Strona główna Polish Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

LL = ŻENADA KOALICJI - TRIADA

2»

Komentarz

• Kek dobranocka macieju się skończyła z tego co wiem, a ty jeszcze nie śpisz zaraz kare dostaniesz jeszcze :), już pisać nie będę bo skzoda klawiatury na Ciebie ;) Mimo, że nie mój temat mógłby moderator zamknąć ten wątek bo się bagno robi ;p
  • PiteR EndurO (PL1) powiedział(a):
    No trzymaj kulturę, a teraz płaczku będziesz wiedział o kogo mi chodzi :).
    https://scr.hu/JRgy1a
    https://scr.hu/60DWA2
    A potem masowe privy z wyzwiskami do Kuby(Faringa) były piszę nick, żebyś tutaj już z siebie ułoma nie robił i nie pisał, że nie wiesz kto to i o kogo mi chodzi ;).
    Ale bomby dostał, tak chłopaka sponiewierało że aż do edenu go zwiało, no cóż. 

A na forum przyszedł wylewać smutki i żale aż przyjemnie się czyta.

Pozdrawiam i życzę jeszcze zacieklejszej walki na forum ! :) 

• PlayerMaciej2 (PL1)PlayerMaciej2 (PL1) PL1 Posty: 443
    edytowano 27.12.2017
    Bagno się zrobiło ale przez ciebie

PiteR EndurO (PL1) powiedział(a):
    MAciejku jak nie obowiązuje? ty też zamiast na wojnie w edenie siedzisz, strach obleciał ;)

Nie ty mi będziesz mówił kiedy mam być w jakim sojuszu to wyłącznie moja sprawa, ja opuściłem ten sojusz zanim się wojna zaczęłą, a co do mojej waleczności to zapytaj się kolegów kto w poprzedniej wojnie zbił im okupacje z e stolicy leszczyka jak odchodził do DA.

Widzę dziecko, że masz wirtualne ego, więc sobie pal mi to zwisa i powiewa nawet nie będę bronił, jestem teraz e edenie mam to daleko. Nie wyszło ci w życiu to musisz się dowartościować na wirtualnej gierce. Idź już spać, bo już po dobranocce, zaraz ci mama komputer wyłączy.

Tylko pamiętaj, że wasze edeny też się wtedy przeleci.

• PiteR EndurO (PL1)PiteR EndurO (PL1) PL1 Posty: 105
    edytowano 27.12.2017
    Masterofempire (PL1) powiedział(a):
    PiteR EndurO (PL1) powiedział(a):
    A potem masowe privy z wyzwiskami do Kuby(Faringa) były piszę nick, żebyś tutaj już z siebie ułoma nie robił i nie pisał, że nie wiesz kto to i o kogo mi chodzi ;).

JA bym tego walka na forum nie nazwał lecz, pokazaniem prawdy :), również powodzonka.

Maciej ja tam nie wiem, lecz no bagno to ty robisz nie zdziwię się jak pół mapy sie po Tobie przeleci ;).

******EDIT1*****
    No i co musisz powtarzać co ja pisałem nawet już nie masz co pisać, aż mi się żal Ciebie powoli robi :) czego się chwalisz jedną okupacje zbiłeś, a pamiętasz czasy SŁawy i Chwaly, wojna herbu piastowskiego o Stolice i nie tylko, czasy kiedy max był 69 lvl i do takiego respekt czułeś a no zapewne nie :), nie jedną wojne przeżyłem, żałuję, że kiedyś skończyłem rozgrywkę i konto poszło w odmęty czeluści ale trudno się mówi żyje się dalej, w przeciwieństwie do Ciebie nie gra ważniejsza evenciarzu ja mając 20 legendę jak dobrze pamiętam walczyłem w Avengerss o naszą koalicję razem z Opatem od was i wieloma walecznymi ludźmi, do których do dziś czuję respekt ;) a ty co pewno tylko w pampersa robiłeś, żeby nie dostać w nocy z partyzanta? Albo kiedyś nie było sal wtedy były wojny się działo na mapię, nie od dziś jestem graczem GGE przeżyłem w tej grze więcej niż ty ;).

******EDIT2*****
    Bym nie zaczynał gdybyś tak nie skakał bo w słowach to mocny jesteś ;). Jest przysłowie "Gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała" uważaj bo czasami przysłowia przeradzają się w czyny :)

*****EDIT3****
    Z tego co ja paamiętam był 69 lvl albo mnie pamięć zawodzi no cóż ja nie taki NoLife jak ty żey wszystko w grze pamiętać i chodzi mi o SiCH które było można uznać, że potęgą na mapie ;)(dokładnie nie pamiętam bo to dawne czasy ;).
    Post edited by PiteR EndurO (PL1) on
  • PlayerMaciej2 (PL1)PlayerMaciej2 (PL1) PL1 Posty: 443
    edytowano 27.12.2017
    Masterofempire (PL1) powiedział(a):
    PiteR EndurO (PL1) powiedział(a):

A widziałeś tam, żebym się bronił mam go daleko i jego wirtualne ego.

Nie ja przyszedłem smutki wylewać. Zobacz kto zaczął ten temat ja czy piter enduro. To on smutki wylewa.

a pamiętasz czasy SŁawy i Chwaly, wojna herbu piastowskiego o Stolice i nie tylko, czasy kiedy max był 69 lvl i do takiego respekt czułeś a no zapewne nie :), nie jedną wojne przeżyłem, żałuję, że kiedyś skończyłem rozgrywkę i konto poszło w odmęty czeluści ale trudno się mówi żyje się dalej, w przeciwieństwie do Ciebie nie gra ważniejsza evenciarzu ja mając 20 legendę jak dobrze pamiętam walczyłem w Avengerss o naszą koalicję razem z Opatem od was i wieloma walecznymi ludźmi, do których do dziś czuję respekt ;) a ty co pewno tylko w pampersa robiłeś, żeby nie dostać w nocy z partyzanta? Albo kiedyś nie było sal wtedy były wojny się działo na mapię, nie od dziś jestem graczem GGE przeżyłem w tej grze więcej niż ty ;).

W pampersa sam robiłeś i do dziś robisz, oczywiście, że pamiętam tylko max lvl był 60, a nie 69, więc nie wprowadzaj innych w błąd. Tylko, o który sich ci chodzi sich czy sich2.
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Witam,

Widzę , że negatywne emocje biorą górę.
     Wiem, że w święta wielu z Was  dzielnie i uparcie walczyło. Jednak forum ma być wolne od potyczek, tych słownych również. Maciej wielokrotnie w ostatnim czasie Cię upominałam .Tym razem już nie będę, bo niewiele to zmieni.

Czubajka
  • PlayerMaciej2 (PL1) powiedział(a):
    Bagno się zrobiło ale przez ciebie

MAciejku jak nie obowiązuje? ty też zamiast na wojnie w edenie siedzisz, strach obleciał ;)

Nie ty mi będziesz mówił kiedy mam być w jakim sojuszu to wyłącznie moja sprawa, ja opuściłem ten sojusz zanim się wojna zaczęłą, a co do mojej waleczności to zapytaj się kolegów kto w poprzedniej wojnie zbił im okupacje z e stolicy leszczyka jak odchodził do DA.

Widzę dziecko, że masz wirtualne ego, więc sobie pal mi to zwisa i powiewa nawet nie będę bronił, jestem teraz e edenie mam to daleko. Nie wyszło ci w życiu to musisz się dowartościować na wirtualnej gierce. Idź już spać, bo już po dobranocce, zaraz ci mama komputer wyłączy.

Tylko pamiętaj, że wasze edeny też się wtedy przeleci.

O wojnie dowiedziales sie raczej nie minute przed jej wypowiedzeniemj tylko juz dawno przed ( i zwiałes do edenu).SZkoda ze na grze nie jest z Ciebie taki wojownik zadziorny jak na forum. Jak czytam twoje prowokujace wpisy to chyba nie tylko mi nóż sie w kieszeni otwiera . Zacznij latac po baronach bo lupy slabe a na wypisywanie na forum czas masz. A jesli odpowiesz mi ze "wolne forum mozesz pisac co chcesz" to przestac zgrywac cwaniaka bo jesli siedisz w edenie to z ciebie taki "mocny gracz" jak ... Dokoncz sam :wink:
  • czy ll jest juz tak słabe? ze łamie zasady mapy :) zakłada 16 levle i znich atakuje tworzy obrazliwe opisy obraza z tych kont na pv ? 
    i lata kijami z 15-16 levlow :)?
Sign In to comment.