Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowe wydarzenie - Atak Zmiennokształtnych ... DYSKUSJA

1410

Komentarz

• m e g a n (PL1)m e g a n (PL1) PL1 Posty: 15
    Jako że nie posiadam stajni na 3 poziomie... 150 jednostek do zmiennokształtnych to nieco za daleko. 2h na piórku :(
    Proponuję albo zmniejszyć odległość, albo dać ten event w trakcie nomadów/samurajów, żeby można wojo wykarmić :)
  • http://prntscr.com/hmxtlc

o co z tym chodzi?
    kiedy bede mógł znowu zaatakować?
  • m e g a n (PL1)m e g a n (PL1) PL1 Posty: 15
    Fjuczer2000 (PL1) powiedział(a):
    http://prntscr.com/hmxtlc

o co z tym chodzi?
    atakować można tylko raz dziennie
  • Princess Nadi (PL1) powiedział(a):
    Fjuczer2000 (PL1) powiedział(a):
    http://prntscr.com/hmxtlc

o co z tym chodzi?
    atakować można tylko raz dziennie
    mamma mia, czyli że jak - zeby sobie dekorke walnąć to musze zasuwac 4tygodnie codziennie w tym evencie :D 

no super GGS :D 
  • NoChybaNo (PL1)NoChybaNo (PL1) PL1 Posty: 67

Tak, nie powinno być w przeglądzie ataku widać ataku na Ciebie, nie powinni go widzieć inni, to bug. Siedzimy z technikami na moim koncie by w realnym środowisku zobaczyć jak to wygląda, gdzie na żywo sprawdzamy i testujemy co piszecie, bardzo proszę o kolejne uwagi, które na bieżąco przekazuje, dziękuje

Jan
    No to obejrzyjcie jeszcze raz przeglad ruchów - bo tam sa widoczne ataki na graczy. Dlaczego znowu wprowadzacie niedopracowany event i na nas go testujecie ? polska 1 jest serwerem testowym ?
    Naprawcie działanie dowodców gdyż jak w innym temacie nie zlicza bonusów. Zamiast 128 na skrzydle mam 109 - zamiast 260 na srodku jest 240 .... etc

Przyspieszcie rozrywke:
    - skanowanie 3min 27 s ??? seriously ??? .... 
    - atak na skrzydelku 30 minut ???? na goldzie ponad 1h przy stajni na 3lvl ???
    - atak tylko raz dziennie ???

Jak juz czlowiek chce posiedziec 2h na grze to nie po to aby puscic 5 atakow ....

Dobry, pomysłowy event ale polegliście z kretesem na szczegółach.
    Puszczenie ataku powoduje wydanie kasy - moze chcociaz jakas rekompensata w kasie za atak ?
    Kiedy dacie beri ?

NoChybaNo @ pl 1
  • NoChybaNo (PL1) powiedział(a):

Tak, nie powinno być w przeglądzie ataku widać ataku na Ciebie, nie powinni go widzieć inni, to bug. Siedzimy z technikami na moim koncie by w realnym środowisku zobaczyć jak to wygląda, gdzie na żywo sprawdzamy i testujemy co piszecie, bardzo proszę o kolejne uwagi, które na bieżąco przekazuje, dziękuje

Jan
    No to obejrzyjcie jeszcze raz przeglad ruchów - bo tam sa widoczne ataki na graczy. Dlaczego znowu wprowadzacie niedopracowany event i na nas go testujecie ? polska 1 jest serwerem testowym ?
    Naprawcie działanie dowodców gdyż jak w innym temacie nie zlicza bonusów. Zamiast 128 na skrzydle mam 109 - zamiast 260 na srodku jest 240 .... etc

Przyspieszcie rozrywke:

Jak juz czlowiek chce posiedziec 2h na grze to nie po to aby puscic 5 atakow ....

Puszczenie ataku powoduje wydanie kasy - moze chcociaz jakas rekompensata w kasie za atak ?
    Kiedy dacie beri ?

a do tego powinny byc jeszcze jakies profity za udaną obronę - jak np przy chanie, chociaż troche tablic, a tu nic raptem ciutke złota
  • NoChybaNo (PL1) powiedział(a):

Jan

Przyspieszcie rozrywke:

Kiedy dacie beri ?

mam tak samo jak Ty :) wczoraj błąd szybko poprawiono zmiennokształci sa traktowani jak NCP ale to błąd
    maq72 @ pl 1
  • BOLO68 (PL1)BOLO68 (PL1) PL1 Posty: 41

Jeśli chodzi o mnie szkoda czasu na to...dekorki byle jakie a do tego żeby je zdobyc..to trzeba duuuzo czasu na to,wiec 5 atakow  to  jakiś smiech na sali.

Wole krukow lac  niż bawic się w zabawy przedszkolakow i tyle w temacie.

IWUS777 @ pl 1
  • maq72 (PL1) powiedział(a):
    NoChybaNo (PL1) powiedział(a):

Jan

Przyspieszcie rozrywke:

Kiedy dacie beri ?

mam tak samo jak Ty :) wczoraj błąd szybko poprawiono zmiennokształci sa traktowani jak NCP ale to błąd

i ataki widza w sojuszu trabka wyje jak szalona:)
    maq72 @ pl 1
  • a punktów z obrony nie dolicza szkoda
    jak to naprawicie dajcie znac :(
    kruki i owce wracam :P
    maq72 @ pl 1
  • cubaboss (PL1)cubaboss (PL1) PL1 Posty: 41
    kompletna lipa nic nie tracisz nic nie zyskujesz chyba ze 5 talizmanow nagrody lipa nic co moze sie nie wiadomo jak przydac kolejny dekor lipa lipa lipa dajcie beri lepiej a nie premie dajecie na ewent ktorego nie ma:)
  • varior7 (PL1)varior7 (PL1) PL1 Posty: 40
    Nie widzę żadnych korzyści ze Zmiennokrztałtnych. Nagrody mnie nie zachęciły a w czasie wysłania ataku na nich i powrotu można puścić 3 ataki na Kruków z jednego postu. Dla mnie porażka. I zamieniać Berię na takie coś...
  • Neron M (PL1)Neron M (PL1) PL1 Posty: 343
    nużący i nielogiczny, atak z ponad 6000 wojskiem - 900 pkt, atak na obóz z 450 wojska - 900 pkt
    Neron M @ pl 1
  • Neron M (PL1) powiedział(a):
    nużący i nielogiczny, atak z ponad 6000 wojskiem - 900 pkt, atak na obóz z 450 wojska - 900 pkt
    Z tego co zaobserwowałem punkty zależą od Twoich strat. 
    Czyli lepiej mieć większe straty bo wojska i tak się nie traci...
    ale biznes - za obronę strata 700 deffa nagroda 100pkt i 8k golda. Za atak i stratę 1k offa - 400 pkt i 4 talizmany. Pierwszy i ostatni atak... Żenua... ;)
    oczywiście potencjalna strata bo wojo jest całe na szczęście. Chodzi mi o przelicznik. I stratę czasu na wysłanie woja tam i z powrotem. Raz mogłem piórka poświęcić ale prawie 5h woja nie miałem. A jakbym wysłał za golda to bez woja 10h..
  • varior7 (PL1) powiedział(a):
    ale biznes - za obronę strata 700 deffa nagroda 100pkt i 8k golda. Za atak i stratę 1k offa - 400 pkt i 4 talizmany. Pierwszy i ostatni atak... Żenua... ;)
    deffa i zabawek nie tracisz, chyba że włączyłeś "tryb bezwzględny" - wtedy będziesz tracił offa, deffa i zabawki.
    Punktów za obronienie ataku się nie dostaje - tam wyświetlają się ile Twój wróg zdobył pkt za atak.
    Podczas obrony tylko złoto się dostaje z tego co się orientuję.
  • Neron M (PL1)Neron M (PL1) PL1 Posty: 343
    MatiProPlayer (PL1) powiedział(a):
    Neron M (PL1) powiedział(a):
    Z tego co zaobserwowałem punkty zależą od Twoich strat. 
    Czyli lepiej mieć większe straty bo wojska i tak się nie traci..

Nie wiem od czego, straty w 1 wypadku teoretyczne prawie 2400, w drugim 20, punktacja plus minu 20 pkt, ta sama
    Neron M @ pl 1
  • kanonik (PL1)kanonik (PL1) PL1 Posty: 23
    Trąbki zmiennokształtnych bardzo przeszkadzają w przeglądzie.
    Zmiennokształtni powinni  w przeglądzie ruchów być w osobnej zakładce by nie zaciemniać i nie utrudniać przeszukiwania.

• Trąbek nie ma od zmiennokształtnych.

Tytuły na Berimondzie - byłem w setce po porzedniej edycji, wpadł tytuł Surowego - w tabeli wyraźnie jest napisane, że dla najlepszej setki, po czym od kilku dni tytuł przestał działać. Jak dla mnie błąd, rozumiem, że tytuł zbrojmistrza spadł przez malejące każdego dnia punkty i ok, bo jest w tabeli określona liczba punktów, które trzeba mieć aby tytuł i profit z tego był aktywny.

Ale dla top 100 / top 50 / top 20 powinien być aktywny do czasu kolejne edycji - jak dla mnie to błąd do naprawienia.

Barristan Selmy @ pl 1
Sign In to comment.