Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

mam problem z logowaniem nie wiem czemu

Komentarz

• oj kolega nie czyta forum, aktualizacja jest 
  • z tego co wczesniej pisano - trwa aktualizacja, która miała się zacząć miedzy 9:30 a 13:00 i ma trwać 6-8h

• i znowu wojo w piach :((
  • GreatKasia (PL1) powiedział(a):
    i znowu wojo w piach :((
    no nie tak do konca

ale po twoim wpisie wnioskuje, że masz tak jak ja - nie nakarmiłaś woja z rana - to akurat nie problem po w trakcie aktualizacji żywność nie jest zuzywana - tak jakby zamrozili Ci magazyn

jednakże obawy pewne są, że możesz miec woja na styk, bo nie wiadomo o której dokładnie sie skonczy aktualka i możesz nie wejść po niej na czas by te zapasy uzupełnic, a to faktycznie problemem jakimś jest
  • Nikku (PL1)Nikku (PL1) Posty: 7
    edytowano 12.12.2017

U mnie jest napisane, że połączenie z grą zostało przerwane, internet działa, więc ja nie wiem o co chodzi.

niko5 @ pl 1
  • beejbe (PL1)beejbe (PL1) PL1 Posty: 72
    Nikku (PL1) powiedział(a):

U mnie jest napisane, że połączenie z grą zostało przerwane, internet działa, więc ja nie wiem o co chodzi.

jak napisano wyżej JEST TERAZ AKTUALKA
    komunikat który Ci sie wyświetla również jest z nią związany :)
  • mam, to samo, a co do aktualizacji to zaczęła się rano i na początku normalnie pokazywało, że jest przerwa techniczna, niedługo przed 13 zmieniła się na ten komunikat, może to jest związane ze zmianą serwera, lub po prostu jeszcze nie skończyli;P

Kasia wojsko nie pójdzie w piach, jedzenie na grze zostało zamrożone;)
  • jesli aktualka do 13 miala byc wiec juz sie skonczyla i powinnismy wejsc na gre a tu nie mozna wiec pewnie cos skocili
  • to chociaz tyle bo wylogowujac sie wczoraj po 22 mialam na 14h i zapomnialam o tej aktualce tak bym budzik nastawila na rano hehe
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    W TYM miejscu jest ogłoszenie, które nie może umknąć nikomu uwadze i zastanawiam się jak to możliwe, że na forum dla jednych jest widoczne a dla innych nie ?? A jednak można odszukać .... :)
    Proszę się z nim zapoznać, tam jest tez informacja o wojsku i jedzeniu i o wielu wielu innych problemach które tu podnosicie,

Zamykam

Pozdrawiam, Jan
Ta dyskusja została zamknięta.