Strona główna Polish Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

LL = ŻENADA KOALICJI - TRIADA

Tak jak w tytule żenada :) ll se brało posciki od rebelci ? brało porzucało w system ? czy ktoś pomagał rebelce słał ataki ? na posty okupowane nie?
za to dziś jak to wy tłumaczycie wielkie ll a dokladnie wielka korona ll :) lata po tsach i prosi o zbijanie kija z postu  ll ponieważ ll z 3 akademiami nie daje rady ! :) żenada masakra na początku :) walczycie  w 10 sojuszy na 2 
potem jak sie sily normują prosicie da i ob o zbijanie kasztyka
gratuluje dla da i ob :)  i szczególnie graczą z tamtąd co polecieli na kija ŻENADA
a tłumaczenie że koalicjant prosi o zbicie wręcz błaga to naprawde .....
szkoda gadać ale pamiętajcie raz na wozie raz pod wozem juz nie jeden sie przeleciał :) 
pozdrawiam 
edit# ale macie ból**** z ll ? az taki ze przegraliscie ? :) czy co :)  

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira.
Post edited by BM_Keira on
«1

Komentarz

• marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    Ziomuś tych akademii co nas zaatakowały to było trochę więcej niż 10. A i tak od samego początku wchodzili tam gracze z pod innych sojuszy głównych. Ale spoks. Co wykryłem to zapisałem sobie. Będzie okazja to sobie na nich użyję :)))
    marello @ pl 1
  • edytowano 26.12.2017
    marello (PL1) powiedział(a):
    Ziomuś tych akademii co nas zaatakowały to było trochę więcej niż 10. A i tak od samego początku wchodzili tam gracze z pod innych sojuszy głównych. Ale spoks. Co wykryłem to zapisałem sobie. Będzie okazja to sobie na nich użyję :)))
    przyjdzie czas  i na nich gratuluje honoru ll :))) ale wielki bedzio ;) się wysilił oblecieć musiał naprawde tyle tsów ;p **** czekam na bana ;) pozdrawiam 

EDIT:// Edycja , Keira.
  • edytowano 26.12.2017
    widać bedziu waleczny się zawstydził i koronke :) oddał :) wsumie  nie dziwie sie :)  też po takiej akcji ze wielkie ll nie umie se poradzi z jedna aka tbl i rebelka bym się chował
    edit# szkoda tylko że nawet ll z da i ob :( nie zbili tego kija eh
    Post edited by RobertPlayer47 (PL1) on
  • markaro (PL1)markaro (PL1) PL1 Posty: 37
    Jest tylko jedna różnica między nami:) nawet w wojny światowe( jakbyście znali chociaż troszkę historię) w święta nie walczyli. A My w odróżnieniu do Was mamy rodziny i spędzamy je z rodzinami a nie jak Wy atakując w całą wigilię 1 i 2 święto:) Skoro gra dla Was ważniejsza niż rodzina, święta to powodzenia:) Ale jak dla mnie wolę spędzić je w miłej atmosferze niż na grze:) 
    markaro @ pl 1
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    markaro (PL1) powiedział(a):
    Jest tylko jedna różnica między nami:) nawet w wojny światowe( jakbyście znali chociaż troszkę historię) w święta nie walczyli. A My w odróżnieniu do Was mamy rodziny i spędzamy je z rodzinami a nie jak Wy atakując w całą wigilię 1 i 2 święto:) Skoro gra dla Was ważniejsza niż rodzina, święta to powodzenia:) Ale jak dla mnie wolę spędzić je w miłej atmosferze niż na grze:) 
    gdy było Was 20 sojuszy, a nas 2 to byliście kozaki i łamaliście wszystkie zasady ustalone przez mapę. Gdy zostało Was 4 sojusze to płacz i szukanie sprzymierzeńców. Na nas też szły kasztelany w święta. Kosa też przeniosłeś myśląc, że w święta wbijesz nam kasztelana w post. Więc nie rozumie w czym problem. Chyba w tym, że nam się udało to co nie udało się LL i ich akademiom.
    marello @ pl 1
  • pokłóćcie się na mapie, bo żenadą to jest co tu wypisujecie :)
  • Żenujące to są twoje wpisy każdy może pisać co chce to wolne forum komuna już minęła i cenzura nie obowiązuje.
  • MAciejku jak nie obowiązuje? ty też zamiast na wojnie w edenie siedzisz, strach obleciał ;)? Z tego co wiem po strzale od kuby od razu żeś się APO zasłaniał 2 sprawa wolne forum no to się wypowiedział, za bardzo skaczesz na tym forum ;),
  • Pasior84 (PL1)Pasior84 (PL1) PL1 Posty: 18
    wesołych świat 

• markaro (PL1) powiedział(a):
    mariusz swego czasu gralismy w 3nastej kascie razem... o ile to ty... prosze cie nie kłam tu... latały od was ataczki na nas w  czasie swiat mam rapy  NA RAPACH  jest toć godzina chcesz je ? zapraszam na pv i kazdy nie dowiarek pozdro 
  • Młodziak (PL1)Młodziak (PL1) PL1 Posty: 16
    edytowano 27.12.2017
    mapa się pomieszała...gracze też...przyjaciel z przyjacielem sa po przeciwnej stronie...bo to gra - normalka....a Wam się we łbach pomieszało bo myślicie jak by ktoś Wam do chałupy leciał z wojem ...to jest gra!!!Nikt do nikogo czołgami typu "rudy" nie leci...Zapominacie....Tak jak i w warcaby ze dziadkami w parku...Gramy a nie wyzywamy sie,nie mamy ochoty walić kogoś po pysku...tylko gramy bo to warcaby..Lubimy się czy nie - nie ma znaczenia...To ma być gra a nie zesrywanie się ze swoich frustracji......Przekładacie to ponad codzienne życie...warto skonsultować się z lekarzem wreszcie.**** nędzne myślowe obstrukcje-warto tez zachować dla siebie i wyjść wreszcie ponad poziom pierwszaków ze szkoły specjalnej.Gramy - albo się **** swoimi ambicjami....wyżywając językowymi cwaniactwami na innych.Leki już nie sa takie drogie.przy pierwszych oznakach warto udac się do specjalisty a dac grać tym - którym zależy wyłącznie na grze a nie szukaniu siebie w pixelach bo tatuś ich nie kochał...albo
    aż za bardzo....

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira.
    Młodziak @ pl 1
  • Młodziak (PL1) powiedział(a):
    mapa się pomieszała...gracze też...przyjaciel z przyjacielem sa po przeciwnej stronie...bo to gra - normalka....a Wam się we łbach pomieszało bo myślicie jak by ktoś Wam do chałupy leciał z wojem ...to jest gra!!!Nikt do nikogo czołgami typu "rudy" nie leci...Zapominacie....Tak jak i w warcaby ze dziadkami w parku...Gramy a nie wyzywamy sie,nie mamy ochoty walić kogoś po pysku...tylko gramy bo to warcaby..Lubimy się czy nie - nie ma znaczenia...To ma być gra a nie zesrywanie się ze swoich frustracji......Przekładacie to ponad codzienne życie...warto skonsultować się z lekarzem wreszcie.Pierdołowate nędzne myślowe obstrukcje-warto tez zachować dla siebie i wyjść wreszcie ponad poziom pierwszaków ze szkoły specjalnej.Gramy - albo się masturbujemy swoimi ambicjami....wyżywając językowymi cwaniactwami na innych.Leki już nie sa takie drogie.przy pierwszych oznakach warto udac się do specjalisty a dac grać tym - którym zależy wyłącznie na grze a nie szukaniu siebie w pixelach bo tatuś ich nie kochał...albo
    aż za bardzo....
    tak masz racje wyjasnij wiec :) czemu jak ll wbijało kije w rebelcie :) nikt nie zbijal z innych sojuszy glownych :)? a jak rebelka zaczyna wygrywac :)  to nagle :)))))) wielkie da i ob :) polecaiło bo " bedziu prosił " 
  • Młodziak (PL1)Młodziak (PL1) PL1 Posty: 16
    w d... z kijami

nie o to chodzi

przeczytaj jeszcze raz...ale tym razem z uwaga
    o co mi chodziło
    Młodziak @ pl 1
  • PiteR EndurO (PL1) powiedział(a):
    MAciejku jak nie obowiązuje? ty też zamiast na wojnie w edenie siedzisz, strach obleciał ;)? Z tego co wiem po strzale od kuby od razu żeś się APO zasłaniał 2 sprawa wolne forum no to się wypowiedział, za bardzo skaczesz na tym forum ;),
    Nigdy się nikim nie zasłaniałem i nie kłam tutaj, a w edenie siedzę zanim się wojna rozpoczęła, więc najpierw się dowiedz, a potem wypisuj te bzdury, które nijak mają się do rzeczywistości.
  • ja kłamie ;)? Prawda boli mocny w słowach do Kuby to samo mocny w słowach gorszy w czynach nie zdziwie się jak ktoś się po Tobie przeleci w tym twoim "Edenie" ;).
  • PlayerMaciej2 (PL1)PlayerMaciej2 (PL1) PL1 Posty: 443
    edytowano 27.12.2017
    Tak ty kłamiesz, a twoje zdanie mnie nie interesuje. A co po tobie się już przelecieli?

Widzisz pomiędzy nami jest taka różnica, Ze dla mnie to tylko gra pikselowa i mam ****** na to czy ktoś mnie spali czy nie to tylko gra, a nie świat realny domu w realu mi nie spalą, a dla ciebie to całe życie i twoje wirtualne ego.

Jeszcze jak coś piszesz to pisz tak, żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi, a nie tylko ty. Nikt nie wie kto to Kuba poza tobą, posługuj się nikami z gry to wtedy wszyscy będą wiedzieć.

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Czubajka.
    Post edited by Czubajka on
  • No trzymaj kulturę, a teraz płaczku będziesz wiedział o kogo mi chodzi :).
    https://scr.hu/JRgy1a
    https://scr.hu/60DWA2
    A potem masowe privy z wyzwiskami do Kuby(Faringa) były piszę nick, żebyś tutaj już z siebie ułoma nie robił i nie pisał, że nie wiesz kto to i o kogo mi chodzi ;).
  • PlayerMaciej2 (PL1)PlayerMaciej2 (PL1) PL1 Posty: 443
    edytowano 27.12.2017
    Kulturę to ty trzymaj i nie pomawiaj innych

Nie wiedziałem o kogo ci chodzi, ja wszystkich graczy na mapie z imienia nie znam jak tobie się to wydaje, a co do wypisywania na priv to on zaczął wypisywać do mnie, a nie ja do niego w końcu musiałem go zablokować do ignorowanych i mi już nie zawracał gitary na priv, a wulgaryzmami to ty się posługujesz. Ja do twojego poziomu nie będę się zniżał.

Płaczkiem jesteś sam i nie becz jak stara baba.

Ja mu powiedziałem, że na jego zasadach nie będę z nim walczył kiedy on chce i mam to daleko i co mi zrobił, że mnie spalił chałupy mi w realu nie spalił, ale gdzie tu wynika z tych screenów, że płakałem jak ty dzieciaku idź do mamusi niech ci oczka wytrze i takich nieprawdziwych pierdół na forum nie wypisuj, bo ja się na nikogo nie powoływałem tylko napisałem mu, że będę w danej chwili w takim sojuszu w jakim ja będę chciał, a to, że on chce, żebym ja wyszedł z sojuszu to jego problem, a nie mój, on mi nie będzie mówił w jakim sojuszu ja mam być i gdzie tutaj powoływanie się na kogokolwiek, weź się ogarnij trochę dzieciaku.
  • Dzieciaku, skąd wiesz Cebulaku, że jestem dzieckiem :"D? Płaczesz to ty za każdym razem jak ktoś Cię spali i chowasz się za Apo no ale kiedyś też im się to znudzi i już nie będzie tak kolorowo, ja beczę? Nie wiem cze Kuba jest w posiadaniu ss-ów co do niego pisałeś miałem te screeny na komputerze lecz miałem wymieniany dysk twardy i już owych nie posiadam a szkoda ;). Bo przydało by się takiego pasożyta zgnieść.
  • Twój poziom dyskusji i pomówień to poziom 10 latka, myślisz, że kłamstwo wielokrotnie powtórzone stanie się prawdą to się mylisz, wytrzyj mleko spod nosa i nie becz.
Sign In to comment.