Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Marzec i zmiany w grze - DYSKUSJA

136

Komentarz

• a to chyba o czyms świadczy
    wiec coś gramy i się liczymy i jakieś wpływy z polski są, i podejrzewam ze można nas posłuchać
  • huhu2 (PL1)huhu2 (PL1) PL1 Posty: 139
    ja już straciłem nadzieje na zwiększenie lv OBOZU
    temat zaczęliśmy na spotkaniach jeszcze w zeszłym roku na TS z Moderatorami

i lipa, lypa więc lepiej se posłuchać chyba Lype ale DuaLype to taka piosenkarka teraz na topie

eh szkoda pisania i słów

TheBarbarian, eglo, Pablo000 piszą dokładnie to co wielu graczy czuje, zamiast iść za rozwojem tej gry to kłody mamy coraz większe.
    huhu2 @ pl 1
  • po co Wam obozy przeciez z tych zmian idzie jasny przekaz a wiec
    ZADNYCH WOJEN TYLKO KLEPAC EVENTY ZEBY GGS NAPYCHAL PORTFEL CIEZKO ZAROBIONYMI PIENIAZKAMI PRZEZ USEROW Z CALEGO SWIATA !!!!
    wszystkie zmiany jakie sa dokonywane w tej grze to tylko dla maniakow ewentow.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • ARTKENOBI (PL1)ARTKENOBI (PL1) PL1 Posty: 13
    Witam

Fajnie by było gdyby w grze pojawiła się możliwość kupowania pomijaczy czasu za rubiny bądź monety.

• heh ja podobnie... chciałem zwiększyć lvl obozu przez ataki choć na szogunie a tutaj jak w nocy wyliczyłem wystarczy bułek do popołudnia z własną dostawą do głównego zamku a tutaj wchodzę na grę i od razu jak sie zalogowałem ukazał się komunikat że niedobory żywności i 2k woja poszło w piach wyprodukowanego na postach i wojo które w nocy przeprowadziłem do głównego całkiem poszło i trzeba znowu budować wojo i lvl tytułowy dalej spadnie... i znów będę musiał sprzedać zabawki aby budować wojo... wrrrrrrrrrrrr nie wiem czy nie odejdę od gry bo zaczyna być to nie opłacalne... czyli płacić za rubinki i nie mieć z tego korzyści...
  • filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
    Jak rozumieć to zdanie ?  

http://prntscr.com/im8iia  

Chodzi o to że przez ostatnie kilka lat zawsze zabawki ze sztormu wracały po zakończeniu wydarzenia za darmo , teraz się dopatrzyliście że macie z tego powodu deficyt , czy jak ? 

Więc jak sobie zabawek naprodukowanych na sztormie wcześniej nie wyślę na zamek główny za wasze monety to np czerwone flagi wyprodukowane na sztormie będą przepadały bo na zamek główny same nie wrócą tak ? 
  • Brandy (PL1)Brandy (PL1) PL1 Posty: 35
    Szkoda, że w misjach królewskich pominęliście nagrodę dekorację wodnik ;(
  • Cytat:

Drodzy wojownicy,

Poniżej przedstawiamy Wam podsumowanie zbliżającej się aktualizacji:

Cechy:

• Przebudowa Ataku Zmiennokształtnych  

• Nowy turniej Sojuszowy

• Pakiet treści miesięcznych na marzec 2018 [LINK]

• Szmaragdowa próba

• Zaktualizowane cechy i dodatkowe narzędzia do wydarzeń w ofercie
      • Nowa nagroda w Misji Królewskiej

EEEeee gdzie oni widzą turniej Sojuszowy ??? 
  • W wydarzeniu Berimond zostanie znacznie zwiększona wymagana liczba ataków na Wieże Obserwacyjne. Związane jest to z tym, że niektóre serwery są silniejsze od innych i znacznie szybciej docierają do Stolicy niż to było zamierzone. Wiąże się to z dwoma problemami: jeżeli gracze z silniejszego serwera dotrą do Stolicy, która zostanie pokonana dojdzie do awarii serwera.W rezultacie gracze z tych serwerów nie będą mogli dokończyć Misji Królewskich. To są dwa powody dla których musimy zmienić liczbę wymaganych ataków na Wieże Obserwacyjne. 
    .......................................................................................................................................................................

PROSZE PRZECZYTAC POWYZEJ

witam,Moim zdaniem śmiech na sali jak by nie mogli zwieszyc ilosc wiez na danym serwerze

poprostu dobra sciema zeby wiecej ludzie prim wykupili do rycerskosci zauwayli ze ludzie sobie radza wiec trzeba zwiekszysc ilosc atakow do MISJI MIESIĘCZNYCH
    ZA KOGO WY LUDZI UWAZACIE..................

• JAN POWIEDZIAL''''''''''

Witajcie,

Na jednym ze spotkań na TS, padła propozycja, by terminarz wydarzeń był zawsze w jednym miejscu. Na Waszą prośbę, dziękuje, bo to dobry pomysł 

MOOGE WIEDZIEC NA JAKIM ts TO USTALONA
     z mojch informacji podobno juz niema spotkac na ts......
    no chyba ze pomiedzy GGS
  • jescze jedna sprawa po aktualkach gina nakladki na spichlezach jak i na targach na swiatach zginely mi i nawed niemam ich w magazynie
    tylko Panie Janie prosze mi nie wmawiac ze bylem pod Wplywem i usunolem
    poprosze o zwrot nakladek bo juz niemam surki zeby robic nowe nakladki

PYTANKO DO RESTY GRACZY

a wam nie zmalaały wuzki na LODZOIE,PIASKU I SCZYTACH?
    ZERKNIJCIE  NA NAKLADKI

KAZDA AKTUALKA GGS KONCZY SIE JAKIMIS BŁEDAMI
    I STATAMI DLA GRACZY A WY MACIE TO W GLŁEBOKIM POWAZANIU
  • filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
    U Mnie z nakładkami wydaję się wszystko w porządku , natomiast zapytam po co i do czego mi narzędzia gospodarskie skoro przesianego piasku jak na lekarstwo ... I dostaję tego piachu znikome ilości ... i np przesianego piasku mam setki , a narzędzi gospodarskich tysiące .. 
  • G1.Szefu (PL1)G1.Szefu (PL1) PL1 Posty: 41
    cyt-  Zakończenie wydarzenia Archipelagu Sztormu było wykorzystywane do podwojenia ilości narzędzi jakie posiadałeś. Po aktualizacji przemieszczanie się oddziałów z Archipelagu Sztormu będzie zablokowane na 2 godziny przed zakończeniem. 

Tego nie słyszałem mnozenie zabawek na sztormie
  • huhu2 (PL1)huhu2 (PL1) PL1 Posty: 139
    Aktual ruszył po godzinie 8
    czekamy jak przebiegną zmiany.

huhu2 @ pl 1
  • cube9 (PL1)cube9 (PL1) PL1 Posty: 42
    niedługo gg będzie już tylko dla rubinowców już teraz jak nie kupisz to szanse marne na dobrą pozycję a te ceny za maszynki rubinowe normalnie dramat :( tak samo na obcakach i krukach jedni co chwile dostają obcaków powyżej 3 lub 4 k  a inni ganiaja cały dzien i najwiekszy jaki trafią to ledwie 1,5k gdzie tu sprawiedliwość obcak na 70 lv 400 woja i to jeszcze ofa ile można gg naprawdę tylko rubinowych szanuje chyba a o reszcie graczy nic nie mysli:((

Ta gra podobno jest grą strategiczną.

Przynajmniej tak jest przedstawiana.

Ile w niej strategii?

Raczej więcej planowania. Ile wojska przygotować na kolejne wydarzenie, rodzaj narzędzi, kiedy premie wykupić (oby w tym czasie tylko nie było jakiejś aktualizacji albo awarii)  itp. Czy iść do pracy, czy wziąć wolne żeby zrobić misje.

Czy ktoś pamięta grę monopol?

A może ktoś pamięta jak kilka lat temu wyglądała ta gra? Czego już nie ma i jest coraz mniej. Wojny. Ataki z wiosek itp. Teraz wojna to albo obstawienie kilku graczy z salą legend ustawioną na obronę a pozostali z pustymi zamkami i kasztelanami na niepalenie. Albo się bronisz albo atakujesz. Wojny na "fejki" i jedyna radocha jak się trafi i wybije komuś offa bo nie zdążył wyprowadzić z zamku.

Walka o stolice miała sens bo dawała możliwość werbowania lepszego wojska. A teraz? Obiekt dekoracyjny;) Jedynie jeszcze metra i wieże zachowały swoje wartości.

Może niedługo nasze zamki ewoluują i zmienią wygląd na centra handlowe tzw. galerie, korporacje itp. ;) A wojny zamienimy na marketing.

Turniej sojuszy zachowywał jeszcze jakieś pozory walki pomiędzy sojuszami. Mógł pozostać w takiej formie jakiej był do tej pory.

Uważam, że dobrym pomysłem jest ograniczenie doliczania pkt. w wydarzeniach tylko do tych zdobytych przez graczy, którzy są cały czas w sojuszu. A turniej sojuszy w formie takiej jak był do tej pory, też by w tym nie przeszkadzał.

Dla mnie ta gra była kiedyś rozrywką i z przyjemnością się logowałam. Liczę na to, że coś się zmieni i gra wróci do formy gry strategicznej.

• dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 114
    Jolu to były stare dobre czasy he he teraz kasa kasa się liczy
    dymitr38 @ pl 1
  • Wakabayashi (PL1)Wakabayashi (PL1) PL1 Posty: 25
    edytowano 05.03.2018
    GrzegorzM (PL1) powiedział(a):
    A tak Serio to nawet bez rubinów można coś ugrać Sam ugrałem w samurajach 1 miejsce
    Coś nie bardzo mi się chce w to uwierzyć. Policzmy:
    Założenie 100k na pierwsze miejsce. 
    Wynik 1
    Samuraj = średnio 75 tabliczek. 
    100k / 75 = 1,333 ataków 
    1 atak straty koło 20. 
    26k straty w wojsku 
    Wynik 2 
    Do ataku dajesz 5 skrzynek. Jeśli dobrze pamiętam masz wtedy koło 100. 
    Czyli 1k ataków , 20k straty w woju. 

O czasówkach nie wspomnę. 

Wybacz ale jak dla mnie nierealne bez rubli 1 miejsce, no chyba ze do 1 miejsca trzeba było ze 30-40k to jeszcze bym uwierzył. Ale taki wynik na PL1 to mniej więcej 100-200 miejsce. 
    Waka 
  • Wakabayashi (PL1)Wakabayashi (PL1) PL1 Posty: 25
    edytowano 05.03.2018
    No i mamy zmiany - 

miesięczny z 1250 na 1750 do tego 19 dni 

***8

pierwszy błąd - 
    1082 pkt dekor Kraniec Tęczy- 205 pp
    1750 pkt dekor Kraniec Tęczy- 260 pp 

czyli ile w końcu?

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira.

gdzie tam miałaś wulgaryzm jak przecież sam wykropkowałem - Wy macie jakieś przerośnięte Ego kobietki :) 
    Post edited by Wakabayashi (PL1) on
    Waka 
    GrzegorzM (PL1) powiedział(a):
    dymitr38 (PL1) powiedział(a):
    Jolu to były stare dobre czasy he he teraz kasa kasa się liczy

Ale 4 lata temu było to samo Tylko kasa :) Przecież muszą zarabiać Ale wtedy były wojny Koalicyjne i nie było czasu na nudne eventy :) A ruble szły na co innego a maszynki za żywą gotówkę nie za ruble się kupowało :)

Jedyne eventy jakie były to wędrowni rycerze;) alchemik - tego to lubiłam. Nie było takich eventów jak teraz kolego.
Sign In to comment.