKUSJA

15

Komentarz

• No to zaraz zacznie się festiwal komentarzy - przeczucie podpowiada niezbyt pochlebnych, kto zaczyna ? ;)
    Barristan Selmy @ pl 1
  • Dlaczego? Co się stało?
  • hemen (PL1)hemen (PL1) Posty: 3
    edytowano 10.03.2018
    co to **** ma byc ?? ****tych z gory ... **** suuport........... zajebac*** jak nie umiejo zarzadzac gro, banda *****

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira.
    Post edited by BM_Keira on
  • TO może zacznę, z racji że Rebelianci byli na TOP 1 :) 
    A tu klops
    Sklepy wyłączone, Event wyłączony, Nagród za TOP 1 jak nie było tak nie ma
  • Zibixxx25 (PL1)Zibixxx25 (PL1) PL1 Posty: 36
    Od kiedy oni w weekend pracują  i wykrywają błędy? zwykły customer musi czekać do poniedziałku... :P
  • A i jeszcze jedno... ludzie w soju wykupili boostery i mają jeszcze po 17h, co z nimi?
  • machloje i tyle w temacie 
    BATALION PL - doborowe towarzystwo :)
  • a nagrody za topki wogule dostaniemy czy po zakończeniu wydarzenia nie zapisaliście kto był na jakim miejscu i radze wam doliczyć średnio po 30k tabliczek albo tyle samo ogonów za stracony czas
  • beejbe (PL1)beejbe (PL1) PL1 Posty: 72
    widze ze wątek Ajaszowej rozpłynął sie na forum
  • HelioS (PL1)HelioS (PL1) Posty: 12
    edytowano 10.03.2018
    i wez teraz kupuj premie i bonusy ,boostery i inne wynalazki a w **** mam 

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira.
  • tam nie było wulgaryzmu więc po co to edytujesz? Pare słów prawdy nie zaszkodzi ...
  • i jak już zamieniacie nagle wydarzenie ,zadbajcie żeby ono chociaz działało jako tako ,a nie że raz: nie wyświetla mi nagrody dla najlepszego sojuszu a dwa ;nie działaja przyciski ani rankingu sojuszy ,ani rankingu reputacji w tej śmiesznej inwazji . Więc zamiast zajmować się głupotami typu edycja wpisów ,zadbajcie o rzeczy ważne w grze.
    pozdrawiam
  • haszka (PL1)haszka (PL1) PL1 Posty: 141
    edytowano 10.03.2018
    No wreszcie;p
    Zapowiadane długo wyrównanie szans między rubinowymi i nie-rubinowymi graczami:D
    Kup premkę rubinową, ale możesz jej nie wykorzystać, bo Ci event podmienią na inny :)))))
    Warto było wydać kasę? ;p
    I nie ślijcie wniosków o rekompensatę, bo dostaniecie odpowiedź, że podjęli decyzję o nie rekompensowaniu strat, ze względu  na dużą ilość poszkodowanych, tak jak za Archipelag. Służę kopią odpowiedzi z supportu( problem dotyczył 28 tys graczy)
    Betica1User @ pl 1
  • iCaprio (PL1)iCaprio (PL1) PL1 Posty: 6
    edytowano 10.03.2018
    To chyba mój drugi lub trzeci wpis ale nie wytrzymałem (jednak 6 :-)). To co się dziś stało pokazuje jaki tu jest burdel i brak szacunku dla Nas, czyli graczy. Nie dość, ze zepsuliście Zemste Chana to teraz jeszcze dajecie beri gdzie nie dostajemy nagród sojuszowych (tak chodzi o dekorke), nie widze też nagrody za top 1 w beri sojuszowo? moze nie miało byc?. Moim skromnym zdaniem powinniście wszystkim bez wyjątku tego konika za top 1 w zemscie chana i przedew szystkich przeprosic wszytskich co ccieli sobie pograc i cos osiagnac a stracili tylko czas.
    Dzis dla was mały z małymi .i. 
    Post edited by iCaprio (PL1) on
  • filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
    edytowano 10.03.2018
    Jan M powiedział(a):
    filipo7 (PL1) powiedział(a):

Może się w końcu dowiem o jakie podwajanie zabawek chodzi ? 
    Był błąd który został zlikwidowany, wydaje się nie ma co wracać do tematu.

Jan
    No ok , za odpowiedź po tygodniu czasu dziękuję . Ale jak dalej rozumieć komunikat który znajduje się w screenie , 3 raz nie zamierzam wklejać tego samego ... 

Mam rozumieć że błąd został naprawiony na sztormie i zabawki z tej krainy będą wracały tak jak dotychczas ? 

• peacemax (PL1)peacemax (PL1) Posty: 19
    edytowano 10.03.2018
    Jan M powiedział(a):

Jan
    No ok , za odpowiedź po tygodniu czasu dziękuję . Ale jak dalej rozumieć komunikat który znajduje się w screenie , 3 raz nie zamierzam wklejać tego samego ... 

Mam rozumieć że błąd został naprawiony na sztormie i zabawki z tej krainy będą wracały tak jak dotychczas ? 

błąd był taki że latałeś zabawkami  z nomada które dawały ci bonus  do tabliczek  i ludzie na potęgę wykupili w sklepie zabawki i ...  ciekawe że niektórzy wiedzieli o tym bugu  dzień wcześniej  ;) hahahah zbieg okoliczności ?
    peacemax @ pl 1
  • Ci co wiedzieli...pracują dla supportu,to przecież takie oczywiste:)
  • filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
    peacemax (PL1) powiedział(a):
    Jan M powiedział(a):

Jan

błąd był taki że latałeś zabawkami  z nomada które dawały ci bonus  do tabliczek  i ludzie na potęgę wykupili w sklepie zabawki i ...  ciekawe że niektórzy wiedzieli o tym bugu  dzień wcześniej  ;) hahahah zbieg okoliczności ?
    No ok wszystko ładnie pięknie z tym że ja pytałem o co chodzi na  Sztormie , dałem screen z tego gdzieś  tam wyżej nawet ...
     p.s Tydzień wcześniej już po zapowiedziach o to pytałem , ale akurat wczoraj otrzymałem odpowiedź z tym że mod chyba nawet screena nie otworzył . bo jakoś w międzyczasie się zaczęły cyrki z tym nomadem itd itp ..

• prosz ena stronie polskiej nie kupowac rubinow ani zadnych  wojska za rubiny na stronie italia juz nie kupuja nic za rubiny i zaczeli im przywracac gra tak jak bylo na poczatku duzo chwaly malo wojska zniszczonego duzo prezentow surki ,ggs robi sobie z nas debilstwo  co event to problem zmany na gorsze sa lepsze juz gry nisz godgamer empire ggs zorbil z tej gry dziadostwo flagi czarne dajcie na znak  protestu porazka supportu ggs 
    MariolaGamer7 @ pl 1
  • tak musze  przyznac racje tez czytalem wiadomosc od kolegi z innego serwera.Takich dzidowskich promocji jak na pl serwerze nie ma nigdzie.Przestancie kupowac rubiny a wtedy tych super modow zwolnia i moze zatrudnia lepszych,bo takiej chaly jak na pl serwerze nie ma nigdzie.Na PL serwezrze poprostu zdzieraja pieniadze z userow,te cale nowosci nie sa po to zeby sobie lepiej pograc tylko zeby wiecej wydusic waluty od graczy.
    Wlasnie przed chwila czytalem meila od kolegi z norweskiego serwera,tam nie ma takich bugow jak na pl serwerze.Polscy technicy zamiast utrudniac granie powinni wziac sie za ulepszanie gry,i przywracanie stanu gry z wczesniejszego czasu i tych fajnych eventow i sojuszowego konk.na chwale.
    Wystarczy nie kupowac zadnych promek w ogole nic 1 miesiac i zobaczycie co zacznie sie dziac na forum.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
Sign In to comment.