Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Bitwa o królewska stolice

Jest juz wiadome czy ona do nas powroci ?
A jak nie to czy usuniete beda zabawki ktore moza kupic na nia ?

Czytalem Pan Jan pisal gdzies ze na dniach bedzie to przekazane do developera ale niestety troche czasu przelecialo a nic o tym nie slychac 

Wec pytam
wiktorio123 @ pl 1

Komentarz

• Jan MJan M Posty: 2,620
    wiktorio123 (PL1) powiedział(a):
    Jest juz wiadome czy ona do nas powroci ?
    A jak nie to czy usuniete beda zabawki ktore moza kupic na nia ?

Czytalem Pan Jan pisal gdzies ze na dniach bedzie to przekazane do developera ale niestety troche czasu przelecialo a nic o tym nie slychac 

Wec pytam
    Bitwa o Królewską Stolice powraca. Bedzie komunikat w tej sprawie może jeszcze w tym miesiącu. Nie znam terminu jej uruchomienia, ale nie będzie trzeba czekać długo.

Jan
  • wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    Temat do zamkniecia /za miesiac sie odezwe 
    wiktorio123 @ pl 1
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    jak temat zostanie zamknięty, to się nie odezwiesz, tylko założysz kolejny i po co?
    Nie lepiej ten zostawić otwarty, a wtedy za miesiąc dopiszesz się i będzie wiadomo o co chodzi.
    Jak bylo wyzej napisane ze moze w tym miesiacu  bedzie wiadome co z bitwa o krolewska stolice koniec miesiaca niebawem wiec pytam 

z gory dziekuje za odp 
    wiktorio123 @ pl 1
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Witam,

Planowane wznowienie Bitwy o stolicę  miało być ogłoszone do końca I kwartał,u a nie do końca lutego.
    Sztywne trzymanie się  terminów czasem jest niemożliwe, dlatego proszę cierpliwie czekać na informację odnośnie wznowienia tego eventu.
    Wiem że czekamy na jego nową odsłonę , sama jestem jej ciekawa.

Pozdrawiam
    Czubajka
    bylo napisane ,,moze w tym miesiacu,, wiec zapytalem dziekuje za szybka odpowiedz poczekam 
    wiktorio123 @ pl 1
  • huhu2 (PL1)huhu2 (PL1) PL1 Posty: 139
    edytowano 27.02.2018
    Bitwa o Stolice popularne miasteczka
    bedzie nistety w 2 polowce roku
    15,02 developer na spotkaniu strem oglosil ze (wjednym z 20 zapytan graczy) dokladnie bylo to pytanie nr 3 i 
    nastapi to wczesna jesienia (lub latem) z uwagi na 
    zmiane mechaniki eventu, 
    Event bedzie zresetowany , pytanie co z zasobami 
    ktore zostaly wykorzystane do rozbudowy miasteczek, tego nie wiadomo, nie wiadomo tez co
    brakujacymi elementami Generala.

huhu2 @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    huhu2 (PL1) powiedział(a):
    Bitwa o Stolice popularne miasteczka
    bedzie nistety w 2 polowce roku
    15,02 developer na spotkaniu strem oglosil ze (wjednym z 20 zapytan graczy) dokladnie bylo to pytanie nr 3 i 
    nastapi to wczesna jesienia (lub latem) z uwagi na 
    zmiane mechaniki eventu, 
    Event bedzie zresetowany , pytanie co z zasobami 
    ktore zostaly wykorzystane do rozbudowy miasteczek, tego nie wiadomo, nie wiadomo tez co
    brakujacymi elementami Generala.

To tak jest jak translator zawodzi albo gdzieś dzwony biją ... uprzedzałem, że przenoszenie informacji z innych forum na nasze, przeważnie kończą się blokada konta ... Jako częsty gość forum, powinieneś już wiedzieć ... a na spotkaniu tym on-line Ciebie nie było ..

Bitwa o Stolice będzie wprowadzona tak szybko jak to możliwe, po przejściu na HTML5. Technicy nie chcą mówiąc kolokwialnie "grzebać" i nic zmieniać w grze na środowisku Java, na której oparta jest jeszcze nasza gra. Nie znamy dokładnej daty przejścia na HTML5, jak ją poznamy, ruszą informacje o wszystkich zawieszonych wydarzeniach na które czekamy. Tym samym, Zespół wycofał sie z wznowieniem "starych" eventów na już.

Jan
  • huhu2 (PL1)huhu2 (PL1) PL1 Posty: 139
    Dziękuję za informacje.

na spotkaniu mnie nie było, info nie przeniosłem tylko wpisałem co tam było.

Żadnego linka nie podałem, nie kopiowałem.

W końcu jest wyczerpująca odpowiedz. Co do Eventu.
    huhu2 @ pl 1
  • Deji (PL1)Deji (PL1) PL1 Posty: 8
    Witam, wydarzenie ,,Bitwa o królewską stolicę" miało się dobyć w grudniu lub na początku stycznia i co? Jak nie było tak nie ma, czy dostaniemy jakieś info na ten temat czy dalej będzie cisza? 
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    Wydarzenie jest w planach Zespołu, jednak w tej chwili nie możemy podać konkretnej daty. Jak tylko dostaniemy o tym wydarzeniu jakąkolwiek informację, niezwłocznie ją opublikujemy na forum.
    HTML jest bitwy o królewska stolice nie ma

ponawiam pytanie
    wiktorio123 @ pl 1
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    Odpowiedź na to pytanie została już udzielona. Jako, że nie ma na ten temat żadnych nowych informacji wątki scalam.
  • czytam ze bitwy o stolice nie będzie,a co ze szkatułami bo mam ich sporo
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Co z artami, co z wydanymi rubinami, co z ulepszonymi miastami generalnie widzę, że znowu zrobiono nas na szaro.
Sign In to comment.