Sala legend

Witam

jak za każdym razem, gdy wprowadzacie nową rzecz do gry, psujecie coś co działało od dawna. Tak i tym razem, premie z sali legend nie działają przeciw krukom.

Komentarz

• tor80 (PL1)tor80 (PL1) Posty: 101PL1
    tak zgadzam sie nie działają i mniej woja wchodzi wydaje mi sie ze kamyków tez nie widzi:(

• lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) Posty: 83PL1
    Sala mi działa, bo jest 6 fal, za to na flankach 77 wojska, to chyba system nie widzi kamyków.
    Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
  • U mnie tez mniej woja wchodzi na front i skrzydła i straty większe więc nie wiem czy siła na dziedziniec jest dobrze zliczana czy tez źle
    inwencja2009 @ pl 1
  • lolo657 (PL1) powiedział(a):
    Sala mi działa, bo jest 6 fal, za to na flankach 77 wojska, to chyba system nie widzi kamyków.
    jesli juz to nie czyta bonusów z sali do ilosci woja, bo u mnie liczba zmalała, mimo że nie mam kamyków żadnych do ilości

a to pewno specjalna zagrywka, bedą stopniowo usuwać sale legend, żeby nikt nie zarzekał, że 800 poziom ma łatwiej niż 10 :D

• u mnie też mniej wojska  wchodzi na  front i skrzydła  :(

• czkawka55 (PL1)czkawka55 (PL1) Posty: 120PL1
    u mnie to samo...
    czkawka55

• esos (PL1)esos (PL1) Posty: 30PL1
    siemka u mnie to samo na srodku 50 woja mniej wchodzi a na flankach 20 teraz to mi sie juz wogole odechciewa grac ...az sie boje pomyslec co moze przyniesc kolejna aktualka ...
  • lolo657 (PL1)lolo657 (PL1) Posty: 83PL1
    A czy ubywa Wam jedzenia z głównego? Bo ja mam cały czas pełno :)
    Piszcie po polsku ! Jest różnica czy zrobisz komuś "Łaskę", czy "Laske"
    acha jeszcze jedno mniejsza ilosc woja wystepuje u mnie przynajmniej tylko przy ataku na kruki na graczach jest ok
  • kolejny błąd jaki znalazłem, to ilość drabin w falach
    jak ustawicie atak z auto, w każdej fali nalicza do ataku o 3 drabiny więcej niż potrzeba
    Kris3140Gamer @ pl 1
  • gocha75 (PL1)gocha75 (PL1) Posty: 19PL1
    chyba wszystkim źle sala naliczana ilość wojska a do tego też na chwałe, bo mniej daje, napisałam już do nich , ciekawe kiedy odpowiedzą
    gocha75 @ pl 1
    widze ze juz jest ok ;p brawo za szybkie dzialanie ;p
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Na spokojnie, widzimy każdy błąd i każda opisana sytuacja na forum lub u nas na PW doczeka się zdecydowanej reakcji, temat zamykam, jako już nieaktualny,

Jan
Sign In to comment.