Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Zapowiedź zmian - styczeń 2018 roku - Dyskusja

Jan MJan M Posty: 2,620
Witam,

W tym miejscu otwieram dyskusje, na temat zmian i najnowszej aktualizacji w miesiącu styczniu tego roku, zapraszam,

Jan
«13

Komentarz

• Zmiany według mnie jak najbardziej na plus, mam pytanie odnośnie starych osiągnięć których nie można już wykonać ( Wielki turniej ), czy to wydarzenie powróci czy już nie? 

A co z eventem takim jak podziemia? Również dawno ich nie było, będą częściej czy raz max dwa do roku? 
  • beejbe (PL1)beejbe (PL1) PL1 Posty: 72
    a do czego  nam nowe herby do produkcji drewna i znajdywania lepszego wyposażenia?
    czyzby miało nie byc w przyszłości eventów, które zaopatrują nas we wszystko poza rubinami?
    nawet na niskich levelach mozna zdobyc komplety do gienków i kasztanów.

• ZenQua (PL1)ZenQua (PL1) PL1 Posty: 71
    Co to za obiekty: wyspy burz i sztormu ?
    http://prntscr.com/i30ldr
    I drugie pytanie: jak zostaną naliczone pkt osiągnięć dla graczy którzy mają już np ponad 2500 ataków zrobionych ? Obecnie wynik 2500 ataków dał zaliczenie na 5 levelu a w nowej propozycji jest to level 9  ???
    ZenQua @ pl 1
  • witam
    chciałem zebyscie przenalizowali osiagniecia niektore i przeliczyli je słyszałem ze wycofaliscie i przeliczyliscie jednoczesnie osoagniecia takie......

w Wydazeniach
    -Elita
    -Zwycięzca
    -Doskonały
    niemam powyzej ani jednego zaliczonego a nie raz to robilem
    wiec zwracam sie z prozbą o sprawdzenie tych Wydarzeń.

i pytanko na koniec dodatkowy  herb na chwale jaki procent bedzie?

• a kiedy aktualizacja OS

wieslaw9616 @ pl 1
  • Aktualizacja mało interesująca, należałoby najpierw wyeliminować z osiągnięć te które nie są możliwe do zdobycia. Nowe symbole pewnie do zdobycia za rubiny więc nie dla każdego będą dostępne.Co do dekoracji wolę się nie wypowiadać pewnie większość dorosłych uczestników forum będzie wiedziało dlaczego  :)
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    A jeszcze temat wałkowany od dawna... skany. !  

na obcych po minucie znikaja skany..  tylę ludzi już wspominało o tym a progresu w tej sprawie nie ma. 
    a bug cały czas jest. 

oskarito5 @ pl 1
  • chciałbym się dowiedzieć ile chwały da nowe insygnia i ile rubinków będze nas kosztowało odblokowanie tego artefaktu--;))

• Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    oskarito5 (PL1) powiedział(a):
    A jeszcze temat wałkowany od dawna... skany. !  

na obcych po minucie znikaja skany..  tylę ludzi już wspominało o tym a progresu w tej sprawie nie ma. 
    a bug cały czas jest. 

To raczej nie jest bug.
    Obcy co jakiś czas zmieniają swoje ustawienia, jeśli zeskanujesz akurat pod koniec takiego czasu, to wtedy jest taki efekt.
    czyli uważasz ze co serię mam bug ?   przeskanuje polecę  i potem skanuje   i po minucie znow znika. Raczej obcy wtedy nie zmienia ustawienia. 
    oskarito5 @ pl 1
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    no, tak za każdym razem nie powinno być
  • jarobaro (PL1)jarobaro (PL1) PL1 Posty: 66

dyskusja  bezowocna   bo   do tej pory  nie uzyskano  zadnych  odpowiedzi  od moderatorów,  tydzień czasu   to  ogrom  czasu     a   zapowiedz   aktualizacji   tez   spóźniony    w  stosunku   do  np.  serwera  angielskiego   widocznie  nasi   moderatorzy   tydzien  czasu  musieli  poswiecic  na  tłumaczenie  słowa w słowo  z  innych   serwerów .  

jarobaro @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 27.01.2018
    czyli uważasz ze co serię mam bug ?   przeskanuje polecę  i potem skanuje   i po minucie znow znika. Raczej obcy wtedy nie zmienia ustawienia. 
    Bardzo Ci dziękuje za wiele trafnych uwag na forum. Do twojego konta zostało dopisane 20.000 rubinów. To sporo, ale tez sporo się udzielasz na forum i nam pomagasz. Pomagasz też graczom za co dziękujemy i choć w ten sposób ślemy podziękowania. Jak wszędzie, warto tu pomagać, brać udział w życiu tej społeczności a my chętnie podzielimy się naszym funduszem z Wami :)

Jan
    Post edited by Jan M on
    Jan M powiedział(a):
    Bardzo Ci dziękuje za wiele trafnych uwag na forum. Do twojego konta zostało dopisane 20.000 rubinów. To sporo, ale tez sporo się udzielasz na forum i nam pomagasz. Pomagasz też graczom za co dziękujemy i choć w ten sposób ślemy podziewania. Jak wszędzie, warto tu pomagać, brać udział w życiu tej społeczności a my chętnie podzielimy się naszym funduszem z Wami :)

Jan
    Dziękuje :)  Napewno się  przydadza.   

oskarito5 @ pl 1
  • szymons62 (PL1)szymons62 (PL1) PL1 Posty: 13
    szablonów więcej to super,ale podnieście jeszcze obóz
  • NoChybaNo (PL1)NoChybaNo (PL1) PL1 Posty: 67
    dlaczego architekt znika po kilku godzinach ? a nie zostaje z nami 24h ? jak mialo to miejsce w okolicach swiat ?
    NoChybaNo @ pl 1
  • D4h4k4 (PL1)D4h4k4 (PL1) Posty: 39
    edytowano 29.01.2018
    Widzę że przeszkadzały im nagrody na beri (te za 100k do 160k) lepiej dać nowe ( mowa o dekoracjach co były ) ale za rubiny ......
    Szkoda słów.
    Nowe szablony = większy zysk z tak zwanych Rubinowiczów :P 
    Mam pytanie, jest sens pisać propozycje poprawek lub sugestii w dziale z sugestiami skoro i tak one nie są nawet w najmniejszym stopniu wykonywane ( nawet nie rozpatrywane ).
    Zbrojmistrz i wojo do kupna hehehe, nie dla zwykłego Kowalskiego :P
    Post edited by D4h4k4 (PL1) on
  • nie powinno byc podzialu na bogatych i biednych .Jezeli mowimy o cenach to powinny byc one stosunkowo niskie dla kazdego.Bo nie udolnym cwaniactwem jest poglada ,ze skoro dany user jest z USA czy GB albo D
    czy Polska norwegia albo szwecja to ceny nie powinny byc rozne.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Jan M powiedział(a):
    Bardzo Ci dziękuje za wiele trafnych uwag na forum. Do twojego konta zostało dopisane 20.000 rubinów. To sporo, ale tez sporo się udzielasz na forum i nam pomagasz. Pomagasz też graczom za co dziękujemy i choć w ten sposób ślemy podziękowania. Jak wszędzie, warto tu pomagać, brać udział w życiu tej społeczności a my chętnie podzielimy się naszym funduszem z Wami :)

Jan
    Oskarito gratulacje 20.000 piechotą nie chodzi :)
    Można powiedzieć prezent LL dla EE :blush:
    Ale jak najbardziej zasłużony :)
Sign In to comment.