Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Ubranka w magazynie

Zgodnie z sugestiami zakładam nowy temat, być może zyska on szersze poparcie, zobaczymy...wklejam wcześniejsze moje pytanie, które w tamtym wątku mogłoby zwyczajnie zaginąć.

Jeżeli chodzi o ubranka w magazynie - czy wielkim problemem byłoby stworzenie swego rodzaju  grup, w których można by trzymać praktycznie gotowych do włożenia w okienka dowódców lub kasztelanów??? To z pewnością sporo ułatwiłoby poruszanie się po magazynie ubranek, jak również pozwoliło na skorzystanie w szybkim czasie z interesującego nas bohatera legendarnego, który niekoniecznie musi być wykorzystywany na co dzień, ale w pewnych przypadkach może być niezbędny... Przyznam szczerze, że taki "składak" jeśli już go zdejmiemy z okienka potrafi wymieszać się z pozostałymi ubrankami i ponowna jego konfiguracja jest dość czasochłonna, szczególnie jeśli posiada się kilku podobnych, wyspecjalizowanych pod konkretne parametry dowódców. Osobiście uważam, że taka zmiana byłaby bardzo pomocna. 

Pozdrawiam 
Michał. 

Komentarz

• Jestem za ale, gdzieś już widziałem taki temat na starym forum.
  • Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 09.11.2017
    Może na starym...
    Na tym, ta propozycja padła w temacie "tyglu" i nie wyciągnąłem jej jako osobny wątek z braku czasu.

Niemniej jednak podpisuję się pod pomysłem szablonów do ubierania kasztelanów i dowódców.
    Pomysł zastosowany jest w wielu grach, gdzie gra się postaciami wieloklasowymi i jednym kliknięciem można przebrać postać we wcześniej zaprojektowany set złożony z części zalegających w magazynie.

Tutaj również by się do doskonale sprawdziło zarówno dla dowódców jak i kasztelanów.
    Oczywiście należy uwzględnić również to, że część setu mogłaby by być ubrana na innym dowódcy, wówczas w przypadku zastosowania szablonu, część wyposażenia jest brana z magazynu, a część ściągana z już ubranych gienków, o ile nie są akuratnie na wyprawie...
    Zakładając, że każdy element wyposażenia jest w systemie gry unikatowy (stąd ograniczenia pojemności magazynu), jest to bardzo łatwe w implementacji.
  • Popieram pomysł. Sama nie raz "gubiłam" elementy składanego generała w magazynie.
  • tor80 (PL1)tor80 (PL1) PL1 Posty: 101
    Fantastyczny pomysł dodał bym kasowanie wielu ubranek naraz:)

• Zdecydowanie dobry pomysł :) Niejednokrotnie chcemy jakieś ubranko zachować a przypadkowo je sprzedamy. I tak jak wspomniał tor80 również kasowanie wielu ubranek jednocześnie przydałoby się, gdyż takie pojedyncze kasowanie jest męczące i czasochłonne
    Luiza_5 @ pl 1
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    Popieram kasowanie wielu naraz tego samego typu, stworzenie setów gotowych do zmieniania

to konieczne dla płynności gry i jakości rozgrywki

Lepi @ pl 1
  • Zibixxx25 (PL1)Zibixxx25 (PL1) PL1 Posty: 36
    tego waśnie brakuje .  takie puste wieszaki do ubrania i schowania do szafy, gdzie można je szybko podmienić na te które  potrzebujemy w danym czasie , bez rozbierania i  szukania od nowa w gąszczu innych
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752

Witam,

Na naszych wspólnych spotkaniach czwartkowych na TS -ie mówiliśmy o tym , że aktywność graczy na forum i zaangażowanie będzie nagradzane. W tym miesiącu postanowiliśmy wspólnie z Zespołem

Przydzielić Tobie MicPie nagrodę w postaci 10 tyś rubinów za propozycję zmiany jaką zaproponowałeś. Rubiny zostały dopisane do Twojego konta , propozycja została jak się domyślasz

przedstawiona do rozpatrzenia .

Gratuluję wyróżnienia.

Czubajka

• IRON MIKE (PL1)IRON MIKE (PL1) PL1 Posty: 19
    Dziękuję za wyróżnienie, taka nagroda niewątpliwie cieszy, jak również fakt, że propozycja została przedstawiona do rozpatrzenia. Nie muszę chyba dodawać, że dopełnieniem mego zadowolenia będzie wejście tej propozycji w życie w bliższym lub dalszym okresie. Miejmy nadzieję, że w bliższym... ;) 

Pozdrawiam Michał. 
  • myslmy obustronnie - dla nas graczy to wygoda, ale za taką wygodę, zapewne GGS będzie coś chciała
    Więc czego by nie zrobic czegoś takiego na zasadzie na jakiej funkcjonują szablony?
    wilk syty i owca cała

PS. nie oczekujmy wygód, nie dając nic w zamian :)
  • beejbe (PL1)beejbe (PL1) PL1 Posty: 72
    i mozna by było zlikwidowac blokade wpłat surki na sojusz, duzo osob chodzi pomagac w eventach do innch sojuszy i nie moze wpłacac surki przez 24h od wejscia do soja

Sign In to comment.