Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Dlaczego zniknął Berimond?

124»

Komentarz

• Dostałem odpowiedź od supportu
    "Dodatkowe rekompensaty za jednostki Berimondu zrekrutowane w tym czasie, surowce pozyskane z zakupionego zamku, czy pominięcia czasu nie będą zwracane przez Dział Wsparcia."
    Czyli całkowita olewka graczy przez GG. Za czasówki ja przecież płaciłem. Moim zdaniem to złodziejstwo
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    dostałem taką samą odpowiedź jak wyżej totalna olewka graczy.
  • rozumiem ze musieliscie przerwac beri ale co ze stratami jakie poniosłem wojsko i narzedzia mi przepadły bedzie jakas rekompesata ???? pozdrawiam
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Witam...

W TYM miejscu, po długich negocjacjach i rozmowach,  GGE zwraca za wydatki poniesione na wydarzeniu Berimond.

Jedna tylko uwaga ode mnie. Moderator, to nie właściciel ani osoba decyzyjna tej gry. Przekazuje informacje w dwie strony ale nie zarządzam, nie wytyczam i nie kompensuje strat. Przypisywanie mi innych "boskich" możliwości i działań w grze, jest równie "pobożne" co nasze prośby o spokój i umiarkowane wpisy, bo zawsze można w konsekwencji, spokojnie tłumacząc, wynegocjować choć najważniejsze postulaty. To tyle z mojej strony w tym temacie, który pozostawiam otwarty ...

Jan
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    Oooo, widzę, że GGS stanął na wysokości zadania :) Brawo.

Jeśli można zapytam, czy każdy indywidualnie ma zwracać się do GGS o rekompensaty, czy GGS sam wie co kto i ile wydał i "z automatu" zwróci?
    Jeśli chodzi o mnie, to surowce pal licho, zdobędzie się a w zasadzie to zapewne wszyscy już dawno "odrobili", rubinów nie wydałem, ale bardziej o czasówki chodzi.Niestety, nie przyszło mi do głowy zapisywać ile ich zużywam :(

• jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    Asqelos (PL1) powiedział(a):

Jeśli można zapytam, czy każdy indywidualnie ma zwracać się do GGS o rekompensaty, czy GGS sam wie co kto i ile wydał i "z automatu" zwróci?
    Jeśli chodzi o mnie, to surowce pal licho, zdobędzie się a w zasadzie to zapewne wszyscy już dawno "odrobili", rubinów nie wydałem, ale bardziej o czasówki chodzi.Niestety, nie przyszło mi do głowy zapisywać ile ich zużywam :(

przeczytaj dokładnie to co pisze w linku od Jana M. Nie ma tam ani słowa o zwracaniu czasówek czy monet wydanych na produkcję wojska tylko o rubinach za stworzenie obozu, surowcach za stworzenie obozu oraz rubinach wydanych na rozbudowę obozu nic poza tym.
  • antoni99 (PL1)antoni99 (PL1) PL1 Posty: 10
    A tak w ogóle, Berimond się ponownie zacznie? Bardzo słabo i bardzo sługo wam to idzie. Rekompensatą byłoby między innymi przedłużenie okresu trwania wojny o Berimond,  bo od dłuższego czasu nie można zniszczyć stolicy.
    Ogarnijcie się wreszcie.
    jaromlody (PL1) powiedział(a):
    Asqelos (PL1) powiedział(a):

przeczytaj dokładnie to co pisze w linku od Jana M. Nie ma tam ani słowa o zwracaniu czasówek czy monet wydanych na produkcję wojska tylko o rubinach za stworzenie obozu, surowcach za stworzenie obozu oraz rubinach wydanych na rozbudowę obozu nic poza tym.
    przeczytałem dokładnie i jak dobrze przeczytasz moja wypowiedź to może zrozumiesz, że główna treść jest w pytaniu, a drugie zdanie dotyczyło zupełnie czegoś innego.
    Jan tez nie wszystko napisał jasno i wyraźnie, dlatego moje pytanie, a skoro nie napisał, w jaki sposób beda zwroty, to również dobrze mógł nie dopisać co będą zwracać.
    Także, nie czepiaj się, bo nie masz podstaw.

• antoni99 (PL1)antoni99 (PL1) PL1 Posty: 10
    No i wojny o Berimond jak nie było, tak nie ma,  a czas leci. Kiedy wróci?
  • dokładnie, stoję z misją w obronie królowej a oni mają to gdzieś, rekompensaty za wejście na beri i moje straty też nie otrzymałam, masakra

EnaMarlena @ pl 1
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    antoni99 (PL1) powiedział(a):
    No i wojny o Berimond jak nie było, tak nie ma,  a czas leci. Kiedy wróci?
     w TYM ogłoszeniu jest podana data  kolejnego Berimondu .
    EnaMarlena (PL1) powiedział(a):
    dokładnie, stoję z misją w obronie królowej a oni mają to gdzieś, rekompensaty za wejście na beri i moje straty też nie otrzymałam, masakra

Pisz proszę zgłoszenie do supportu, straty są wyrównywane indywidualnie.

Czubajka

edytowano 15.02.2018
    delete

• arti1976 (PL1) powiedział(a):
    Witam. Musze napisac cos co mnie denerwuje BARDZO. Mam pisac do supportu na temat rekompensaty za beri..............hmM sam nie wiem czy jest sens bo juz prawie drugi miesiac nie odpisali mi na temat problemu na zmiennoksztaltnych. Totalna olewka graczy
    Tak myślę, kiedy mi odpiszą...... ech
    EnaMarlena @ pl 1
Sign In to comment.