Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Serwer ruszył

Serwer ruszył to pora zwracać pieniądze za wykupione promki.
Nie wywiązaliście się z umowy dt. promocji eventowej to oddawać kasę teraz.
Dakota7777 @ pl 1

Komentarz

 • MR09 (PL1)MR09 (PL1) PL1 Posty: 18
  Witam. Gdzie rekompensata za stracony dzien.  Wyliczcie sobie ile ogonow na Boosterze  mozna by uzbierac grajac od rana.
  I co? na noc Boostera odpalic i niech sobie leci tak? Dzien do tylu a w nagrode za awarie 5 ogonow dali . Przepraszam ale nerwy mnie poniosly.
 • MR09 (PL1)MR09 (PL1) PL1 Posty: 18
  kikla tys  ogonow stacilam przez caly dzien  oczekiwania  na gre.  

 • oczywiście w tym temacie to support wodę w usta nabrał i udaje że nic się nie stało...a ludzie promki kupili i pieniądze wydali...


  Dakota7777 @ pl 1
 • to odrobisz na następnym, kurna ludzie zachowujcie się normalnie to tylko G R A
 • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
  Nie zamknęłam tematów tylko je scaliłam razem bo dotyczą tego samego.

  Czubajka
 • Proszę mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego dajecie na grze promocje czasowe na nomadów w momencie kiedy za chwilę ruszają prace konserwacyjne...?

  przecież to jest jawna nieuczciwość... kto ma takie pomysły..??
  Dakota7777 @ pl 1
 • Strata premii  pociąga za sobą dalsze straty. Teraz trzeba latać by wytłuc wojo które się dostało przy okazji zakupu premii no i oczywiście też tracić pominięcia które również się zakupiło. Tylko wszystko to już bez aktywnej zakupionej premii! Więc strata za stratą.......


  robertoll @ pl 1
 • ale dlaczego odpalana jest promka tuż przed pracami konserwacyjnymi o których nikt nie wiedział...?
  to jest oszustwo zwykłe...
  Dakota7777 @ pl 1
 • także ja stwierdzam fakt że zostałem okradziony...taka jest prawda.

  Dakota7777 @ pl 1
 • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
  Dakota7777 (PL1) powiedział(a):
  także ja stwierdzam fakt że zostałem okradziony...taka jest prawda.


  Dakota  jest ogłoszenie w którym prosi się by osoby, które  wykupiły premię przed awarią by zgłosiły się do Działu Wsparcia. Okradziony nie zostałeś , ponieważ będą takie sprawy rozpatrzone.
  Rozumiem Twoje rozgoryczenie, jednak proszę byś nie rzucał oskarżeń które nie mają pokrycia.

  Czubajka
 • Czubajak a co Dakota  źle napisał - kto daje promke  przed  niezapowiedzianą Aktualizacja .Dakota wydał pieniądze  i je stracił . Nie panujecie już nad niczym . Aktualizacja miała być 16.02 . Po co jest to forum , chyba po to by informować graczy . A wszelki promki przed aktualizacją w danym dniu powinny być wstrzymane , żeby nie było takich sytuacji - ale co tam kasa na konto wam wpływa .
 • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
  Niestety Jan w którymś poście napisał że nie będzie już informował o planowanych ewentach i pracach bo ktoś mu zarzucał że harmonogram się zmienia i to jego wina. 

  co do Aktualizacji to była ona planowana od kilku dni była informacja o niej niestety nie u nas bo Jan jej nie podał ale na forum en widniała od 4-5 dni.

  Jedynie co to można mieć żal do moderatorów, że nie chcą nas informować o tym co jest planowane na grze wykaz ewentów pal licho bo zazwyczaj wiadomo jaki ewent jest po czym ale o pracach konserwacyjnych i aktualizacjach powinni informować.
 • filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
  Jutro nowo/ stare beri podobno !!

  Dziś grę zepsuł podobno Chan , dziwne bo przez ostatnie kilka dni działał bezproblemowo , baa nawet w weekend nie było z tym problemu .. Po przyjściu do pracy w poniedziałek jednak ktoś coś zepsuł :)  :)  :) 

  Druga sprawa to czy powinienem robić wszelkie możliwe zdjęcia narzędzi jakie posiadam w swoich zamkach co by w razie " W " nie pozostać posądzonym o próbę oszukania GGS , w razie jak by serwer znowu jutro padł :) i narzędzia poznikały :)    ?.

  Na beri ostatnio padł , dziś na Chanie , jutro pewno coś zmalowane będzie z nowo/starym beri ... Mogę się założyć :)  

  Odnoszę wrażenie że Zmiennokształtni przynoszą sporo problemów Wam ... Oczywiście błędy mieliście zawsze , ale po wprowadzeniu Zmiennych przechodzicie samych siebie ..  • hose1 (PL1)hose1 (PL1) PL1 Posty: 7
  proszę o rekompensatę za straconą premię wykupioną w nomadach .Kupiłem 30k rubinów i wszystkie premie niestety zostały stracone przez awarię
 • A gdzie rekompensata za stracony dzień 

 • Czubajka

  jeszcze raz powtarzam Ci że zostałem okradziony...

  zastanów się nad tym czy dawanie promocji czasowych zaraz przed wyłączeniem serwera jest uczciwe a potem dopiero komentuj...okej..?
  Dakota7777 @ pl 1
 • to jest jak kupowanie w sklepie butów...transakcja...kupujesz buty...płacisz i odbierasz towar...nikt Ci sklepu nie zamyka przed odbiorem towaru...

  chyba jasno się wyraziłem...?
  Dakota7777 @ pl 1
 • Karol1990 (PL1)Karol1990 (PL1) PL1 Posty: 37
  Czubajce dopisuje humor. Wiadomo jak długo czeka się na rozpatrzenie sprawy, promki powinny byc zwracane z autoamtu. Moze mamy was(supporta) przepraszac za wasza nieudolność?
Sign In to comment.