Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Zapowiedź zmian - styczeń 2018 roku - Dyskusja

13»

Komentarz

• jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    w całym sojuszu a jest to sojusz aktywny jedna osoba trafiła na wieży 24h, więc można powiedzieć trafienie 24h na wieży graniczy z cudem.
  • filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
    jaromlody (PL1) powiedział(a):
    w całym sojuszu a jest to sojusz aktywny jedna osoba trafiła na wieży 24h, więc można powiedzieć trafienie 24h na wieży graniczy z cudem.
    Pan Jan twierdzi inaczej że te minutki są tam , hahahh , Wczoraj biegałem po wieżach i nic z fioletowych nie doszło , dzisiaj też sobie pobiegam tym bardziej że są renegaci , wiec na każdej z krain po 11 ataków co daje 33 , dziś pewnie też fioletowych z tego nie ujrzę ... Ale ważne że według pana Jana można je zdobywać nie tylko za prawdziwe pieniądze hehehe ... 

p.s Na aktywny sojusz i sporo zapewne biegania po wieżach jedno 24h robi wrażenie ... Ale pan Jan oczywiście wyniośle stwierdzi ... No przecież są hahahah .. 
  • Karol1990 (PL1)Karol1990 (PL1) PL1 Posty: 37
    80% ataków przynosi czasówki 1 i 5 minutowe, trafienie czasowki godzinowej graniczy z cudem. Kolejna sprawa sa oferty prime day gdzie za kupno 6500 rubinow mozemy dostac "oszalamiajaca" ilosc czasowek 24h (2 lub 3).
    Moze zrobcie jakies sensowne pakiety tych czasówek bo te obecne promocje to kpina 

• Jan MJan M Posty: 2,620
    Anuula (PL1) powiedział(a):

Marian też śledzę na bieżąco forum i moje odczucia są identyczne jak Twoje jeśli chodzi o wpisy Jana. Za krytykę dostałam bana, sporo czasu musiałam udowadniać że nie jestem wielbłądem i że posiadam na pl1 tylko jedno konto. Do dnia dzisiejszego nie doczekałam się przeprosin  no i pewnie jeszcze długo na nie poczekam:)

Od moderatora, nieważne czy jest pracownikiem czy wolontariuszem oczekuję rzeczowych odpowiedzi i szanowania innych.
    Oczywiście. Miałaś do 19 stycznia tego roku konto na lvl 9 i chyba tylko do spamu na forum ...  jeśli jesteś wielbłądem czy osiołkiem ... mnie to osobiście nie przeszkadza, sam jestem miłośnikiem zwierząt i przepraszam, że wcześniej trwale Cie nie zbanowałem :) Natomiast pisanie od siebie a nie tworzenie kont by komuś coś dosadnie ale tylko w Twoim mniemaniu napisać, wygląda bardzo słabo ... Liczę na Twój szybki powrót na mapę Empire i imponowanie nam wiedzą doświadczonego gracza z lvl 6  tym razem ? :)

Kończąc, bo temat o dyskusji pod zmianami a tu stale o minutkach. Tematów na forum o minutkach pełno, ale w dyskusjach pod O.O. nie mogę dopuścić do spamu. Ostatni raz wiec proszę ... do tematu, czyli o zmianach a nie czymś o czym już rozmawialiśmy w innych tematach, gdzie odpowiedź też już dałem.

Jan
  • prosze przekazać twórom gry żeby nietrafione pomysły czy eventy kasowali z mapy i nie zaśmiecali gry a nie pchają kolejne - 
    jak będzie event miast sojuszniczych ( to wtedy wskakuje ikonka na mapie i namiocik pod zamkiem) , jak nie planujecie dawać grosików to trzeba wykasować studnie i po problemie ,
     troche śmieszne są nagrody za pierwszy poziom codziennego konkursu szlachectwa
    i ostatnie dlaczego wogóle nie dodajecie żadnych nowych wiosek na światach ?
    pozdrawiam
    rysiumieczu @ pl 1
  • Karol1990 (PL1)Karol1990 (PL1) PL1 Posty: 37
    Janie M o czym mamy dyskutować? O nowych osiągnięciach, które nie wnoszą nic ciekawego do gry, o nowej dekoracji która daje 230 porządku i 17 pkt potęgi ? 
  • u mnie stoi studnia na 10lvl jak mam rozumiec wykasowanie studni??i zdobywanie grosikow powinno byc caly czas skoro studnie zachecaliscie budowac za rubiny do 10lvl.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    szymons62 (PL1) powiedział(a):
    szablonów więcej to super,ale podnieście jeszcze obóz

Tak  to  bardzo fajna sprawa   z podniesieniem  obozu  dowodcow  ,   
    mimo ze mamy ich sporo  to jednak trzeba czesto zmieniac   na  duza ilosc ostnio nowych wproadzonych  dowodcow zwlaszcza na cele NPC 
    ale to zawsze pewne obciazenie tak jak dodanie wiekszej ilosci miejsca na artefakty :)

Szablony  doskonaly pomysl i bardzo praktyczny ,,,,,,, pomijam ich cene  :)  
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • Jaki jutro w końcu nomad ? 
    W terminach wydarzenia Jancio potajemnie zedytował posta i niby razem z Zemstą Chana, ale w temacie z zapowiedzią bitwy zimowej jest nomad zwykły. 
    Barristan Selmy @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Barristan Selmy (PL1) powiedział(a):
    Jaki jutro w końcu nomad ? 
    W terminach wydarzenia Jancio potajemnie zedytował posta i niby razem z Zemstą Chana, ale w temacie z zapowiedzią bitwy zimowej jest nomad zwykły. 
    Nic potajemnie nie robię. Sami gracze wpadli na pomysł, terminarza w jednym miejscu, który na bieżąco jest moderowany. Wiec tajemnic tu brak, tym bardziej ze pisałem nie raz by ten dział często odwiedzać, bo nanoszę tam na Wasze życzenie dość często zmiany i staram się, by zawsze był ten temat aktualny ....

Jan
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    Jan M powiedział(a):
    Barristan Selmy (PL1) powiedział(a):
    Jaki jutro w końcu nomad ? 
    Nic potajemnie nie robię. Sami gracze wpadli na pomysł, terminarza w jednym miejscu, który na bieżąco jest moderowany. Wiec tajemnic tu brak, tym bardziej ze pisałem nie raz by ten dział często odwiedzać, bo nanoszę tam na Wasze życzenie dość często zmiany i staram się, by zawsze był ten temat aktualny ....

Jan
    czyli z zemstą i nawet dobrzy gracze ale ze słabszych sojuszy nic nie zrobia -   szkoda .  Chciałem otwozyc wątek co do server vas serwer i zapytać co będzie wchodzic w jego skład - za co bedą punkty i czy bedzie to gdzieś widać czy dowiemy się z wyniku i co tak naprawde bedzie to zliczać bo jak np w nomadzie tabliczki za zemste to co innego niz tabiczki z obozów , przydało by się konkretna rozpisca co i jak , w poprzedniej pamiętam tylko że za cholere nie wiadomo było o co chodzi
    Lepi @ pl 1
  • Neron M (PL1)Neron M (PL1) PL1 Posty: 343
    Tak z czystej ciekawości, czy był konkurs na najbardziej nieprzydatna nagrodę przez zimowym i wygrała szybka produkcja narzędzi obronnych za pierwsza 100? Czy tez nikt nigdy tego nie stworzył i chcieliście sprawdzić że istnieje?
    Neron M @ pl 1
    jakby ktoś szukał rankingu sojuszy w nomadzie to proszę: https://community.goodgamestudios.com/empire/en/discussion/comment/4911327/#Comment_4911327
  • 1. A co z tym berimond na świecie? Tzn. będzie jeszcze w najbliższych dniach? 
    2. Coś się chyba pomieszało, bo po krukach podobno miała być zemsta chana, a wg eventu miesięcznego jest berimond na zielonym.
    Odnoście poniższego: 
    Witam ponownie,

Z otrzymanych informacji sprzed chwili, wiem, że gracze którzy byli na Berimond, otrzymali rekompensatę strat za Berimond. Mamy nadzieje, że tym sposobem, jesteście tym usatysfakcjonowani.

Jan

To jak rozumiem to  żart żeby wkurzyć ludzi?!. Główna strata wczesnego rozwoju  obozu to utracone po raz kolejny jak i na sztormie przyspieszenia, nie zauważyłem by ktoś je zwrócił. 
    Rubinów nie wykorzystywałem wiec nie wiem, ale logiczne że walutę trzeba zwrócić:)
    Surowce, żadne nie przybyły podobnie jak kasa za rekrutacje miejscowego wojska, a nawet jeśli to przy pełnych magazynach nie miałoby to znaczenia., a te ok 10 000 złota  tym bardziej

Wiec nie jestem usatysfakcjonowany gdy ktoś po raz już n - niepamiętny próbuje mi wmówić że coś zrobił dobrze, a nie zrobił nawet minimum
    Neron M @ pl 1
    Usatysfakcjonowany będę jak w końcu naprawicie tą grę, bo błąd za błędem i błęda pogania. Po zmianie serwera miało być tak super, a jest gorzej niż przed zmianą. Najpierw archpelag za co przepraszaliście i strat nie wyrównaliście teraz berimond i znowu to samo drewno i kamień możecie sobie zjeść bo to łatwo odrobić ale czasówek nie da się zdobyć w minutę trzeba się sporo namęczyć by wpadły pominięcia 30 minut i 1h a już nie wspomnę o 5h i 24h co graniczy z cudem.
  • ggs nie moze sobie poradzic z bledami w tej grze a juz napewno rekompensata za utracone czasowki itp.
    dlatego sa takie ochlapy wysylane jako prezent od ggs.a  juz skandalem nazwe to ze moderator napisal mi 
    zeby swoje straty udokumentowal screnem z tego co stracilem w trakcie awarii.

w sumie biorąc pod uwagę rachunek prawdopodobieństwa powinieneś Pan był wiedzieć, że będzie awaria i asekuracyjnie robić screeny:) Czekam na maila w podobnym stylu na zgłoszona stratę:) Popracuje na power poincie:) tylko jak udokumentować stracone czasówki :)
    Neron M @ pl 1
  • cdn.czasowki sa wazne ale tam byly przeslane tarcze i inne elementy wyposarzenia ofensywnego,i premie  do pkt.To moze powinienes Pan wiedziec ze ze  nie kazdy jest jasnowidzem i wie o  awariach z wyprzedzeniem.

U mnie te elementy wróciły na główny
    Neron M @ pl 1
Sign In to comment.