wyrzuca ze strony gry

13

Komentarz

• gocha75 (PL1) powiedział(a):
    arti1976 (PL1) powiedział(a):
    Witam. Jest awaria serwera 
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/347319/awaria-serwera-int1-oraz-pl1#latest
    Czasem warto wejść i poczytać Oficjalne ogłoszenia. Pozdrawiam
    owszem ale o awarii napisali dopiero teraz a już od jakiegoś czasu nie można wejść
    Miałem to samo napisać. Dzięki gocha75 za wyręczenie.
  • lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) Posty: 83PL1
    Awarie się zdarzają, ale jedzenia mi wystarcza na kilka godzin. Przed snem muszę nakarmić wojsko, żeby do rana wytrzymało. Jest awaria i nie zużywa jedzenia - OK. A jak o pierwszej w nocy uruchomią i wojo zacznie jeść, to do rana uciekną z głodu. Rzućcie trochę jedzonka po naprawie serwerów.
    No i dzisiaj monki, ciekaw jestem co rano będzie jeszcze do złapania :-)
    Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
  • poza zamrożeniem jedzenia (co chyba jak zdaje się wynikać z wpisu na forum Jana - nie było automatyczne) zamroźcie także np. reset monumentów - ma on ustaloną porę i czekanie np. do 4 czy 5 rano aż ruszą serwery jest lekką przesadą. Nie wiadomo kiedy serwery odpalą 
    Część osób wieczorem napełnia magazyny i idzie sobie spać - teraz jak tego nie zrobili a serwer ruszy w środku nocy rano mogą być zdziwieni brakiem wojska - nie wiadomo na ile czasu będzie zamrożone jedzenie - może co najmniej do rana np. godz. 10?
    obserwator77 @ pl 1
    !Polski Legion!; Bestie Nocy; Gwardia Mroku; **Sleepwalkers**; Elita Empire; KINGS of HELL; Easy Rider; OTT; Łeśni Łowcy
  • Serwery lada moment wrócą do działania, proszę to obserwować.
    zagadka:
    hehe , ile to jest:  " lada moment" 
  • Tomasz7 (PL1)Tomasz7 (PL1) Posty: 38PL1
    nie spimy cala noc bo czekamy kiedy wlacza
    Tomasz7
  • Lada to się może przesuwać he he ...  
  • Kolejna awaria, zużycia jedzenia nie są wstanie zatrzymać  :/ 
  • od jutra regularnie kupuję rubiny , znaczy lada moment
  • Pan Jan ma możliwość wchodzenia na konta tak więc niech pilnuje co by wojsko nie uciekło , tymczasem dobranoc . 

p.s Mam nadzieję że na moim koncie nic mi nie ubędzie gdy pan Jan tego dopilnuje osobiście , co by nie zniknęło :)  

• Pan Jan dopilnuje wszystkich kont lada moment
  • tor80 (PL1)tor80 (PL1) Posty: 101PL1
    narzekacie ze jest awaria i nie ma informacji a jak ktoś ją wam podaje to jedziecie na nim jak na Śwince 
    Polacy co zwami naprawdę tylko narzekać umiecie:(
    współczuje moderatorom :(

• ... i nie ma zamrożenia jedzenia jak napisał Jan.
    Zatem po sprawie w sumie - bo kolejna awaria to źle wróży dla posiadaczy minusów w papu.
    Tym co mają dużo wojska - problem się rozwiąże niebawem.
    Zapewne będzie tzw. urawniłowka w oddawaniu wojska, co wg mnie jest niesprawiedliwe, bo nie odda tego co się miało (a są w stanie to ustalić, choć to pewna praca).
    Dobrej nocy wszystkim.

obserwator77 @ pl 1
    !Polski Legion!; Bestie Nocy; Gwardia Mroku; **Sleepwalkers**; Elita Empire; KINGS of HELL; Easy Rider; OTT; Łeśni Łowcy
  • ein moment jak powiedziała wróżka hitlerowi gdy przyszedł zapytać się ile będzie jeszcze żył... taka odpowiedz raczej nie satysfakcjonuje graczy...to tak jak by napisać "już za chwileczkę już za momencik piątek z pankracym zacznie się ...." oczekujemy konkretów 
    Sylwiafajna @ pl 1
  • e Jan , dawaj kolejnego newsa , lada moment ide po drina pijąc Twoje zdrowie :)
  • Wielki lament bo server padł.  Celowo tego nie zrobili więc darujcie sobie te wywody bo jak by nie było to wiekszosc moderatorów jest w takiej samej sytuacji że nie ma dostepu do gry i wojo może zwiac.

No ale najlepiej to wieszać na moderatorach psy bo żarcie nie zamrożone, rekompenstata  itd...  masakra
  • marzenafr (PL1) powiedział(a):
    Wielki lament bo server padł.  Celowo tego nie zrobili więc darujcie sobie te wywody bo jak by nie było to wiekszosc moderatorów jest w takiej samej sytuacji że nie ma dostepu do gry i wojo może zwiac.

No ale najlepiej to wieszać na moderatorach psy bo żarcie nie zamrożone, rekompenstata  itd...  masakra
    Pewnaś pani że w takiej samej sytuacji ?   
  • powoli ruszamy serwer !!!!
    powoli ruszać to ja mogę moją kobite :)

• tor80 (PL1)tor80 (PL1) Posty: 101PL1
    edytowano 02.02.2018
    :smiley:
    biedaku zal mi a teraz idę spać 

Sign In to comment.