Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Kolejna strata..

Witam
Dzisiaj (5.01.2018) zrobiłem misje-Zdobyto barbarzyńskie wieże 20 poziomu (lub wyższego) a nagrodą za wykonanie tej misji była zbroja-Cienisty pancerz,którego nie dostałem!

http://prntscr.com/hwjd79
Proszę o odpowiedź...

Komentarz

• BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    Witam,

Czy posiadałeś miejsce w magazynie na zbroje? Jeżeli tak, to proszę abyś napisał zgłoszenie w tej sprawie do supportu - link znajduje się w mojej sygnaturze.

Pozdrawiam
    Keira

• BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    Witam,

Tak jeżeli magazyn był przepełniony i miałeś ponad stan to zbroja się nie dopisała i przepadnie. Przed otrzymaniem danej nagrody w postaci elementu wyposażenia radze zawsze sprawdzić czy jest na nią miejsce w magazynie.

Pozdrawiam
    Keira

• Może się mylę  ale u mnie pomimo pełnego magazynu zbroje się dodają oczywiście poza tymi z nomadów i z wież 
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    nic nie przepada, zbroja jest dopisywana.
    nie raz mam stan magazynu powyżej 320 i świeci na czerwono, oprócz tej ikony na dole ekranu to jeszcze ilośc ubranek w magazynie pokazuje 321-325 na czerwono. Są pewne zdobycze w pewnych sytuacjach gdzie nic nie przepada, tylko jest dopisywane ponad stan
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Asqelos (PL1) powiedział(a):
    nic nie przepada, zbroja jest dopisywana.
    nie raz mam stan magazynu powyżej 320 i świeci na czerwono, oprócz tej ikony na dole ekranu to jeszcze ilośc ubranek w magazynie pokazuje 321-325 na czerwono. Są pewne zdobycze w pewnych sytuacjach gdzie nic nie przepada, tylko jest dopisywane ponad stan
    Owszem przepada i nie wprowadzaj graczy w błąd. Pisaliśmy o tym na forum nie raz i nie razy dziesięć ....  Artefakty które zdobywamy w wydarzeniach lub na baronach, nie dopisują się ponad stan. Dodatkowe 20 miejsc rezerwowane jest dla artefaktów zakupionych za walutę premium. O miejsce w magazynie trzeba dbać, bo może przyjść dzień w którym komuś Support nie odda przegapionej nagrody i nie będzie od tego odwołania bo ktoś kogoś z graczy na forum wprowadził w błąd, pisząc jak wyżej, ze można zawsze się odwołać albo coś "wpadnie" ponad stan ... nie, nie zawsze. Można się odwołać raz, ok, dwa razy ale nie zawsze. Magazyn o pojemności 320 jest wyjątkowo duży na tyle, że miejsce w nim na ten moment gry zawsze się powinno znaleźć i trzeba o te wolne miejsce dbać.

Jan
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    bernard75 (PL1) powiedział(a):
    Okej :(
    Dzięki za odp.
    Przy okazji,jak jest otwarty temat o stratach itp. to mam pytanko.
    Jeśli pisałem już 2 razy o zaginięciu około 3,5k muru tarcz i od miesiąca nie dostałem odpowiedzi to pisać kolejny raz??
    Dostałeś z pewnością odpowiedź zwrotną na swoje zgłoszenie. Odpisz na nią prosząc o rozpatrzenie sprawy , ale nie twórz nowego zgłoszenia , bo odeśle Cię na koniec kolejki.

Czubajka
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    bernard75 (PL1) powiedział(a):
    czy odp od supportu przychodzi na pocztę, czy nie zawsze?

Odpowiedz z supportu zawsze przychodzi na pocztę na którą zarejestrowane jest konto z gry.

Czubajka
Ta dyskusja została zamknięta.