Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Nie dostałem rekonpenstaty

Nie dostałem wiadomości z prezentem z demonicznymi i tymi do obrony. Wiadomości nie dostałem ale z kim rozmawiałem to dostał taką wiadomośc.

Komentarz

• BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    Witam,

Powinien Ci się wyświetlić na dole niebieski prezent w miejscu promocji. Był on dostępny tylko przez 24h więc jeżeli go przez ten czas nie otworzyłeś to przepadł.

Pozdrawiam
    Keira

• ALE JA ŻADNEGO PREZENTU NIE MIAŁEM sprawdzałem wszędzie na brata kącie była rekąpęsata u mnie nie było wiem ze to było ważne 24  czytałem kto i po ile ma dostać woja a ja nic nie dostałem
  • laki46 (PL1)laki46 (PL1) PL1 Posty: 25
    Wiesz może gdzie można zgłosić nieuczciwego twórce tej gry. 
  • Nie wiem ,ale ja chcę dostać rekompęsatę inni  dostalia ja nie co ja zrobięłm był pewnie lag i nie dostałem 
    żadam odpowiedzi ze strony forum
  • BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    Witam,

adrius1 (PL1) powiedział(a):

Jeżeli nie otrzymałeś rekompensaty w postaci prezentu z wojskiem, napisz do supportu link znajduje się w mojej sygnaturze.

Pozdrawiam
    Keira

• Ok dzięki
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    BM_Keira powiedział(a):
    Witam,

Jeżeli nie otrzymałeś rekompensaty w postaci prezentu z wojskiem, napisz do supportu link znajduje się w mojej sygnaturze.

Pozdrawiam
    Keira
    gdzie ten link w sygnaturze?
  • laki46 (PL1)laki46 (PL1) PL1 Posty: 25
    Ja za domaganie się rekompensaty za narzędzia dostałem ale Spama na Forum.
  • ALE ONO NIE ODPISAŁO DO TEJ PORY WTF

• ja nie dostałam żadnej rekompensaty nawet surki za beri :(( jak do suportu napiszę to mi w maju odpiszą, Dzięki za "cudowną, uczciwą" grę :/
    EnaMarlena @ pl 1
  • Stykul87 (PL1)Stykul87 (PL1) PL1 Posty: 8
    witam
    pytanie do moderatora
    z mistrzostw lodowych zdobylem taki element jak "śnieżna kula" chciałem dziś złożyć kasztelana i nagle patrze a tu zonk bo brakuje własnie tego elementy w moim ekwipunku wiec prosze o pomoc w suporcie zeby mi oddali zdobyty przeze mnie element 
    ma byc gra uczciwa i fair play to tez niech suport tak gra a nie uczciwie zdobylem i nagle nie ma nie otrzymalem go do ekwipunku  
    czy dostane brakujacy elemnt z lodowych mistrzostw  o nazwie "śnieżna kula"??? wspomne ze mi sie on nalezy za zdobycie pkt w tym wydarzeniu na co mam screen ze go zdobylem wiec czekam na odpowiedz co z tym zrobicie i kiedy otrzymam co moje
    Stykul87 @ pl 1
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Stykul87 (PL1) powiedział(a):
    witam
    pytanie do moderatora
    z mistrzostw lodowych zdobylem taki element jak "śnieżna kula" chciałem dziś złożyć kasztelana i nagle patrze a tu zonk bo brakuje własnie tego elementy w moim ekwipunku wiec prosze o pomoc w suporcie zeby mi oddali zdobyty przeze mnie element 
    ma byc gra uczciwa i fair play to tez niech suport tak gra a nie uczciwie zdobylem i nagle nie ma nie otrzymalem go do ekwipunku  
    czy dostane brakujacy elemnt z lodowych mistrzostw  o nazwie "śnieżna kula"??? wspomne ze mi sie on nalezy za zdobycie pkt w tym wydarzeniu na co mam screen ze go zdobylem wiec czekam na odpowiedz co z tym zrobicie i kiedy otrzymam co moje
    W TYM ogłoszeniu jest informacja , że po zakończeniu  eventu będą przypisywane odpowiednie elementy wyposażenia , które zostały błędnie przyznane graczom.

Czubajka
  • Stykul87 (PL1)Stykul87 (PL1) PL1 Posty: 8
    oki dzieki za odpowiedz
    czekam te 3 dni i zobaczymy mam nadzieje ze sniezna kula wpadnie do mojego ekwipunku po zakonczeniu mistrzostw tak jak mowisz
    bo inni to dostali jakies kamienie do dowodcy a ja zadnego ale oki pozyjemy zobaczymy :))

Stykul87 @ pl 1
Sign In to comment.