Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Worki z Materiałami

Witam, czy tylko u mnie, a jeżeli nie to czy aby na pewno to zjawisko powinno występować  - materiały budowlane to tylko i wyłącznie grabki uzbierałem już 1000 nie jestem w stanie ulepszyć niczego bo na x worków mam same grabki 

A moje Pytanie to czemu tak się dzieje i czy tak dziać się powinno

Komentarz

• m e g a n (PL1)m e g a n (PL1) PL1 Posty: 15
    Kryptea (PL1) powiedział(a):

A moje Pytanie to czemu tak się dzieje i czy tak dziać się powinno
    I ja się przyłączę do pytania. Dziś konkurs szlachectwa, do wygrania worki. Oczywiście wpadły... grabie!  :)

https://scr.hu/elPrmz
    Jak mamy cokolwiek stworzyć? Jeszcze ktoś tak ma czy to tylko w naszym soju? :) Czy można coś z tym zrobić?
  • U mnie to samo
    https://scr.hu/aoPO2P
    podejrzewam, że to celowe zagranie GGS :)
  • Pisano już o tym że same grabie wpadają i ma się ich parenaście tysięcy. Nic się z tym nie da zrobić a piasku nie dadzą bo by się szybko pokończyło te nakładki i człowiek by miał z głowy ale to nie co oczywiste. A tak sypną 12 sztuk jeszcze zmieszane z cegłami i dla GGE jest to w porządku. Szkoda się denerwować 
  • napisałem do supportu ... ciekawe czy odpiszą ,że to losowe czy może ,że grabki są najbardziej potrzebne więc współczynnik dropu jest najwyższy ..
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 148
    MarcinUser81 (PL1) powiedział(a):
    Pisano już o tym że same grabie wpadają i ma się ich parenaście tysięcy. [...]
    Piasek = 0, cegły = 0, grabki = 20k, kilka "k" żywicy i "trochę" duszka...

Krzyśko @ pl 1
  • Z ciekawości sprawdziłam u siebie - 13 tysięcy grabek, reszta w śladowej ilości, bo zużywana na bieżąco.
    Może, zatem, jakiś konkurs by zrobił GGE, kto ma najwięcej grabi? I w nagrodę worek z niespodzianką.

szerszen123 @ pl 1
  • a tak wogóle to z tych grabi cos się robi, czy są tylko po to żeby mili nam co dawc w nagrody? :D 
  • Możesz śmieci zgrabić przed zamkiem hehehe
  • sprzedaj Flayerowimacij

birze wszystko jak na wczasy; heehe
  • Może już nie pij tyle, bo literki ci się plączą i w każdym temacie się wypowiadasz czy masz coś do powiedzenia czy nie. Nawet mojego niku poprawnie nie umiesz napisać.
  • TOMSONIK (PL1)TOMSONIK (PL1) PL1 Posty: 49
    znowu nie kumsz;p
    co kolega pisze;0

SZACUN
    [SIGPIC][/SIGPIC]TOMSONIK @ pl 1
    wyjaśnieni?bedzisz zielony bo za niki;p

SZACUN
    pprawka

za niski :))
    SZACUN
  • BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    Witam,

Tomsonik jeżeli masz coś do dodania do swojej wypowiedzi w ciągu 24h od poprzedniego wpisu proszę abyś edytował najwcześniejszy wpis.

Pozdrawiam
    Keira

Ok sory:)
    też Cie kocham :)
    Nastrojowych i pachnących choinką świąt Bożego Narodzenia, a także samych pogodnych dni w nowym, nadchodzącym roku

Pozdrawiam
     Tomsonik
    SZACUN
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    edytowano 27.12.2017
    szerszen123 (PL1) powiedział(a):
    Z ciekawości sprawdziłam u siebie - 13 tysięcy grabek, reszta w śladowej ilości, bo zużywana na bieżąco.
    Może, zatem, jakiś konkurs by zrobił GGE, kto ma najwięcej grabi? I w nagrodę worek z niespodzianką.

jestem za, a nagroda niespodzianka.................. -Worek z grabiami- :D:D:D:D:D:D
  • Ja tego szajsu mam prawie 30 tys., a reszta w granicach kilkaset - 2 tys oprócz piasku, którego zawsze brakuje.
Sign In to comment.