Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Serwer ruszył

Serwer ruszył to pora zwracać pieniądze za wykupione promki.
Nie wywiązaliście się z umowy dt. promocji eventowej to oddawać kasę teraz.
Dakota7777 @ pl 1

Komentarz

• MR09 (PL1)MR09 (PL1) PL1 Posty: 18
    Witam. Gdzie rekompensata za stracony dzien.  Wyliczcie sobie ile ogonow na Boosterze  mozna by uzbierac grajac od rana.
    I co? na noc Boostera odpalic i niech sobie leci tak? Dzien do tylu a w nagrode za awarie 5 ogonow dali . Przepraszam ale nerwy mnie poniosly.
  • MR09 (PL1)MR09 (PL1) PL1 Posty: 18
    kikla tys  ogonow stacilam przez caly dzien  oczekiwania  na gre.  

• oczywiście w tym temacie to support wodę w usta nabrał i udaje że nic się nie stało...a ludzie promki kupili i pieniądze wydali...

Dakota7777 @ pl 1
  • to odrobisz na następnym, kurna ludzie zachowujcie się normalnie to tylko G R A
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Nie zamknęłam tematów tylko je scaliłam razem bo dotyczą tego samego.

Czubajka
  • Proszę mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego dajecie na grze promocje czasowe na nomadów w momencie kiedy za chwilę ruszają prace konserwacyjne...?

przecież to jest jawna nieuczciwość... kto ma takie pomysły..??
    Dakota7777 @ pl 1
  • Strata premii  pociąga za sobą dalsze straty. Teraz trzeba latać by wytłuc wojo które się dostało przy okazji zakupu premii no i oczywiście też tracić pominięcia które również się zakupiło. Tylko wszystko to już bez aktywnej zakupionej premii! Więc strata za stratą.......

robertoll @ pl 1
  • ale dlaczego odpalana jest promka tuż przed pracami konserwacyjnymi o których nikt nie wiedział...?
    to jest oszustwo zwykłe...
    Dakota7777 @ pl 1
  • także ja stwierdzam fakt że zostałem okradziony...taka jest prawda.

Dakota7777 @ pl 1
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Dakota7777 (PL1) powiedział(a):
    także ja stwierdzam fakt że zostałem okradziony...taka jest prawda.

Dakota  jest ogłoszenie w którym prosi się by osoby, które  wykupiły premię przed awarią by zgłosiły się do Działu Wsparcia. Okradziony nie zostałeś , ponieważ będą takie sprawy rozpatrzone.
    Rozumiem Twoje rozgoryczenie, jednak proszę byś nie rzucał oskarżeń które nie mają pokrycia.

Czubajka
  • Czubajak a co Dakota  źle napisał - kto daje promke  przed  niezapowiedzianą Aktualizacja .Dakota wydał pieniądze  i je stracił . Nie panujecie już nad niczym . Aktualizacja miała być 16.02 . Po co jest to forum , chyba po to by informować graczy . A wszelki promki przed aktualizacją w danym dniu powinny być wstrzymane , żeby nie było takich sytuacji - ale co tam kasa na konto wam wpływa .
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    Niestety Jan w którymś poście napisał że nie będzie już informował o planowanych ewentach i pracach bo ktoś mu zarzucał że harmonogram się zmienia i to jego wina. 

co do Aktualizacji to była ona planowana od kilku dni była informacja o niej niestety nie u nas bo Jan jej nie podał ale na forum en widniała od 4-5 dni.

Jedynie co to można mieć żal do moderatorów, że nie chcą nas informować o tym co jest planowane na grze wykaz ewentów pal licho bo zazwyczaj wiadomo jaki ewent jest po czym ale o pracach konserwacyjnych i aktualizacjach powinni informować.
  • filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
    Jutro nowo/ stare beri podobno !!

Dziś grę zepsuł podobno Chan , dziwne bo przez ostatnie kilka dni działał bezproblemowo , baa nawet w weekend nie było z tym problemu .. Po przyjściu do pracy w poniedziałek jednak ktoś coś zepsuł :)  :)  :) 

Druga sprawa to czy powinienem robić wszelkie możliwe zdjęcia narzędzi jakie posiadam w swoich zamkach co by w razie " W " nie pozostać posądzonym o próbę oszukania GGS , w razie jak by serwer znowu jutro padł :) i narzędzia poznikały :)    ?.

Na beri ostatnio padł , dziś na Chanie , jutro pewno coś zmalowane będzie z nowo/starym beri ... Mogę się założyć :)  

Odnoszę wrażenie że Zmiennokształtni przynoszą sporo problemów Wam ... Oczywiście błędy mieliście zawsze , ale po wprowadzeniu Zmiennych przechodzicie samych siebie .. 

• hose1 (PL1)hose1 (PL1) PL1 Posty: 7
    proszę o rekompensatę za straconą premię wykupioną w nomadach .Kupiłem 30k rubinów i wszystkie premie niestety zostały stracone przez awarię
  • A gdzie rekompensata za stracony dzień 

• Czubajka

jeszcze raz powtarzam Ci że zostałem okradziony...

zastanów się nad tym czy dawanie promocji czasowych zaraz przed wyłączeniem serwera jest uczciwe a potem dopiero komentuj...okej..?
    Dakota7777 @ pl 1
  • to jest jak kupowanie w sklepie butów...transakcja...kupujesz buty...płacisz i odbierasz towar...nikt Ci sklepu nie zamyka przed odbiorem towaru...

chyba jasno się wyraziłem...?
    Dakota7777 @ pl 1
  • Karol1990 (PL1)Karol1990 (PL1) PL1 Posty: 37
    Czubajce dopisuje humor. Wiadomo jak długo czeka się na rozpatrzenie sprawy, promki powinny byc zwracane z autoamtu. Moze mamy was(supporta) przepraszac za wasza nieudolność?
Sign In to comment.