Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Dlaczego zniknął Berimond?

24

Komentarz

• PlayerRadek1 (PL1)PlayerRadek1 (PL1) Posty: 78
    edytowano 12.02.2018
    to ****** mam ze zbamuja mnie znowu na forum 
    wyslalem im zgloszenie o stracie zabawek woja itd zobacze ile bede czekal na odpowiedz czlowiek ma malo czasu chcial obuz rozbudowac przed wyjsciem do Tyrki a oni se w*****. leca
      Powtuze zglosilem  utrate nazedzi itd jezeli nie pomoze napisze do Niemieckiego suportu

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira.
  • własnie jescze o klesydrach nie wspomne

masakra niedosc ze ukrucili czlowiek zbiera to ciulaja Ludzi w inny sposub
  • ehh znowu coś 

BATALION PL - doborowe towarzystwo :)
  • robi941 (PL1)robi941 (PL1) PL1 Posty: 17
    zabawki wróciły
    [SIGPIC][/SIGPIC] Świat nie jest idealny
  • Rzadko się tu wypowiadam ale to się robi żenujące! Rozumie awarie berii raz rozumie awarie sztormu raz błędy się zdarzają... Ale berii to już kolejny raz tym bardziej że jest misja królewska na zrobienie punktów tutaj liczy się każda godzina a dobry start i rozbudowa jest kluczowym momentem strategicznym... W każdej misji królewskiej robicie błędy ostatnia z monetami... Nie mam zamiaru budować tego od nowa... To są koszta w monetach pominięcia surowce a przede wszystkim nasz cenny czas...
  • haszka (PL1)haszka (PL1) PL1 Posty: 141
    i co z misjami królewskimi?
    Betica1User @ pl 1
  • Mario 1972 (PL1)Mario 1972 (PL1) PL1 Posty: 134
    No tak drugi raz z rzędu straciłem klepsydry bo drugi raz z rzędu jest reset beri.  Pobudowałem za nie różne budynki i lipa. Chyba przestanę tam wchodzić:(. Drogi supporcie wrzućcie te beri na jakiś testowy serwer, posprawdzajcie i dajcie nam graczom gotowy produkt.  Za obecny reset  proszę o jakieś rekompensaty czasówek bo nie dosyć że ich jest mało to jeszcze poszły się paść. 
    marskrzy @ pl 1
  • wiec czekamy za nagrody za top50 klepsydry itd.....

• To mamy teraz pisac do dzialu wsparcia i czekac na odpowiedz wieki???  to nie powazne jest, dobrze wiedza kto i kiedy wszedł na beri i tyle.  Ja mam teraz tracic czas na opisywanie calej sprawy ?   i Jeszcze nie dostac odp.(   brak słow  

• Do nich nie ma co pisac bo na odpowiedz czeka sie latami a jak juz w koncu odpisza to jest ta sama spiewka
    "Jesli nadal widzisz ten sam problem napisz do nas ponownie  pomozemy ci i bla bla .... "

• dokladnie tak :) tez tak mialam i nie bede pisala bo szkoda mi na to czasu.  Sami powinni wiedziedz ze sie nalezy zwrot za minutki i co tam kto włozył w ulepszenie obozu.  
  • masakra :( brak słów
    EnaMarlena @ pl 1
  • ada21 (PL1)ada21 (PL1) PL1 Posty: 28
    jest jeszcze kasa,nigdy jeszcze nie zwrócili nam monet ktore zostały wydane na spie.. evencie!!!
    ada21 @ pl 1
  • nicram8686 (PL1)nicram8686 (PL1) PL1 Posty: 24
    edytowano 12.02.2018
    szkoda gadać paranoja co się ostatnio tutaj wyprawia

• Witam,
    proszę o zwrot woja -cesarskich łuczników 340 szt, narzędzi ataku w Berimond po 800 szt. drabiny, tarany i osłony, wózki -225 szt i osłony drewniane ponad 12 tys. szt. Zmarnowałem do budowy czasówki na 18 godz.
  • Won_Khim_Lau (PL1)Won_Khim_Lau (PL1) Posty: 130
    edytowano 12.02.2018
    Serdecznie przepraszamy i pocałujcie nas *****
    Support

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Czubajka.
    Post edited by Czubajka on
    [SIGPIC]Won_Khim_Lau @ pl[/SIGPIC]
  • powiem tak
    zrobic misjie czasowa myslicie ze  kazdy kiwnie palcem i zrobione?
    tak ci co pracuja w suporcie moga zrobic ale wiekszosc z nasz ma prace niekyórzy pracuja na rano niektórzy na popoludnie i wz to zrób
  • dodam swoje trzy grosze.....proszę o rekompensatę z beri, za archipelag. Tylko ie w postaci 15 tys offa i 15 deffa:))))) Ostatnio jak to towarzystwo dostałam padli mi z głodu i rekompensata poszła w piach. Poproszę o zasoby, mechanizmy oblężnicze, złoto, pominięcia czasowe - bo to straciłam i to dużo!!!!!! Grzeczna prośba, prawda?? le to jest wk.......
Sign In to comment.