Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowe wydarzenie - Atak Zmiennokształtnych ... DYSKUSJA

1610

Komentarz

• kufel5 (PL1)kufel5 (PL1) PL1 Posty: 52
    porazka nie event . zamknijcie to badziewie co ma wiecej bugow niz pozytku i odpalcie beri lepiej
  • Vistarius (PL1) powiedział(a):
    No właśnie miało nie zabierać zabawek ale to taka zmyła, bo napisane że nie zabiera zabawek w obronie nic nie pisze o ataku :)) Czyli kolejny sposób żeby wyzbierać  rubinowe zabawki :P. Bo na zwykłych to sięw życiu nie przebije na 10k :)) z ustawionymi rubinowymi na obronie.
    Narzędzia użyte w ataku przepadają, tak jest napisane w menu pomocy w oknie wydarzenia (kliknij w znak zapytania w górnym prawym rogu). Wg mnie w sytuacji, kiedy obrona jest bez kosztowa (nie traci się narzędzi więc obrońca zawsze użyje najlepszych) a atak niestety nie, to wydarzenie raczej nie będzie popularne, najlepsze narzędzia ataku trzyma się na wojnę. 
  • yamamtoto (PL1)yamamtoto (PL1) Posty: 7
    edytowano 15.12.2017
    Ten event to kompletna katastrofa ...
  • O ile to nie jest bug, to wczoraj przynajmniej narzędzia wracały po ataku w 100%
  • robert28031 (PL1)robert28031 (PL1) PL1 Posty: 122
    witam mialem sie nie odzywac ale to co nam daliscie to badziew sorki nic z tego nie ma I nie wynosi nic ciekawego  na gre ciezko sie zalogowac blokuje forum musze sie kilka razy logowac teraz przedluzyliscie to o 12 dni no zenada oddajcie beri bo wszystko spada zarcie wojo piszecie ze kierujecie sie spawiedliwa gra ale jaka to gra jak na okolo mnie jest pelno wolnych postow I wiele miejsc gdzie mozna zamek przeniesc jeszcze rok temu byl tu tlok gracze nas opuszczaja wiekszosc soji to slupownie wczoraj mialem promocje rubli spoko tylko po co mi ta promocja jak ona dotyczyla beri maszynki I booster do pkt rycerskosci nie wiem czy ktos kto tam cos u was robi to mysli nad tym przykro mi ze tak pisze ale normalenie jakbym napisal to byscie mnie musieli zbanowac nerwy puszczaja owszem nie jestem graczem z gornej polki  nie   inwestuje w ruble non stop ale nie ukrywam kupuje ale po tym co dajecie juz od dawna nie kupowalem I nie mysle tego robic chcecie poprawic to wrocie do tego co bylo w 2014 pare evntow maszynki ktore sie dostawalo byly na plusie teraz to co dajcie I tak nie starcza trzeba dokupowac juz nie robie dawno do konca obcych czy krukow za duzo kasy musze bulic mysle ze rasadni gracze mnie popra a tak wogole to musialo sie cos wam pomylic jak z bankami ja uwazam ze to my jestesmy dla was I macie z nas kase a nie wy dla nas zeby nas doic z kasy a I najlepiej wam wychodzi straszenie nas banami I prawnikami gratki za to no I zmiana regulaminu tak jak wam pasuje jezeli sie ustala regulamin to jest jeden I nie zmienia sie go pozniej bo wam wpisy graczy nie pasuja nie sa po waszej mysli  pozdr. nie wiem czy to konstruktywne ale naprawde cisnienie skacze chce sie pograc na luzie I nie mozna
    robert28031 @ pl 1
  • po waszej aktualce niewiele sie zmieniło na korzyść graczy
    1 dowódcy nadal nie maja wsparcia sali i zamki traktuja jak npc
    2 tracimy zabawki w ATAKU
    wiec jaki ses w to grac ?
    event  bez przemyslenia wprowadzony poprawcie to albo go zdejmijcie bo tylko wstyd sobie robicie

maq72 @ pl 1
  • kanonik (PL1)kanonik (PL1) PL1 Posty: 25
    nie warto atakować zmiennokształtnych bo jest tylko zużycie zabawek do ataku,
    a nie ma żadnej korzyści w zamian.
    Proponowane nagrody są słabe w porównaniu do strat zabawek
  • Nie rozumiem intencji twórców zabawy, jestem takiego samego zdania jak wszyscy powyżej..totalna lipa i porażka - zniechęca wszystko, czas skanowania, czas ataku, brak łupów, marne nagrody - nie ma tu nic interesującego
    Indiana2005 @ pl 1
  • anka7767 (PL1)anka7767 (PL1) Posty: 12
    edytowano 16.12.2017
    totalne ******** ale bezmózgi tam pracują  :)

Post edited by Czubajka on
    anka7767 @ pl 1
  • Tak jak moi przedmówcy pisali, wydarzenie w tym momencie stało się nie opłacalne oraz robienie tego wydarzenia jest bez sensu

Nie dość że  nie zalicza sali legend bo są to zamki "NPC" ! Pozdro dla GG'su :disappointed:

GG's jak zwykle strzelił sobie w stope, na dodatek przez kolano, no cóż. Takie było ciśnienie na ten event a wyszło jak wyszło, czyli kijowo jak zawsze  o:)
  • nie miałem, aż tak złego zdania jak średnia ;) choć słabo rozumiem dlaczego atakując mnie zmiennokształtny ma premię do wrogiego władcy, a ja ani do wrogiego ani do npc, ale ok to jeszcze mogę uznać za takie utrudnienie i docenienie dowódców z "czystymi" bonusami
    lecz odpalenie ponowne ewentu, w którym zabawki z ataku już nie wracają, bez odpowiedniego powiadamiana to zwykłe świństwo, tak wiem że teraz jest to w opisie, nie wiem czy było za pierwszym razem ale jak mam czytać wszystkie opisy i wpisy na forum przed puszczeniem każdego ataku to dziękuję bardzo ... słabo Wam to wyszło
    i nie piszę bo mnie wkurzyła utrata narzędzi, bo pewnie jeszcze długo bym się nie zorientował, że nie wracają, ale strasznie nie lubię takich tanich zagrywek

pzdr
    Piotr
  • ciura (INT1)ciura (INT1) INT1 Posty: 2
    kiedys Jan na forum pisal ze wejdzie nowy event ze nam kapcie spadna-spadly;)
  • filipo7 (PL1)filipo7 (PL1) PL1 Posty: 46
    edytowano 16.12.2017
    Zgadza się ... Chciało się grać w tę grę jeszcze jakiś czas temu , teraz to wchodzi się więcej co by z ludźmi popisać , i ewentualnie klepać po budynku na dobę przy dobrym wietrze przy braku minutek .. No ale to już wiemy że tego nie oddadzą .. Event faktycznie , można spaść z krzesła , ale myślę że ktoś ma w tym inny cel ... 
    Jedno co pewne to grać się odechciewa powoli ale skutecznie ...  

p.s Uważam również  że powyższe teksty które napisali gracze , powinny być jak najszybciej tłumaczone i wysyłane do władz tym bardziej że stracą więcej jak zyskają ... Ale twórcy tej gry .. 

ps1 ... Zabawki straciłem więc również podziękuję za te dziwactwo .. Rubinowe poszły jak woda ..... 
    Post edited by filipo7 (PL1) on
  • kwasny (PL1)kwasny (PL1) PL1 Posty: 7
    Wszyscy narzekają,krytykują....ale ponad 1200 graczy w rankingu i bawi się w nowym wydarzeniu....jak zwykle nie podobają Nam się nowości GGE...mimo to dalej gramy....powodzenia dla wytrwałych atakujących deffem,albo składami po 32 wojaków....
    BLACK SUN :cool:
  • fala krytyki przelewa się przez forum niczym tsunami ktore zabija wszystko po drodze tak jak przedstawiciele GGS którzy własnie dorwali sie do działań naprawczych gry i własnie zapomnieli ze zabijaja swoimi działaniami grę. Faktycznie ewent plastusiowy to porazka, w tej chwili jak dla mnie ataki 32 wojaków ma sens bo po co sie wysilac na cos więcej, jak maszynki nie wracaja a za 32 wojaków jakies tam punkty sie zdobywa.
    włodarze tej gry porównują sie do państwa ktore musi dbac o wyniki finansowe zabierając nam połowę rubinów min. z wież czy beri ale zapomnieli o jednej zasadniczej kwestii ze my jestesmy klientami tej gry i jako klienci powiniśmy byc zadowoleni a jestesmy coraz bardzie rozczarowani ta grą jak nie wkurzeni delikatnie pisząc, w swiecie realnym klient jak jest niezadowolony z usługi to odchodzi i jak znam życie nie poleci nikomu takiej usługi i widac to na mapie ilu graczy juz nie ma i to takich bardzo dobrych graczy
    nie wiem jak u innych kwestia obcych czy kruków sporo ataków puszczam i za kazdym razem łudzę się że po odnowieniu zamków bedzie ten powyzej 5k ale od połowy lutego nie mam zamku kruka czy obcego powyzej 5k powtarzam powyzej 5k  to istny chyba rekord, dla mnie powinno byc jasniejsze przyznawanie takich zamkow bo inni pewnie co 2 ewent mają duze kruki czy obcych a ja musze trzaskac zameczki po 500 wrrrrr
    zabrali nam rubiny zabrali czasowki zastanawiam sie co jeszcze nam zabiorą zeby nam wcisnąc kit ze to dla dobra nas wszystkich, bo dac to nam daja tylko że wszystko za rubiny ech
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    marian771 (PL1) powiedział(a):

nie wiem jak u innych kwestia obcych czy kruków sporo ataków puszczam i za kazdym razem łudzę się że po odnowieniu zamków bedzie ten powyzej 5k ale od połowy lutego nie mam zamku kruka czy obcego powyzej 5k powtarzam powyzej 5k  to istny chyba rekord, dla mnie powinno byc jasniejsze przyznawanie takich zamkow bo inni pewnie co 2 ewent mają duze kruki czy obcych a ja musze trzaskac zameczki po 500 wrrrrr
    zabrali nam rubiny zabrali czasowki zastanawiam sie co jeszcze nam zabiorą zeby nam wcisnąc kit ze to dla dobra nas wszystkich, bo dac to nam daja tylko że wszystko za rubiny ech
    5k?????? daj spokój, ja byłbym szczęśliwy gdybym miał chociaż co drugiego po 1500, raz na dwa eventy jeden takli mi sie trafia, a tak to 400-500
  • robert28031 (PL1)robert28031 (PL1) PL1 Posty: 122
    kwasny (PL1) powiedział(a):
    Wszyscy narzekają,krytykują....ale ponad 1200 graczy w rankingu i bawi się w nowym wydarzeniu....jak zwykle nie podobają Nam się nowości GGE...mimo to dalej gramy....powodzenia dla wytrwałych atakujących deffem,albo składami po 32 wojaków....

masz racje graja gracze w tym evnencie I nawet na chwile obecna jest ich 1600 I nikomu nic do tego kazdy moze robic co chce  jednak pozwole sobie zauwarzyc ze w chwili obecnej w ksiezycu bieze udzial na lev 70+ 14233 graczy , na lev 60-69 jest 921 graczy , na lev 50-59 jest 841 graczy, na lev 40-49 jest 939 graczy , na lev 30-39 jest 939, graczy na lev 30-29 jest 1221 graczy a na lev 10-19 jest 3309 graczy co daje nam 22403 graczy wic pozwole sobie zauwarzyc ze w porownaniu z kiezycem to na zmiennoksztaltnych jest niewiele, malo tego pozwolilem sobie wejsc w tygodniowe ranking lupow I poleciec paluszkiem na sam dol doszedlem do 100tys graczy dalej nie chcialo mi sie krecic I co zauwarzylem ze ostatnia pozycja gracza jaki ma jakies tam lupy to 24233 poz ponizej tej pozycji gracze sa bez lupow wiec wnioski sie nasowaja same wiekszosc zamkow to tylko nazwy tam gdzie nie pokazuje odleglosci na mapie to nie ma zamkow I na te75tys pozostalych graczy to jest okolo 80% tylko samych nazw graczy gdzie zamkow nie ma powyzej pozycji 24233 ktorzy nie istnieja nie ma ich na mapie nie wiem moze gdybym lecial dalej to by mi pokazalo I 300tys pozycji nie robilem tego doszedlem do 100tys moim zdaniem jasno z tego wynika co wynika I jest nas coraz mniej a dlaczego niech kazdy sobie odpowie sam na to pytanie pozdr.i milej gry zycze:)

robert28031 @ pl 1
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191
    edytowano 18.12.2017
    Nowy event porażka
    Miało nie tracić się narzędzi w czasie ataku ale co jednak się traci kolejny sposób wyciągnięcia pieniędzy od graczy
    Wojsko ok nie ginie chyba bo w szpitalu nie pokazuje nowych rannych ale maszynki się traci wielka porażka ggs mam nadzieje że zostanie to naprawione i maszynki zostaną zwrócone graczom 
    premia z sali legend nie jest zaliczana do ataków ale też premię z dowódców takich jak piaskowa czarodziejka  nie zalicza jak na NPC wiec co jest grane czy GGS nie potrafi wprowadzić nowego eventu czy jakiejkolwiek aktualizacji bez błędów

Post edited by wojtek_82 (PL1) on
    wojtek_82 @ pl 1
  • to co mozna bardzo latwo zauwazyc to fakt ze userzy czekaja na ewenty ktore malo wnosza nowosci, zeby cos wygrac trzeba zainwestowac a zatem wklad w zdobycie nagrody przewyzsza jej wartosc.
    Sprawa nastepna to dlaczego nie dal suport ggempire mozliwosci kupienia u sprzedawcy wyposazenia 
    dowodcy Krukow?? tylko mozliwosc kupienia wszystkiego co nie ma w sobie duzej sily do dziedzinca.
    Ewenty sa takie zeby w nie inwestowac ale nie za duzo cennych nagord wygrywac.Ilosc czasowek spadla.piora szybkiej podrozy spadly.ilosc wojska zmalala ponad mniej o polowe.I nowe ewenty nie wnosza nic nowego.
    czyli lipa.

"Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
Sign In to comment.