co się dzie z grą?

146»

Komentarz

 • huhu2 (PL1)huhu2 (PL1) Posty: 139PL1
  za pieniążki to właśnie naprawiają serwer
  chyba im się abonament TV skończył albo prąd im odcięli więc gra padła

  to tak żartem
  nie pierwszy raz jak promy idą w las
  huhu2 @ pl 1
 • huhu2 (PL1)huhu2 (PL1) Posty: 139PL1
  edytowano 19.02.2018
  no to za 12 min się zaczynają

  a mieniaszki tymczasem niech lutują te przewody czas na Serwer PL ale w Korei Pld nasi skaczą:)

  no to 2h i 15:15 gra ruszy 
  huhu2 @ pl 1
 • marello (PL1)marello (PL1) Posty: 185PL1
  edytowano 19.02.2018
  a co z wojskiem w drodze, zniknie jak ostatnio? W ogłoszeniach nic na ten temat nie piszą.
  Wysłałem 20k defa na wsparcie, do tego kilkanaście ataków na baronów i trochę się martwię o wojsko. 
  marello @ pl 1
 • wojsko nie zając, nie ucieknie :D
  mgr inż. dr. od spraw robienia zadymy Selim 2 
  "Jest ogień, jest impreza :D"
 • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) Posty: 330PL1
  GGE zrobiło ukłon w stronę polskich kibiców i chciało byśmy mogli w spokoju obejrzeć drużynowy konkurs w skokach narciarskich.
 • informatycy z biedronki ;))

  noxbud @ pl 1
 • To ja już nie wiem jak to jest w 1977 wystrzelono Voyagera1 i nadal działa bez większych awarii i w takich warunkach działa a tu serwer na ziemi prawie pod ręką i nie można go okiełznać :D 
 • 13:40 nadal nie działa co jest grane >??? 
 • Macie zamiar zrekompensować naszemu serwerowi kolejną wtopę czy stać was będzie tylko na sakramentalne "Serdecznie przepraszamy"? Jeśli tak to może w innej postaci niż ostatnio.
  [SIGPIC]Won_Khim_Lau @ pl[/SIGPIC]
 • cube9 (PL1)cube9 (PL1) Posty: 29PL1
  a co z książką lodowych stracony czas i stracone punkty czy support łaskawie coś z tym zrobi przez czas w którym gra nie działa można by zdobyć sporo punktów i zamknąć ksiązkę a tak jest problem warto żeby ktoś to uregulował 
 • beejbe (PL1)beejbe (PL1) Posty: 66PL1
  edytowano 19.02.2018
  Tomasz7 (PL1) powiedział(a):
  ******
  ja mam takie pytanie czy Ty komuś grozisz w zyciu prywatnym czy jak mam to rozumiec? wprawdzie Twoja groźba mnie nie dotyczy ale biorąc pod uwage to ze jest to tylko gra przeglądarkowa w której nie ma opcji "pauza" to moze lepiej ten czas wolny od gry przeznaczyc na wypicie jakiejs herbatki uspokajającej ;)  EDIT:// Edycja cytowanej wypowiedzi, Keira.
  Post edited by BM_Keira on
 • Dzisiaj około 9.00 zaczęłam 18h boostera, powalczyłam z 2h i od tamtej pory nie mogę wejść do gry. Z racji tego, że miałam dzisiaj zakończyć mistrzostwa, mam zrobione sporo woja i jedzenie bliskie zera nie tylko na głównym, ale też na postach i krainach. Rozumiem, że w zaistniałej sytuacji, support nakarmi mi wojo, zatrzyma boostera, przedłuży czas pobytu nomadów, a jak nie to zakończy za mnie mistrzostwa, bo zmarnowanego czasu to mi nie jesteście w stanie wrócić. A  to był jedyny dzień kiedy miałam czas tu siedzieć i walczyć.
  natal111 @ WWW 5
 • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) Posty: 330PL1
  edytowano 19.02.2018
  natal111 (PL1) powiedział(a):
  Dzisiaj około 9.00 zaczęłam 18h boostera, powalczyłam z 2h i od tamtej pory nie mogę wejść do gry. Z racji tego, że miałam dzisiaj zakończyć mistrzostwa, mam zrobione sporo woja i jedzenie bliskie zera nie tylko na głównym, ale też na postach i krainach. Rozumiem, że w zaistniałej sytuacji, support nakarmi mi wojo, zatrzyma boostera, przedłuży czas pobytu nomadów, a jak nie to zakończy za mnie mistrzostwa, bo zmarnowanego czasu to mi nie jesteście w stanie wrócić. A  to był jedyny dzień kiedy miałam czas tu siedzieć i walczyć.
  a czy GGE coś ostatnio rekompensuje??? Napiszą swoją standardową wersję, przykro nam ale to jest życie i nic nie będziemy rekompensować. co najwyżej dadzą 20k woja i powiedzą że jesteśmy kwita.
 • Witaj! Czy widziałeś/widziałaś post Jana M? Jeżeli wchodzicie na forum i nie widzicie co jest napisane na samej górze to lepiej nie pisz takich bezsensownych postów, oczywiście mówię to do wszytskich :wink:

                                                                                                                            Maks I
  • <3Maks I <3
 • Jan M powiedział(a):
  Dzień dobry,

  Nie wiem co się stało i zadałem już pytanie technikom, czekam na oficjalne stanowisko Teamu Empire, proszę o chwile cierpliwości,

  Jan
  ile będzie tych konserwacji w dzień róbcie sobie w nocy jak mało osób gra

 • lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) Posty: 83PL1

  Jan MJan M Moderator › Posty: 2,194
  W każdej chwili serwer gry powinien ruszyć.


  Czytamy ze zrozumieniem
  Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
 • pucek12 (PL1)pucek12 (PL1) Posty: 13PL1
  i nadal nic 


  pucek12 @ pl 1
 • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) Posty: 330PL1
  no w końcu ruszyla
 • tak jak wyżej --;(( podczas gry  i rozgrywce na beri  zostało przerwane połączenie  i nie można wejść na grę --;(( to frustrujące  bo woja dużo wpada z beri --;(( jak to potrwa do jutra  to wojo sobie pujdzię na zieloną trawkę a z tak wielkim trudem zbieramy najmocniejszą obronę i atak który jest zawsze na max 2dni --proszę o wyjaśnienia i ewentualną rekompensate za ewentualne straty które powstaną --;))
 • Jan MJan M Posty: 2,620
  klara47 (PL1) powiedział(a):
  tak jak wyżej --;(( podczas gry  i rozgrywce na beri  zostało przerwane połączenie  i nie można wejść na grę --;(( to frustrujące  bo woja dużo wpada z beri --;(( jak to potrwa do jutra  to wojo sobie pujdzię na zieloną trawkę a z tak wielkim trudem zbieramy najmocniejszą obronę i atak który jest zawsze na max 2dni --proszę o wyjaśnienia i ewentualną rekompensate za ewentualne straty które powstaną --;))
  Droga Klaro, że tak bezpośrednio sobie pozwolę ... :)  na forum, każde życzenie co do interwencji w konto gry, jest tylko życzeniem i takim pozostanie. Z Twojego wpisu wnioskuje, że masz jakiś błąd, ale raczej jest on po Twojej stronie. Ale zawsze możesz oczywiście wysłać zgłoszenie do Supportu by się  upewnić :)

  Jan
Sign In to comment.