Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Sugestie ( czyli pare dobrych pomysłów ) :D

1. Przycisk "Uzupełnij Automatycznie"- ja bym sugerował dodanie do tego przycisku funkcji w której można zaznaczyć jakie wyłącznie maszynki powinno omijać i nie dawać (mowa o maszynkach na mury, bramę i tarczach), i zauważyłem również że nie zawsze z automatu daje wszystkie maszynki jakie potrzeba głównie tarcze. Można pomyśleć że to Szablony ale to zupełnie co innego.
2. Sprzedawanie ubranek z plecaka- ten temat był jak pamiętam wiele razy mówiony i na marne, otóż możliwość zaznaczenia paru ubranek a nie klikanie co chwile na sprzedaj i wybór czy na pewno chce.
3. Niedobory żywności- już nie jednego to zdenerwowało bo np. na zg jeśli są niedobory bardziej jest potrzebne wojo do obrony niż do ataku, i oczywiście głównie pada to za ruble.
Według mnie powinna być możliwość ustawienia na zamkach/posterunkach suwakiem lub przez zaznaczenie jakie wojo powinno głównie padać z braku żywności ( co do zaznaczenia konkretnych wojaków do padnięcia podczas jak by miało paść więcej niż zaznaczone wojo wtedy mogło by zacząć padać po sile ataku jak teraz).
4. Przesyłanie maszynek/woja na posterunki- według mnie powinna być zwiększona ilość przesyłania maszynek za pomocą dowódcy tak do 4 000 nawet lub możliwość przesyłania bez dowódcy (ale 4k jest bardziej realne niż bez dowódcy :P).

To są nieliczne sugestie z mojej strony na poprawienie grywalności i zmniejszenie czasu na tą grę :D
Na pewno nic nie będzie uwzględnione z tego do gry ale niech wiedzą że jeśli oni mają zamiar uprzykrzać grę swoimi pomysłami to inni konkretnie myślą nad rozwojem gry :P
Mam jeszcze wiele sugestii ale nie będę się rozpisywał :) Powodzenia w rozwoju gry.

Komentarz

• marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    a ja mam sugestię, a właściwie jest to sugestia gracza z mojego sojuszu, żeby wojny wygaszały się automatycznie po upływie określonego czasu (np. miesiąca). Wojny odpalają się z byle powodu: ktoś pośle atak z małego zameczku lub sabotaż, a nie ma aktywnego gracza, który mógł by to potem wygasić. Z powyższego powodu taka wojna wisi w nieskończoność. Limit czasowy załatwił by ten problem
    marello @ pl 1
  • Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z ceny rubinów, od czasu kiedy zlikwidowaliście grosiki to uzbieranie na cokolwiek jest prawie nie realne, może problem tkwił w tym że rozdawaliście je na prawo i lewo. Co chwile czytam że jeden z drugim tyle mają tych grosików że do dziś je mnożą i mają rubinów uzbierane nawet po miliony. Ja inwestowałem w studnie i wyrzuciłem realne pieniądze w błoto. Jak kiedyś było warto kupować rubiny, to teraz nie warto i problematycznym i uciążliwym stało się granie w waszą grę. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego jak bardzo uzależniacie graczy: na legendarnym lvl by coś osiągnąć trzeba zacząć poświęcać tak wiele czasu, że jedynym wyjściem zostaje kupowanie rubinów gdzie i tak przepaść między innymi graczami którzy grali w czasie kiedy były możliwe przeróżne patenty na których się wzbogacili jest ogromna. Moim zdaniem wasza zachłanność gubi tą grę co w konsekwencji może bardzo źle wpłynąć na was i na graczy. To był wielki błąd z waszej strony zmienianie w gwałtowny sposób tak wiele aspektów tej gry na wzgląd grupki ludzi którym zawsze wszystko nie będzie odpowiadać. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego jak wielu graczy pokrzywdziliście swoimi ostatnimi działaniami z roku 2017. Dodam że te wasze innowacyjne nowości to są lizaki na patyku, które nie dodają nic nowego do gry prócz nowej formy grafiki by przymknąć nasze oczy na to, jak wiele czasu i pieniędzy nam zabraliście i jak bardzo oszukaliście graczy którzy zaczynali grać w roku ok 2016. Dziękuję. 
    "Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa." 
                                                                                                                 Jiddu Krishnamurti
  • może coś na temat tego co ja wymyśliłem ????
  • Dragonitas (PL1)Dragonitas (PL1) Posty: 24
    edytowano 03.02.2018
    Post edited by Dragonitas (PL1) on
    "Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa." 
                                                                                                                 Jiddu Krishnamurti
  • moim zdaniem powinniscie doda z powrotem grosiki bo cizko na cos nazbierac i wogole berimond stary wrocic ze mozna bylo z niego wojownikow zabierac

• Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    D4h4k4 (PL1) powiedział(a):
    1. Przycisk "Uzupełnij Automatycznie"- ja bym sugerował dodanie do tego przycisku funkcji w której można zaznaczyć jakie wyłącznie maszynki powinno omijać i nie dawać (mowa o maszynkach na mury, bramę i tarczach), i zauważyłem również że nie zawsze z automatu daje wszystkie maszynki jakie potrzeba głównie tarcze. Można pomyśleć że to Szablony ale to zupełnie co innego.
    2. Sprzedawanie ubranek z plecaka- ten temat był jak pamiętam wiele razy mówiony i na marne, otóż możliwość zaznaczenia paru ubranek a nie klikanie co chwile na sprzedaj i wybór czy na pewno chce.
    3. Niedobory żywności- już nie jednego to zdenerwowało bo np. na zg jeśli są niedobory bardziej jest potrzebne wojo do obrony niż do ataku, i oczywiście głównie pada to za ruble.
    Według mnie powinna być możliwość ustawienia na zamkach/posterunkach suwakiem lub przez zaznaczenie jakie wojo powinno głównie padać z braku żywności ( co do zaznaczenia konkretnych wojaków do padnięcia podczas jak by miało paść więcej niż zaznaczone wojo wtedy mogło by zacząć padać po sile ataku jak teraz).
    4. Przesyłanie maszynek/woja na posterunki- według mnie powinna być zwiększona ilość przesyłania maszynek za pomocą dowódcy tak do 4 000 nawet lub możliwość przesyłania bez dowódcy (ale 4k jest bardziej realne niż bez dowódcy :P).

To są nieliczne sugestie z mojej strony na poprawienie grywalności i zmniejszenie czasu na tą grę :D
    Na pewno nic nie będzie uwzględnione z tego do gry ale niech wiedzą że jeśli oni mają zamiar uprzykrzać grę swoimi pomysłami to inni konkretnie myślą nad rozwojem gry :P
    Mam jeszcze wiele sugestii ale nie będę się rozpisywał :) Powodzenia w rozwoju gry.

ad.1 Bardzo dobry pomysł , lepiej sprecyzowany niz wcześniej , obecnie trzeba z zamku zabierać zbroja żeby go automatycznie nie zużywało
    ad.2 juz się z 10 razy wypowiadałem - kiedys zamieszcze 15 minutowy filmik jak wygląda sprzątanie ekwipunku w gge - bedzie hit
    ad.3   tego nie popieram - wiadomo co pada pierwsze - czasem tak zdobywa się obiekty specjalne i to zlikwidowanie jednej z takich opcji - zabrania jedzenia przy stacjonujących wojskach
    ad4. faktycznie prosi się - niech to bedzie nawet opcja za punkty Vip ze Ci dowódcy bedą nieść zaznaczona ilość - ale trzeba coś z tym zrobić bo to strasznie rozwala system jak się na wojnie zamek daleko przeniesie ;D   i każą tam zostać

Raczej czasu grania to nie zmniejszy ale będzie się grać a nie tępo klikać - i to jest dobra zmiana ;D
    Lepi @ pl 1
  • Chociaż jedna osoba na całym tym forum logicznie odpisuje na dany temat a nie zamienia kota ogonem ( nie wiem czy dobrze to napisałem ):PP hehe,( a  co do tematu gdzie eventy dalej nie dostałem odp. od jaśnie wielmożnego Jana, takie pytania to tylko do suportu trzeba jednak kierować, chociaż sugestie do gry też bo admini forum przecie nawet części do suportu nie wysyłają )
Sign In to comment.