Strona główna Polish Wasze pytania do gry

HONOR

Kiedy support zrobi porządek z graczami, którzy mają 2 lub wiecej multikont i używają ich do zdobywania dużej liczby pkt chwały i zdobywania dużej liczby pkt honoru? gracze na mapie werbują sobie deffa na innych kontach potem wysyłaja jako wsparcie na jakiś zamek i sobie wybijaja zgarniajac po kilka milionów punktów chwały. 
a jeśli chodzi o honor to podczas wojny zabieraja w ataku innemu graczowi honor a potem oddaja zdobyty honor na inne konto np swojego słupa, czyli multikonto) a po wojnie odzyskuja honor z nadwyżką. Myślę , że przydałoby się wydarzenie, w którym gracze tak jak kiedyś , kiedy był berimond stary tracili i zyskiwali pkt honoru tylko , że podczas beri to mogli podjąć decyzje czy chcą ten ewent w ogóle odblokować czy nie a teraz przydałby sie taki ewent , żeby musieli brać w nim udział czy im się to podoba czy też nie ;) 
i mam nadzieję , że takim ewentem bedzię właśnie atak zmiennokształtnych ;) bo jeśli na nim nie bedzie można zdobywać pkt honoru to to wydarzenie nie bedzie miało kompletnie sensu i nie wprowadzi do gry nic nowego 

Komentarz

• zacznij robić to co oni - tylko tak żeby cię nie przyłapali ;) - i przestań płakać :) 
  • BM_Keira BM_Keira Posty: 530
    Witam,

Jeżeli chodzi o granie na większej ilości kont niż jedno jest to niezgodne z regulaminem gry i jak najbardziej tacy gracze zostają zbanowani. Spartakus27 jeżeli znasz gracza, który posiada kilka kont możesz go zgłosić do supportu i zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec niego.

Pozdrawiam
    Keira

• BM_Keira powiedział(a):
    Witam,

Jeżeli chodzi o granie na większej ilości kont niż jedno jest to niezgodne z regulaminem gry i jak najbardziej tacy gracze zostają zbanowani. Spartakus27 jeżeli znasz gracza, który posiada kilka kont możesz go zgłosić do supportu i zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec niego.

Pozdrawiam
    Keira
    oczywiście po dostarczeniu dowodów - a przynajmniej mam taka nadzieję ;)
  • to bede musiał zgłosić chyba pół mapy bo co najmniej kilka tysiecy ludzi ma multikonta tylko, że niektórzy rzadko się na nich logują wiec z namierzeniem ip może być problem ale dowodem mogą być osoby, które same się przyznają do tego, że mają inne konto np skriny z czatu lub wiadomości prywatnej 
    a support powinien posiadać oprogramowanie , dzięki któremu łatwo jest sprawdzić czy ktoś się loguje na rózne konta z tego samego adresu IP więc zamiast dowodów powinny wystarczyć podejrzenia co do danej osoby
  • screeny z czatu - spoko, taki sojowy podpierdzielacz z ciebie :D 

wiadomo trza byc uczciwym, tylko o granicach pamiętaj, bo szybko się to na tobie odbije :) 
  • i co mi zrobisz?  spalisz mnie? polecisz na mnie i na mnie całą koalicją? kupie dużo rubinów, otworze bramy i możesz pocałować mnie w ... :smiley:
  • PlayerMaciej2 (PL1)PlayerMaciej2 (PL1) PL1 Posty: 443
    edytowano 21.12.2017
    spartakus27 (PL1) powiedział(a):
    to bede musiał zgłosić chyba pół mapy bo co najmniej kilka tysiecy ludzi ma multikonta tylko, że niektórzy rzadko się na nich logują wiec z namierzeniem ip może być problem ale dowodem mogą być osoby, które same się przyznają do tego, że mają inne konto np skriny z czatu lub wiadomości prywatnej 
    a support powinien posiadać oprogramowanie , dzięki któremu łatwo jest sprawdzić czy ktoś się loguje na rózne konta z tego samego adresu IP więc zamiast dowodów powinny wystarczyć podejrzenia co do danej osoby
    Może byś poczytał trochę na temat sieci komputerowych i IP, bo to samo IP nie oznacza, że ten sam komputer, więc nie musi to być multikonto.
Sign In to comment.