Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowe wydarzenie - Atak Zmiennokształtnych ... DYSKUSJA

1710

Komentarz

• Danielo5Player (PL1)Danielo5Player (PL1) PL1 Posty: 38
    edytowano 18.12.2017
    Właśnie odpaliłem grę i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to raport z obrony po ataku zmiennokształtnych.Cóż dużo tu nie powiem tylko tyle,ze nie miałem jak ustawić obrony(ponieważ nie było mnie na grze).Do piachu poszło 1200 z 4000 wojska,które siedziało na zamku........Cóż powiem o tym wydarzeniu tylko jedno-kolejny ***** GGS,który ma zmusić graczy,żeby kupowali rubiny(tak,tak dokładnie o to chodzi,ponieważ tych ataków nie da się bronić na drewnie,no chyba,że ktoś chce wcześniej choinkę na zamku zapalić :) ),a zabawki rubinowe wcześniej czy później się skończą(tak jak w moim przypadku).Jeszcze raz wielkie brawa dla GGS po raz kolejny pokazaliście wasz wielki kunszt twórczy........
    Tak na marginesie.Jeszcze nigdy się tak mocno nie ***** grę jak dziś(a powodów było wiele i to chyba nie tylko w moim odczuciu).No ******..... jak można być tak wielkim ****** i tak utrudniać graczom życie?Naprawdę już odchodzi mi ochotą na wchodzenie na tą grę.Teraz wchodzę raz na dzień w tygodniu i to na max 1h I TO TYLKO ZE WZGLĘDU NA MÓJ SOJUSZ I LUDZI,KTÓRZY W NIM GRAJĄ.Już wolę poświęcić mój czas na inne gry(*******).Boże GGS dodajcie możliwość wyłączenia tego eventu dla graczy,którzy nie chcą brać w nim udziału(tak jak ja)bo to już naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie.Jeśli myślicie,że w ten sposób wyciągniecie od graczy pieniądze to jesteście w błędzie.Nie wiem jak inni,ale ja po ostatnich aktualizacjach(tudzież według GGS ,,ulepszeniach") powiedziałem sobie,że choćby miał mi się cały zamek jarać to nie wydam już na tą grę złamanego grosza i słowa dotrzymam,ponieważ gra nie jest w tym momencie warta żadnych pieniędzy.
    Pozdrawia w ***** wściekły gracz.........

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Czubajka.
    Post edited by Czubajka on
  • niech zamki sie pala, niech niszcza budynki ,nie inwestuje w zadne promocje bo sa nic nie warte.Nie bede gasic zamkow za czerwone .
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    ja tam bronie na drewnie, strat żadnych, nawet zabawek drewnianych nie tracę, ale nie atakuje, bo to mija się z celem.
  • nie napisze o zmiennoksztaltnych bo to fatalny wymysl,
    Ponowie swoje pytanie a zatem-
    dlaczego nie ma mozliwosci kupienia u handlarza wyposazeniem Dowodcy ewentu Krwawych Krokow??

"Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • cubaboss (PL1)cubaboss (PL1) PL1 Posty: 41
    Witam powiem krotko lipa lipa lipa jesli chodzi o ten ewent
    i zapytam w prost co sie dzieje z ewentem miast sojuszniczych na ktore duze sojusze wydaly krocie jesli chodzi o rozbudowe 
    gdzie jest beri na zielonym
    no i wlasnie co z tym nieszczesnym chanem jak go gasic za pol roku kiedy juz nikt napewno tak owych munut miec nie bedzie 

• witam
    ostatni ewent zmiennoksztaltni jest totalna porazka do potegi n-tej
    a skasowanie berimondu nastepna
    byl to jeden z lepszych ewentow
    rowniez ten na zielonym
    watpie zeby to polepszylo gre

• Lusika (PL1)Lusika (PL1) PL1 Posty: 15
    Sporo gorzkich slow padlo na temat nowego eventu, wiecie co najlepiej by bylo jakbyscie nic w ataku nie tracili a za wygrana dostali jeszcze z 10k ruba na konto... barany....jak widze ta skomlajaca czesc bo zal im narzedzi to niech sie zastanowia po co graja w ta gre bo chyba sie pomylili z wiejskim zyciem. Co do samego eventu jest dosc dobry oczywiscie poza nagrodami, krore mijaja sie z celem. Kolejny zestaw ubran rowniez nie wniosl by nicdo tej rozgrywki ale jak najbardziej trafne moglyby byc piora szybkiej podrozy, narzedzia a na mistrzowskim poziomie rowniez wojo.
    Co do bledo, ktore wymagaja natychmiastowej poprawy to ilosc defa na murze gdzie zdarza sie nawet ponad 800, nie dajmy sie zwariowa ten kto gra doskonale wie ze przy ogolnej mozliwosci zdobycia dla aktywnych graczy klejnotow na ilosc wojska na murze p11 i wstawieniu ich we wszystkie ubranka kasztelan z zimowych ma 627 woja na murze, bez sali oczywiscie. A tu robisz scan i jest na murze ze 700 sztuk a do tego kaszlak ma 35 na dziedziniec(teoretycznie te +35 to Kalla ale ilosc woja na murze jest nie z tej planety). Zreszta to samo tyczy sie ilosci wojska na tych zamkach... nikt przy zdrowych zmyslach nie trzymie na zamku 8-10k defa(zdarza sie wiecej w skanach) i obecnie kazdy wyslany atak na taki zamek konczy sie porazka.
    Puknijcie sie w glowy bo widac ze to nie zadne odbicie gracza z twojego serwera tylko kolejny wasz nieudany eksperyment
  • Nie podoba mi się ta wojna z zmiennymi. Atak na mój zamek zakończony moją porażką, mimo dwukrotnie większej ilości obrońców i pełnej obsadzie zabawek. Atakujący zdobywa punkty mimo wygranej zaledwie kilkoma żołnierzami a ja nic z tego nie mam. brak jakiejkolwiek motywacji do walki, najlepiej nie robić nic , bo i tak żadnych strat, to po co się bawić i grać?Totalne niedopracowanie i porażka, 
    Pozdro
    ps.
    życzę dalszych sukcesów, już rozglądam się za inną grą ......
  • beejbe (PL1)beejbe (PL1) PL1 Posty: 73
    edytowano 19.12.2017
    Lusika (PL1) powiedział(a):
    Sporo gorzkich slow padlo na temat nowego eventu, wiecie co najlepiej by bylo jakbyscie nic w ataku nie tracili a za wygrana dostali jeszcze z 10k ruba na konto... barany....jak widze ta skomlajaca czesc
    ja to moze sie nie znam ale to jest wątek w ktorym mielismy dyskutować, podczas dyskusji wyraża sie swoje zdanie na jakiś temat, to że jest ono inne niż Twoje lub napisane w takiej czy innej formie nie upoważnia Cie do nazywania Nas "baranami".  Domyslam sie też ze wymienione przez Ciebie wyliczenia dotyczą gry na Twoim oryginalnym koncie a nie na tym z ktorego na forum piszesz.

pozdrawiam
    Post edited by beejbe (PL1) on
  • nowe wydarzenie-jeden wielki błąd. powinniście zostawić beri to co było w planie, a nie dawać jakiś szrot, albo dodać coś o co się wszyscy proszą od długiego czasu. jak chcecie dawać coś nowego to najpierw przemyślcie czy to ma sens i czy ludziom się spodoba pomysł dania tego zamiast jednego z najlepszych wydarzeń.

PS. ODDAJCIE MINUTKI ALBO DODAJCIE MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA ICH W JAKIŚ SPOSÓB DLA GRACZY CO NIE KUPUJĄ RUBLI.
  • Do zespołu GGS, tych ZMINNOSZKTAŁTNYCH możecie sobie wziąć i wsadzić między książki, oddajcie BERMOID, i naprawcie to co od lat już popsuliście, gdzie jest wojna o Miasto Sojusznicze, podziemia, Wojna Mórz ,........ .

Archipelag sztormu-kiedy zmienicie nagrody u Luny(może jakieś nowe ubranko), kiedy poprawicie punktacje w budowaniu statków za akwamaryn, bo na teraz to wygląda tak:

poziom statku 1-ilość akwamarynu do budowy-150, pkt.50

===========2-======================-490, pkt.50 ?

===========3-======================-950, pkt.50 ?

===========4-=====================-1900, pkt.100

===========5-=====================-4500, pkt.150

===========6-====================-16000, pkt.350

===========7-====================-32000, pkt.650

===========8-====================-58000, pkt.1100 wow

===========9-====================-70000, pkt.1000 ups

==========10-====================-81000, pkt.750 , tak to wygląda poprawcie to.

o  pomijaczach 5/24 godzinnych już nie będę pisał,bo jak grochem o ścianę. Zanim wymyślicie jakiś nowy beznadziejny pomysł idzcie się przewietrzyć.

• Monfik (PL1)Monfik (PL1) PL1 Posty: 81
    Ja nie rozumiem wielu graczy.
    Codziennie jak trwa event mozna bez żadnych strat atakowac i bronic zmiennych bez utraty woja i zabawek.

Po pierwsze - nie uruchamiac trybu bezwględnego - wykonac 5 ataków tylko. Po kliknięciu trybu bezwzglednego tracisz juz i wojo i zabawki.
    Po drugie - atakowac tylko ilością 32 sztuki na monetach i tak sie dostanie nagrody codzienne. Nie pamietam jak sie to nazywa. Medalion czy cos tam :)

Po trzecie - zebrac tych nagród tyle aby sobie kupić dekorke 280 do porzadku. W simie trzeba zebrac ilośc 9000 jakoś tak. Codziennie wpada 280

I to główny cel tego eventu :) bo szkoda czasu
    Monfik (PL1) powiedział(a):
    Ja nie rozumiem wielu graczy.
    Codziennie jak trwa event mozna bez żadnych strat atakowac i bronic zmiennych bez utraty woja i zabawek.

Po pierwsze - nie uruchamiac trybu bezwględnego - wykonac 5 ataków tylko. Po kliknięciu trybu bezwzglednego tracisz juz i wojo i zabawki.
    Po drugie - atakowac tylko ilością 32 sztuki na monetach i tak sie dostanie nagrody codzienne. Nie pamietam jak sie to nazywa. Medalion czy cos tam :)

Po trzecie - zebrac tych nagród tyle aby sobie kupić dekorke 280 do porzadku. W simie trzeba zebrac ilośc 9000 jakoś tak. Codziennie wpada 280

I to główny cel tego eventu :) bo szkoda czasu
    po wstep: zabawki tracisz, ale tylko te co zostały uzyte w ataku, wracaja tylko te nieuzyte.
    po trzecie: 280 x 13 dni to 3640, a potrzeba 9000 do dekora, czyli trzeba codziennie walczyc przez 3 edycje, zakładając, że kazda bedzie trwała 13 dni
  • Monfik (PL1)Monfik (PL1) PL1 Posty: 81
    Asqelos tracisz jak klikniesz tryb bezwzgledny. To sie zgodze. Ja puszczam fejki po 32, 5 dziennie i luz. To samo wtedy dotyczy obron. Ustawiam i nie trace zabawek
  • Monfik (PL1) powiedział(a):
    Asqelos tracisz jak klikniesz tryb bezwzgledny. To sie zgodze. Ja puszczam fejki po 32, 5 dziennie i luz. To samo wtedy dotyczy obron. Ustawiam i nie trace zabawek
    Nie wypisuj bzdur na zwykłym trybie też tracisz zabawki i wojsko tylko jest to losowo albo stracisz albo nie. Po drugie ja dostaję po 370, a nie po 280.
    Monfik (PL1) powiedział(a):
    wiem co piszę, trace zabawki w trybie zwykłym, bezwzglednego nigdy nie uzywałem, natomiast na obronie nie trace zabawek drewnianych, nie wiem jak z rubinowymi, kiedys zzerało, teraz nie uzywam, wiec nie wiem
  • Przy obronie nie tracisz tylko przy ataku ale nie zawsze
  • haszka (PL1)haszka (PL1) PL1 Posty: 144
    do bugów dołączę taki śmieszny:)
    http://prntscr.com/hqy8u9

i nie pytajcie mnie jak to się stało ;p

Betica1User @ pl 1
    a to standard, ze więcej polega niż jest :)
Sign In to comment.