multi konta

GC62 (PL1)GC62 (PL1) Posty: 11PL1
edytowano 02.01.2018 w Sugestie, pochwały & krytyka
suport powinien zająć się graczami, którzy tworzą kąta słupy i niskimi lvl atakują wysokie, legendarne lvl.
Powinno być wprowadzone ograniczenie możliwość takich ataków.   Jak pamięć mnie nie myli to kiedyś już coś takiego było.
Moim zdaniem gracz do 60 lv nie powinien mieć możliwości atakowania wyższych-legendarnych lvl.
Gracze z wysokimi lvl nie chcą niskich lvl atakować bo tracą honor i nic z takiego ataku nie mają,  a nieuczciwi gracze tworzą tzw. słupy i na tym korzystają  to POWINNO BYĆ ZAKAZANE.

GC62 @ pl 1

Komentarz

• to jest zakazane
    jeśli masz dowody że ktoś ma multiki to wyślij do supportu
    stare przysłowie pszczół mówi- lepsze jest tanie wino niż zupka amino

~Kanonik 2014
  • GC62 (PL1)GC62 (PL1) Posty: 11PL1
    niestety  mamy tylko domysły graniczące z pewnością,  świadczy o tym wymiana zdań z poszczególnymi graczami ale 100% pewności nie ma  :/
    GC62 @ pl 1
  • Trzeba mieć pewność , domysły to trochę mało. Jan mi zablokował konto na podstawie domysłów i tydzień  musiałam udowadniać supportowi że nie jestem wielbłądem .  o:)
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) Posty: 187PL1
    a kto Cie tam wie.

Powinno byc tak:
    niski lvl Cie atakuje, masz możliwość zemsty jeden raz bez uszczerbku na honorze, w pozostałych sytuacjach, atak zablokowany, tak powiedzmy od 15-20lvl poniżej swojego poziomu
  • powinien byc calkowity zakaz atakowania poziomow legendarnych przez konta do 40 levelu oraz calkowity zakaz zakladania okupacji na posterunki z takich kont
  • lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) Posty: 83PL1
    A co zrobić kiedy trafi się po sąsiedzku glut i się uprze, żeby zabrać laboratorium, wysyła ataki i zdejmuje zabawki z murów? Jedyne wyjście to założyć nowe konto, przenieść się na 6lvlu obok delikwenta i go atakować co 3 godziny aż zrozumie na czym gra polega. To Twórcy gry czasami zmuszają nas do niezgodnych z regulaminem rozwiązań. No bo co ja mogę zrobić niskiemu lvlowi, sabota wysłać? Haha, gasi w 1,5 minuty za free.
    Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
  • hehe jak można do suportu pisac jak suport ma swoje słupy hehe

• CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    hubimelek (PL1) powiedział(a):
    hehe jak można do suportu pisac jak suport ma swoje słupy hehe

Support nie posiada swoich słupów ponieważ pracownicy GGS nie mogą grać w tę grę.
    GC62 (PL1) powiedział(a):
    suport powinien zająć się graczami, którzy tworzą kąta słupy i niskimi lvl atakują wysokie, legendarne lvl.
    Powinno być wprowadzone ograniczenie możliwość takich ataków.   Jak pamięć mnie nie myli to kiedyś już coś takiego było.
    Moim zdaniem gracz do 60 lv nie powinien mieć możliwości atakowania wyższych-legendarnych lvl.
    Gracze z wysokimi lvl nie chcą niskich lvl atakować bo tracą honor i nic z takiego ataku nie mają,  a nieuczciwi gracze tworzą tzw. słupy i na tym korzystają  to POWINNO BYĆ ZAKAZANE.

Support  zajmuje się takimi graczami , którzy posiadają więcej niż jedno konto , bo jest to niezgodne z regulaminem gry .Jeśli uważasz , że ktoś ma więcej niż jedno konto zgłoś do supportu. Przymykając  oko na takie sprawy godzisz się z nimi.

Czubajka

• Zdecydujcie się mogą czy nie grać. Niedawno Jan pisał zupełnie co innego. 
    Takie konta to plaga niestety, ale sporo ludzi ucieka z gry a konta zostają więc  mimo że to niezgodne z regulaminem ludzie przejmują te zamki. Informuje mam tu tylko jedno marne konto, chociaż gram od lat na innym serwerze co jest zgodne z regulaminem.(sprawdziłam).
  • Asqelos (PL1) powiedział(a):
    a kto Cie tam wie.

Powinno byc tak:
    niski lvl Cie atakuje, masz możliwość zemsty jeden raz bez uszczerbku na honorze, w pozostałych sytuacjach, atak zablokowany, tak powiedzmy od 15-20lvl poniżej swojego poziomu
    Lusika (PL1) powiedział(a):
    powinien byc calkowity zakaz atakowania poziomow legendarnych przez konta do 40 levelu oraz calkowity zakaz zakladania okupacji na posterunki z takich kont
    lolo657 (PL1) powiedział(a):
    A co zrobić kiedy trafi się po sąsiedzku glut i się uprze, żeby zabrać laboratorium, wysyła ataki i zdejmuje zabawki z murów? Jedyne wyjście to założyć nowe konto, przenieść się na 6lvlu obok delikwenta i go atakować co 3 godziny aż zrozumie na czym gra polega. To Twórcy gry czasami zmuszają nas do niezgodnych z regulaminem rozwiązań. No bo co ja mogę zrobić niskiemu lvlowi, sabota wysłać? Haha, gasi w 1,5 minuty za free.
    Skoro boicie się interakcji i to ze strony wiele niższego lvl, to może twórcy gry powinni dla was zrobić opcję single player. 
    "Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa." 
                                                                                                                 Jiddu Krishnamurti
Sign In to comment.