Strona główna Polish Wasze pytania do gry Porady & Triki

https://****************

Bleit (PL1)Bleit (PL1) PL1 Posty: 1
edytowano 16.02.2018 w Porady & Triki
zobaczcie jakom propozycjie dostalem eh czy to jest legalne? Bo mi szkoda na to pieniedzy i sie nie zgodzilem
Post edited by Jan M on

Komentarz

• Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    takie cos wszyscy niektórzy dostaja co jakis czas. Zwykłe handlowanie i szukanie jelenia.
    nie odpowiadać i dodac do ignorowanych.
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 16.02.2018
    Witam,

Wklejanie prywatnej korespondencji kończy się banem, niezależnie od tego jaką niesie treść. To wyraźny punkt regulaminu. Zawsze takie informacje można nam przekazać na PW. Natomiast gracz został zbanowany wcześniej, bowiem tę samą informacje dostałem przed Twoim wpisem. Jeśli zrobi to z innego konta na grze, to zostanie zbanowane każde następne i następne ... mamy i czas i cierpliwość. To są niedopuszczalne procedury. Wiemy o tym, że się handluje tutaj od konta na grze do wioski, ale jak mamy potwierdzone informacje, nawet logi w systemie, konto traci dostęp do gry i forum.

Dlatego najlepiej, nie kupować nic na grze poza ofertą developera. Ma się pewność, że nie poniesie się konsekwencji. Gram tak samo jak inni na grze, wiem które konta wędrują z reki do reki i dla mnie to kwestia czasu kiedy dostaną bana, bez względu na to ile ktoś w te kupione konto "wpompuje" rubinów.

Pozdrawiam, Jan
Sign In to comment.