Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Brak nowych osiagniec po aktulce 29.01

2

Komentarz

• Jan MJan M Posty: 2,620
    jarobaro (PL1) powiedział(a):

a praca  moderatorów  daleka  od  normalnosci  

... zaraz Ci oddam do uzupełniania  jak co miesiąc kartę kredytową mojej żony, będziesz wiedział co znaczy normalność ... dlatego ciesze się, ze mogę służyć tu dla Ciebie i Twojej wygody w grze
  • Ja to nie mam jak sprawdzić czy cos jest nowego .bo nie moge wejsc na gre :( 
  • jarobaro (PL1)jarobaro (PL1) PL1 Posty: 66

Drogi  Janie   nie wiem i  nie widze   związku  karty  twojej zony  z  gra  może   jak   uzupełni ona  mi rubinki   z tej karty   to  zobaczę   a   nie  wierze  ze   nie masz  profitów  zbycia  moderatorem 

choćby   np. banowanie  innych  graczy   czy  przydzielanie  jakiś  prezentów  wybranym graczom .

jarobaro @ pl 1
  • Franek14 (PL1)Franek14 (PL1) PL1 Posty: 10
    Nie mogę sie zalogować do gry,nie wiem co robić
  • dorotka8 (PL1)dorotka8 (PL1) PL1 Posty: 8
    Drogi Janie co z naprawa błędu z niemożnością zalogowania

Drogi  Janie   nie wiem i  nie widze   związku  karty  twojej zony  z  gra  może   jak   uzupełni ona  mi rubinki   z tej karty   to  zobaczę   a   nie  wierze  ze   nie masz  profitów  zbycia  moderatorem 

choćby   np. banowanie  innych  graczy   czy  przydzielanie  jakiś  prezentów  wybranym graczom .

.... z Twoja krytyka jest jak z Twoim kontem gry, wiele do życzenia a za to ciężko się i chwali i nagradza. Dlatego powoli rozumiem tę frustracje ale na nią nie znam ani lekarstwa ani nie mogę pomóc.
  • u mnie tez jest brak nowych osiągnieć 
  • wiktorio123 (PL1)wiktorio123 (PL1) PL1 Posty: 232
    ja juz mam wszystko ok dziekuje za pomoc
    wiktorio123 @ pl 1
    ...za szybko pochwalilem tez jest problem z logowaniem sie
    wiktorio123 @ pl 1

Drogi   Janie

jaka  flustracja  to  przyjemosc  grac  w  ta  gre  moje konto  może  wiele  jeszcze  wymaga  pracy ale  przynajmniej  mam satysfakcje ze   uczciwie  stworzone  od początku 

pragne  zwrocic  tylko  uwagę  ze  praca  moderatorow   wymaga  większego  zaangażowanie  i  szybszej reakcji  na   powstale problemy  w  grze  jak i  problemy  poszczególnych graczy   a  nie tylko  jak  ktoś  już  wcześniej zauwazyl   zalatwianie  własnych  spraw  i  konfliktów   z  innymi  graczami np. przez   banowanie 

proponuje  zakonczyc  ta  bez owocna  przepychanke i  oczekuje  większego  zaangażowanie  naszych  moderatorów  w  gre

jarobaro @ pl 1
    edytowano 29.01.2018

Drogi   Janie

proponuje  zakonczyc  ta  bez owocna  przepychanke i  oczekuje  większego  zaangażowanie  naszych  moderatorów  w  gre

Drogi Jarobaro, systematycznie otrzymujesz od graczy do wpisów "spam" co skończy się banem z automatu a nie z reki moderatora a tego co czytam unikasz. Jak masz coś do dodania nad czym będę się mógł pochylić, napisz, jak nie ... wróć budować konto, bo jak się domyślam honoru z wojny nie uzyskałeś ?
    janie m kiedy mozna bedzie sie zalogowac na gre
    wiktorio123 @ pl 1
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752

Drogi   Janie

jaka  flustracja  to  przyjemosc  grac  w  ta  gre  moje konto  może  wiele  jeszcze  wymaga  pracy ale  przynajmniej  mam satysfakcje ze   uczciwie  stworzone  od początku 

pragne  zwrocic  tylko  uwagę  ze  praca  moderatorow   wymaga  większego  zaangażowanie  i  szybszej reakcji  na   powstale problemy  w  grze  jak i  problemy  poszczególnych graczy   a  nie tylko  jak  ktoś  już  wcześniej zauwazyl   zalatwianie  własnych  spraw  i  konfliktów   z  innymi  graczami np. przez   banowanie 

Siedzimy z zespołem od rana i staramy się  dowiedzieć co jest powodem, że część graczy ma wszystkie nowości wprowadzone  do gry poprawnie a część ich nie widzi.
    Większego zaangażowania niż to, które się teraz wkłada w całą sprawę nie potrafię po ludzku zwiększyć.
    Sytuacja jest stresowa dla nas wszystkich, my chcielibyśmy by wszystko grało jak należy i też chcemy by było natychmiast naprawione. Dlatego proszę o cierpliwość.

Czubajka
    czubajko jak juz pytalem kiedy bedzie mozliwosc zalogowania sie na gre 
    wiktorio123 @ pl 1
  • elessar (PL1)elessar (PL1) PL1 Posty: 3
    Witam, również chcę zgłosić brak nowości na moim koncie po aktualizacji.

elessar @ pl 1
  • beejbe (PL1)beejbe (PL1) PL1 Posty: 73
    edytowano 29.01.2018
    paka33 (PL1) powiedział(a):

Jest tak - przy użyciu przeglądarki Firefox i Chrome wyświetla mi się wersja gry 267.03

Natomiast stosując Internet Explorer ma wersję 270.05 I mam wszystkie nowości w gzalogowałam sie przez Edge i nowości były. na szczescie po powrocie do Firefoxa jest juz wszystko Ok. mam szablony nowe i dodatkowe osiągniecia :)

u mnie tez działa gra, tylko jak widac z forum mam problemy ;P

• BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    Witam,

Błąd został naprawiony przez Zespół. Proszę aby osoby którym nadal nie wyświetlają się nowe osiągnięcia wyczyściły przeglądarkę i zalogowały się ponownie na grę.

Pozdrawiam
    Keira

niestety    ponowne ladowanie   gry nie przyniosło   poprawy   w dalszym  ciągu brak   zadań   nowych szablonów  itd.  wiec   proszę  o ponowne  sprawdzenie  gdzie tkwi  problem

jarobaro @ pl 1
    nadal mam problem z logowaniem 
    wiktorio123 @ pl 1
Sign In to comment.