Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Chwała

Czy i u was prezent od ggs w postaci chorągwi chwały to jedna wielka lipa, która nic nie dolicza tylko z tego co zauważyłem jeszcze pomniejsza zdobywaną chwałę. Albo i wcale nie działa.

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

• Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    no różnicy nie widać w ogóle  . Co więcej to chyba ostatni event jaki robię i się staram . Tu wszystkie zamki malutkie , jeden 1,3k przez cały dzień latania bez przerwy na wszystkie na piórkach z ful flagami  - czyli jak zwykle dyskryminowany. No a w samuraju i nomadzie to nie widzę z kim walcze i ile ta osoba ma więc - jako którys raz osoba wyprzedzona na końcówce - podejrzewam zwykły wałek albo wycieki informacji.   Dziękuję za współpracę i będę sobie pykał od przypadku do przypadku , tanio i fajnie
    Lepi @ pl 1
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    Faktycznie coś mało liczy tej chwały bo jakoś nie widać dużej różnicy w porównaniu latania bez niej
  • osobno liczy się chwałę z flag i jeszcze osobny procent jest z herbu rabusia premki etc
  • robert28031 (PL1)robert28031 (PL1) PL1 Posty: 122
    Asqelos (PL1) powiedział(a):
    prawdopodobnie to nie jest +50% do tego co masz i dasz na flagach, tylko +50 punktów procentowych.

Takie śmiechu warte goowienko.

np. masz z kasztelana +60% do tego +np. 20% z herbu, do tego z 700 flag czerwonych, czyli masz w sumie 780% zysku, a to tylko dodatkowe 50% czyli razem 830%, tak jakbyś zamiast na środku dać flagi czerwone 1% dał 50 proporców 2%.
    A jak lecisz na końskich które maja 5%, czyli 700x5% to 3500% (+te bonusy z dowódcy i herbu) to co to jest te 50%.

Rąbią nas na każdym kroku,

i to grubo masz racje
    robert28031 @ pl 1
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    edytowano 13.02.2018
    OPTIMUS2011 (PL1) powiedział(a):
    osobno liczy się chwałę z flag i jeszcze osobny procent jest z herbu rabusia premki etc
    oj chyba się mylisz, na tej grze szumnie nazywane procenty to tak na prawdę są punkty procentowe, czyli wszystkie "procenty" się sumują a nie ma tak, ze masz procent od procentu,

albo ja źle zrozumiałem Twoją wypowiedź :)
  • Asqelos (PL1) powiedział(a):
    OPTIMUS2011 (PL1) powiedział(a):
    osobno liczy się chwałę z flag i jeszcze osobny procent jest z herbu rabusia premki etc
    oj chyba się mylisz, na tej grze szumnie nazywane procenty to tak na prawdę są punkty procentowe, czyli wszystkie "procenty" się sumują a nie ma tak, ze masz procent od procentu,

albo ja źle zrozumiałem Twoją wypowiedź :)
    chodzi o to że liczy sie osobno chwałe z bitwy czyli chwała ze straconych jednostek etc razy flagi i osobno potem herb rabuś itd
Sign In to comment.