Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

jak zrobić misje czasową 3,4,5,bez minutek?

jak w temacie
nie wyobrażam sobie żeby 368 ataków na namioty zrobic z tymi minutkami za nagrody...co najmniej śmieszne,lecz na pewno żniwa będą...

Komentarz

• Bardzo prosto latać po baronach, fortecach, amoku i obozach nomada oraz chanie. Baron ma to ci minutki da. Tam nie trzeba 5 i 24 godzinnych te są potrzebne jedynie na hana oraz do rozbudowy zamku oraz do gaszenia.
  • od kiedy chan i nomad daje minutki z ataku;p..i ile uzbierasz z wież tych minutek?

Prosta sprawa..trzeba kupić.
  • PlayerMaciej2 (PL1)PlayerMaciej2 (PL1) PL1 Posty: 443
    edytowano 24.12.2017
    A czy ktoś mówił, że z ataku, a książka indywidualna i sojuszowa w nagrodach to co.

1,5,10 minutowymi też da się gasić nie tylko 30 minutowymi i godzinnymi.

Jak ci się nie chce latać po baronach to kupuj ja nie mam zamiaru jak większość aktywnych graczy.

Obejrzałem twoje włości i się teraz nie dziwię. Poziom 70 11 legendarny, 35000 potęgi. Zamek na poziomie 30-40lvla, a nie na poziomie 70 i jeszcze posty drewniane to ile ty tam możesz wojska utrzymać, weź się najpierw za rozbudowę zamków, a w szczególności poszukaj sobie postów z jedzeniem.

Do moderatora to raczej nie ten dział. Przydało by się to przenieść w odpowiednie miejsce.
  • kolego jak nie rozumiesz to  nie kłap....: " za nagrody"  to wiadomo ze za ksiażke sojowa i indywidualana..ale DUZYMI LITERAMI?

i nie sprzedawaj swoich ziomkow do moderatorow ,bo nigdzie indziej nowego tematu nie mozna utworzyc
    bynajmniej umnie

• Edvard (PL1)Edvard (PL1) Posty: 8
    edytowano 24.12.2017
    a co do moich wlości :) fajne co

Kolega raczej z tych *******  i wnnikający we wxzystko.
    powodzonka w dalszch manewrach ;p

są Ci ; i co zrobisz:(

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira.
    Post edited by BM_Keira on
  • PlayerMaciej2 (PL1)PlayerMaciej2 (PL1) PL1 Posty: 443
    edytowano 24.12.2017
    Do moderatorów to może ty kogoś sprzedajesz, bo ja z nimi nie piszę i nie wiem o co ci chodzi. Napisz to po polsku, a nie po polskiemu. Kłapiesz to sam i nie rozumiesz, że barony dają czasówki.

Chodziło o to, żeby moderator przeniósł ten temat do działu wasze pytania do gry, bo to nie ma nic wspólnego z prezentacją sojuszy i ich członków.
  • Edvard (PL1)Edvard (PL1) Posty: 8
    edytowano 24.12.2017
    ***********....,Flayer;pi tak nie skuma

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Keira.
    Post edited by BM_Keira on
  • BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    Witam,

Jak już zostało zauważone temat nie znajduje się w odpowiednim dziale w związku z czym go przenoszę.

Pozdrawiam
    Keira

• Edvard (PL1) powiedział(a):
    jak w temacie
    nie wyobrażam sobie żeby 368 ataków na namioty zrobic z tymi minutkami za nagrody...co najmniej śmieszne,lecz na pewno żniwa będą...
    Playermaciej2 dobrze ci podpowiada wkoncu uciekl do edenu zeby latac po wiezach i zbierac czasowki na eventy i misje :smiley: 
  • Już z miesiąc jakiś tu jestem, więc nie uciekłem dla tego eventu, bo wtedy go jeszcze nie było.
Sign In to comment.