Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Zmiana Eventów Kruk/Obcy

Proponuje i przedstawiam do rozważenia dla moderatorów oraz zgłoszenia oficjalnie do GGS
takiego oto rozwiązania i zmiany eventów Kruk/Obcy

wprowadzenie zamków poziomowych lv jak forty na sztormie
1 lv z wojskiem do 500
2 lv z wojskiem 501 - 1500
3 lv z wojskiem 1501 - 3000
4 lv z wojskiem 3001 - 5000
5 lv z wojskiem 5001 - 9000

każdy wyższy lv z trudniejszym zestawem obronnym (maszynki) co skutkowałoby od atakującego gracza użycie mocniejszych maszynek do pokonania zamków, zwiększyłoby grywalność, atrakcyjność gry, i gracz mógłby wybrać jaki lv chce atakować aby zdobyć więcej chwały, zwiększyłoby by też rywalizację i zapotrzebowanie na tzw. ogony i mocniejsze maszyny.

Efekt zmian byłby ciekawy, każdy miałby szansę równej rywalizacji, a wynik zależałby od chęci i zaangażowania konkretnego gracza, jednocześnie GGS też na tym też by zyskał, myślę że nawet w większym stopniu niż jest to teraz obecnie.

Naprawdę niewiele trzeba a każda ze stron tej gry czyli Gracze i Developer byliby zadowoleni.

Proszę o szerszą dyskusję i rozważenie Moderatorów aby przedstawili moją propozycję do Developera lub rozwiązania bardzo zbliżonego które przedstawiłem powyżej.
Może ktoś z graczy ma ciekawsze rozwiązanie tego eventu.
huhu2 @ pl 1

Komentarz

• AniaT (PL1)AniaT (PL1) PL1 Posty: 11
    I niczego to nie  zmieni.  Poza tym, że pół  mapy  będzie  miało nieustraszonego.  Wiem  chciałbyś  jednym  czy dwoma strzałami  zdobyć  wszystkie nagrody z "książeczki"..  To może  lepiej  niech  te  nagrody  od  razu  wpadają  same...  
    Zaręczam Ci, że dla  dobrego  gracza  nie ma żadnego problemu  zrobienie  książeczki  z  obcymi  po  500-700 szt.   A Ci co robią top 100  teraz,  będą  to  robić  też  po  proponowanych  zmianach,  zaś  Ci  którym  daleko  do  top 500 ;) nadal  będą  mieli  daleko  do  najlepszych.
  • Lusika (PL1)Lusika (PL1) PL1 Posty: 15
    Heh moze nie w tym temacie ale kalendarz wydarzen wskazuje na powrot Berimondu na zielonym...nareszcie brawo wy
    albo to kolejny nieudolny wpis Jana ktory przykleil berimond do mistrzostw lodu
    AniuT pokaz mi jak robisz ponad 2mln chwaly na zamkach 500-700
  • BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    Witam,

Lusika proszę abyś nie dokonywał wpisów jeden pod drugim w przeciągu kilku minut. A także abyś trzymał się tematu danej dyskusji. W harmonogramie zamieszczonym TUTAJ nie ma wzmianki o Berimondzie na Zielonym, który to event na chwilę obecną jest wstrzymany. Proszę abyś nie wprowadzał w błąd graczy.

Jeżeli chodzi o zmianę w evencie Obcy/Kruki zachęcam do dalszej dyskusji jak zmienić ten event.

Pozdrawiam
    Keira

• no tak
    dobry gracz
    rozumiem że to taki co całe dnie przesiaduje przed grą i klepie nonstop obce (lub zarywa nocki) - heh no dobre :)
    No cóż...  800  legendy i sala na max  widocznie  nie czyni  automatycznie dobrym graczem... 
    A nocek nie trzeba  zarywać..  :D
    Jeden atak na czerwonych flagach to 15-18  tys.  chwały.   10 ataków  wysyłam jednocześnie   wystarczy 4-5 razy  podejść do kompa na  5  minut (po to są szablony) - to jest co najmniej 600 tys chwały , razy 4 dni ewentu - da się????...

• Pomysł chyba niezbyt trafiony, promujący grających za rubiny i w tym evencie. Przy dużej aktywności , pewnej dozie szczęścia można całkiem nieźle wypaść w rankingu obcego czy kruka. Kupienie boostera na pewno pomaga ale nie gwarantuje odpowiedniego zamku do atakowania. Szablony na obcych? nie polecam no chyba że macie nadmiar maszynek.
  • huhu2 (PL1)huhu2 (PL1) PL1 Posty: 139
    Z uwagi na małe zainteresowanie tematem proponuje zamknąć.

Nie użalajcie się już ze trafiają się zamki 500 skoro ci to psioczą na ten event nawet głosu tu nie zabrali.
    Poza tym nikt tu niczego powyżej nie wniósł ciekawego.
    Prosiłem o dyskusję i pomysły jak rozwinąć ten event w jakim kierunku mógłby pójść.

Moderatorów proszę o zamknięcie tematu. Bujajmy się dalej z tym co jest.
    huhu2 @ pl 1
  • esos (PL1)esos (PL1) PL1 Posty: 39
    ja uwazam ze huhu2 podrzucil bardzo dobry pomysl , rozumiem ze zrobienie 2 mln chwaly nawet na zamkach po 500-700 deffa jest spokojnie do zrobienia jak ktos sobie naprodukuje chociazby kilkadziesiat czerwonych choragiewek - tylko ze chyba nie chodzi tu tak jak napisala AniaT o zamkniecie ksiazeczki ale o wbicie sie do setki a to na zamkach 500-700 chyba nie jest juz takie proste ...ja na ostatnich krukach mialem 95% zamkow po 500-700 woja czasami oczywiscie byl tam tez off i wierzcie mi ze wbicie sie do setki - tym bardziej ze byly do zdobycia 2 czesci z bohatera to byla naprawde ciezka sprawa dlatego taki podzial jak zaproponowal huhu2 wg mnie to dobre rozwiazanie , acha i uprzedze moze juz komentarze co poniektorych nie jestem rubiniarzem i nie kupuje promek bo mnie poprostu na nie nie stac 
    pozdrawiam 
  • esos (PL1)esos (PL1) PL1 Posty: 39
    mialo byc kilkadziesiat tysiecy czerwonych choragiewek ;p sorki za blad 
    AniaT jeden atak na czerwonych to 740 sztuk X 10 ktore wysylasz naraz to 7400 x 5 serii to 37k x 4 dni eventu to 148k flag. Kiedy ty je robisz skoro event jest co 4 dni? Gratuluje bo wiekszego kretynizmu dawno nie slyszalem
  • Pomysł ciekawy ale nie możliwy do realizacji tak mi się wydaje a dlaczego kruk/obcy miało być lustrzanym odbiciem graczy itp.

moja propozycja polegała by na naładowaniu kruka/obcego np.pkt. chwaly do tzw.grubasa

czyli przykład ładujesz500k chwały i masz grubasa 4-8kwoja.

a co do reszty wypowiedzi zgadzam się z anią.

i gdzie jest napisane  masz zamknąć event? to jest twój własny wybór.
    rozmawiamy o jej wypowiedzi na poczatku watka gdzie mowi o zamknieciu ksiazeczki na czerwonych flagach, o ile mi wiadomo to ma ona 7 stroni potrzeba ponad 2mln chwaly zeby ja ukonczyc. Jeszcze co do czerwonych flag potrzebnych do ukonczenia.... 148k/ 80sztuk ktore jest w jednym slocie = 1850 tyle slotow trzeba zalaczyc zeby je zrobicx 10,000 zlota tyle kosztuje jeden=18,500 000 zlota. Skad masz tyle zlota? za ruby kupujesz? bo przecieznie masz czasu zeby chociaz tarcze na skosnych, nomadow czy beri porobic
    Lusika...w  zasadzie  nie  powinienem Ci odpowiadać,  
    1. złota się nie kupuje za rubiny.. zdobywa się je z wież i nomadów/samurajów
    2. a dlaczego miałbym robić flagi tylko przez 4 dni ?  a  choćby  wyspa na akwie i flagi robić 24h/dobę...
    3. po co mi  148k flag na ewent??  na 2kk chwały wystarczy ok 150 ataków  czyli ok 100k  flag,  bo jakieś           narzędzia tez trzeba wziąć.. 
    4. no i przecież nie muszę  każdego obcego robić do końca.... 
Sign In to comment.