Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Archipelag

Co mnie obchodzą awarie. Ja poświeciłem czas i czasówki i kase ,żeby zorganizować swój zame a tu lipa . Szkoda czasu na ta gre bo nie warto chyba  i nerwów. Co 2 dni będziemy zaczynać od nowa. A co z wojem i przesłanym sprzętem??
«1

Komentarz

• Cześć,
    Po awarii zablokowało mi wyspy na Archipelagu Sztormu, okupacja wysp mineła jakieś 8h temu a nadal jestem ich posiadaczem a zasoby z nich nie wpływają mi na sztorm da się coś z tym zrobić pozdrawiam huzarwarrior
  • wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    a mi znowu na sztormie wojsko zniknelo a nigdzie nic o dezercie nie pisze ,,, na krainach w sumie tez
    wiktorio123 @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Witam,

Wygląda na to, ze Sztorm będzie trzeba uruchomić ponownie i dokonać zwrotu surowców za wejście na Archipelag. Jeśli dostaniemy jakieś szczegóły, będziemy się nimi dzielić na forum.

Jan
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    edytowano 02.02.2018
    a u mnie wszysto jest ok.
    zacząłem okupacje wysp przed awaria, wojsko i surowce wróciło po awarii, jedynie co, to straciłem jedno osiagniecie i zdobyty akwamaryn.
    Ale to nie problem :)
  • Arielo (PL1)Arielo (PL1) PL1 Posty: 2
    Janie, a co z zamkami widmo na sztormie??? Po awarii mój zamek wygląda tak, jak na screenie: 
    https://scr.hu/7q8z/oc2qw
    Problem ten nie dotyczy tylko mnie, po obserwacji mapy sztormu można zauważyć że jest więcej takich zamków widmo, na których nic nie można zrobić...
  • hej 
    Liczę tu na szybszą odpowiedź niż od suportu
    - wsadziłem dużo rubinów, i surowców w rozbudowę zamku na archipelagu, masę zabawek tam było, straciłem niewyobrażalną ilość przewijek czasowych i co teraz będzie, w jaki sposób będzie to zwrócone?
    pozdr 

• Zibixxx25 (PL1)Zibixxx25 (PL1) PL1 Posty: 36
    ta  i czas... czas budowy  tak do kosza?
    wszystkie zabawki oraz wojo jakie było na archipelagu wróciło na zamek główny
    surowce raczej nie, czasówki tez szlag trafił
  • no ani zabawek nie widze ani wojska. tyle godzin pracy, mega dużo czasówek, akwa - masakra aż nie chce się już grać.
  • Moresmor (PL1)Moresmor (PL1) PL1 Posty: 54
    edytowano 02.02.2018
    Nikt tak ***** dnia nie potrafi jak ta gra....
    Odkąd zmieniliście serwery w grudniu ciagle się coś ***, najpierw przez miesiąc nie dało się grac praktycznie wcale, bo wszystkie ruchy na mapie działaly turowo co 20-30 sekund a teraz to, a Jan jeszcze pisze ze rekompensat za archipelag nie będzie, to lepiej żeby jednak były bo w ciul czasówek poszło sie gonić o surce nie wspomne... 
    w ciągu 5lat 80% gry przerobiliście na rubiny i dalej okradacie ludzi...

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira.
    Post edited by BM_Keira on
    Moresmor @ pl 1
  • Andydel (PL1)Andydel (PL1) PL1 Posty: 8
    po prostu pięknie zresetowany sztorm 0 woja 0 akwy i 0 zabawek a zabawki to się same robią skad mam ich nabrać. Coraz bardziej myślę żeby to zakończyć
  • ja wszdłem wczoraj przed awaria serwera - pobudowałem sporo i ... reset do stanu przed bo backup serwera był na ileś sprzed tego czasu - sprawa wojska i zabawek to inna sprawa - to sie support winien postarac oddac nie tylko wojsko ale zabawki, czasówki, monety - ja tak na przesyłm wydałem ok 1,5-1,6 mln
    rano znowu wszedłem - pobudowałem na maksa znowu magazyn, koszary itd. i znowu reset
    znowu 1,5-1,6 mln monet w plecy - zabawki, a nawet lepiej wyspy poszly..., lecialem na forty - mam tylko  2 rapki
    moze teraz zapiszcie co kto mial i po ponownym wejsciu oddajcie co miał na archipelagu
    obserwator77 @ pl 1
    !Polski Legion!; Bestie Nocy; Gwardia Mroku; **Sleepwalkers**; Elita Empire; KINGS of HELL; Easy Rider; OTT; Łeśni Łowcy
    przesłanie woja też kosztuje, moja to wina ?? Chcę spokojnie grać zwracajcie mi co już miałem jak nie to chyba skończę tą zabawę. Mam płacić za wasze błędy ??
  • 21 tys drewnianych tarcz wyparowało - super normalnie super

obserwator77 @ pl 1
    !Polski Legion!; Bestie Nocy; Gwardia Mroku; **Sleepwalkers**; Elita Empire; KINGS of HELL; Easy Rider; OTT; Łeśni Łowcy
  • Adaam (PL1)Adaam (PL1) PL1 Posty: 39
    Czemu zrobiliście  dzisiaj o 14.41 drugi sztorm i zniszczyliście mi wszystko co zbudowałem  łącznie ze zdobytym na fortach  akwąmarynem i wydanymi minutkami na rozbudowę zamku???
    Czeka na powrót mojego zamku...
    ziutek1234 @ pl 1
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    nie zapomnijcie o surowcach i pominięciach jakie poszły na rozbudowę archipelagu a teraz pominięć 5h i 24h nie dają za free
  • No właśnie a co z czasówkami za przyspieszanie budowy nie dość że jest ich mało to jeszcze raz trzeba przyspieszać żeby to nadrobić.

Vistarius @ pl 1
    No, z klepsydrami to fakt, trochę ich poszło
    a co z czasówkami za budowę od początku tez mam sobie zafundować ??
Sign In to comment.