Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Koalicja TRIADA

Witam.

Chciałbym poinformować o zawiązaniu się nowej Koalicji TRIADA, w skład której wchodzą Dragons Anarchy, Ludzie Lodu, Ostatni Bastion wraz z ich Akademiami.

Koalicja ta powstała w związku z opusczeniem wyżej wymienionych sojuszy koalicji 
"Glory The Brave - Chwała Dzielnym" 

Dyplomatami koalicji są: G. Leszczyk, Bedziuu

bedziuu @ pl
«1

Komentarz

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    :)
    Gratulacje Bedziu cos nowego na mapie :)  TRIADA

Czyli Zorganizowana Grupa Przestepcza o nazwie Triada

wiec aby rywalizowac  z tak mocna Grupa  ktos    powinien   zalozyc   koalicje  pod   nazwa  Sun Yee On :)

aby  byla  jakas  rôwnowaga  na mapie ? :-D

Pozdrawiam jak zawsze
    Amin.
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 09.11.2017
    amino15000 (PL1) powiedział(a):
    :)
    Gratulacje Bedziu cos nowego na mapie :)  TRIADA

Czyli Zorganizowana Grupa Przestepcza o nazwie Triada

Dość nawet na te forum mocne słowa i mało zabawne Amino. Nie dla każdego jedno słowo, musi kojarzyć się z tym co Tobie i utwierdzanie innych we własnych przekonaniach na sile, to nie tu.

To moje skojarzenie -  "zbiór trzech elementów pozostających w relacji między sobą" - a przykład TU

We własnych wątkach które otwierasz, prosisz o brak spamu i najchętniej byś go miał tylko dla siebie, ale innej osobie, z lubością znaną tylko Tobie, spamujesz.

Dostałem kilkanaście zgłoszeń na PW forum na Twoje PW na grze do graczy. Piszesz miedzy innymi w nich, ze znasz regulamin gry i forum i nic nikt Ci nie zrobi, mylisz się. Otóż, czytając Twoje wpisy na forum, gdzie grozisz innym graczom oraz PW które dostałem, mam wrażenie, że pomyliłeś regulamin dostawcy internetu z naszą grą.

Dla mnie na forum jesteś na pięć minut przed banem a na grze .. ... to zdecyduje, mam nadzieje najszybciej jak to możliwe, kto inny.
    Wszystkie materiały które dostałem,  na Twój temat, opisuje z notatkami ode mnie i przekazuje dalej.
    I przypominam, wcześniej ban na forum został Tobie zdjęty, kolejnego, nie ściągnie nikt.

Jan

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    taaaa ja tylko skladalem gratulacje z pomyslowosci  Bedzia  a to  nie spam  tylko grzecznosciowy wpis

nie awsze jest takjak 1 osoba to widzi ...........................
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • Janie przyganiał kocioł garnkowi, a ty jak gościowi zmieniłeś nazwę, bo była niby nazistowska to było dobrze?
  • klops1983 (PL1)klops1983 (PL1) PL1 Posty: 167
    cywilizacja ;) wkoncu wkoncu ;) powodzonka nowej moze lepszej.... kazda zmiana z zlego jest wiec ;)
  • klops1983 (PL1)klops1983 (PL1) PL1 Posty: 167
    wiem wiem;] 
  • Jest tylko jedna triada lech cracovia arka
  • paka33 (PL1)paka33 (PL1) PL1 Posty: 172
    A nie lepsza byłaby - wino, kobiety i śpiew? ;)
    paka33 @ 5
  • NewGargamelXD (PL1)NewGargamelXD (PL1) Posty: 116
    edytowano 04.12.2017
    LVKANO (PL1) powiedział(a):
    Jest tylko jedna triada lech cracovia arka
    nie to jest akurat *** trzech arka cracovia łech hahahaha

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Jan
    Post edited by Jan M on
    M to mądrość która wynosisz z walki
    M to miazga i monstrualne karki
    A to atak, ty mu musisz stawić czoła
  • W sumie to tak jakby grupa przestępcza bo wywalili ew szlachtę, a LL wraz z akademiami poleciał na Rebeliantów, a miała być walka 1 vs. 1
  • Newkaja (PL1)Newkaja (PL1) PL1 Posty: 269
    ho ho ho ...sobie  hohnę aż  :)  nie wiem czemu mam nieodparte wrażenie , że straszy się banem kogoś kto może nie ma największych wyżyn elokwencji pisarskich ale fakt faktem  pokazuje w screenach  czarno na białym ... warto więc  się  zastanowić czy się umie grać lub nie umie -jak ja  :) i czy gotowym się jest na obnażanie się w sesjach screenowo -formułowych a tym samym na opinię innych  :p

miałam pytać kto wygrał czy wygrywa ..ale to wiadomo nie każdy ma "Pół Boga Pół Człowieka" w swoich szeregach  :);):p

• Julenka1 (PL1)Julenka1 (PL1) Posty: 701
    edytowano 12.12.2017
    oskarito5 (PL1) powiedział(a):
    W sierpniu  też miała byc wojna 1 v 1 EE V REB  wyszło   jak wyszło..

25 v 1   >:)  

Ale wiadomo to piksel.  Bez napinki.  :) 

Miłego 
    EE złożyła EW Szlachcie w lecie obietnicę, że nie przyjmie z powrotem Klopsa w swoje szeregi. Jednak w sierpniu korona EE poprosiła mnie o rozmowę na ten temat, które rozpoczęliśmy i były widoki na przyszłość. Niestety, zgodnie z przekazanymi mi przez koronę EE informacjami pod jego nieobecność Klops został przyjęty przez jakąś inną frakcję. Próbowałem załatwić sprawę dyplomatycznie. Informowałem, że stan musi powrócić do tego z początku rozmów, inaczej nie będzie wojenki 1:1. Dostałem odpowiedź, że zdają sobie sprawy, że nie będzie 1:1, jak dla mnie prowokacja, ponieważ potem okazało się, że jednak może poczekać, W wojence zgodziliśmy się przyjąć ofertę pokojową po kilku dniach, rozpoczęte wcześniej rozmowy zostały wznowione, zakończyły się sukcesem. Klops mógł powrócić.

Na prawdę nie widzisz różnicy? Dla mnie, jak sojusz daje słowo, to powinien go dotrzymywać, Potrzebuje renegocjować? W porządku, można rozmawiać, ale nie na zasadzie, że w trakcie rozmów (które nie szły źle i były szanse na kompromis, co widać z finału rozmów wznowionych po wojnie), ale nie przez próbę wymuszania - obiecaliśmy, a teraz robimy co innego i zdajemy sobie sprawę z konsekwencji. Taką odpowiedź dostałem. Niewypowiedzenie wojny byłoby aktem tchórzostwa.

W ataku zjednoczonych (5 sojów wiodących + aki) na EW Szlachtę (1 soj wiodący + aki) nie było rozmów dyplomatycznych, ani żadnego zatargu. Zaaakowali, bo taki mieli kaprys. Oczywiście, to gra wojenna,, więc mieli prawo. Ale jeśli już powoływać się na argumenty iluś na jednego w sytuacji, gdy nie ma konfliktu o coś konkretnego, to ocenę zostawiam czytelnikom.
    Elita Warlords & Szlachta
    (EW Szlachta)
  • Julenka1 (PL1) powiedział(a):

Miłego 
    EE złożyła EW Szlachcie w lecie obietnicę, że nie przyjmie z powrotem Klopsa w swoje szeregi. Jednak w sierpniu korona EE poprosiła mnie o rozmowę na ten temat, które rozpoczęliśmy i były widoki na przyszłość. Niestety, zgodnie z przekazanymi mi przez koronę EE informacjami pod jego nieobecność Klops został przyjęty przez jakąś inną frakcję. Próbowałem załatwić sprawę dyplomatycznie. Informowałem, że stan musi powrócić do tego z początku rozmów, inaczej nie będzie wojenki 1:1. Dostałem odpowiedź, że zdają sobie sprawy, że nie będzie 1:1, jak dla mnie prowokacja, ponieważ potem okazało się, że jednak może poczekać, W wojence zgodziliśmy się przyjąć ofertę pokojową po kilku dniach, rozpoczęte wcześniej rozmowy zostały wznowione, zakończyły się sukcesem. Klops mógł powrócić.

Na prawdę nie widzisz różnicy? Dla mnie, jak sojusz daje słowo, to powinien go dotrzymywać, Potrzebuje renegocjować? W porządku, można rozmawiać, ale nie na zasadzie, że w trakcie rozmów (które nie szły źle i były szanse na kompromis, co widać z finału rozmów wznowionych po wojnie), ale nie przez próbę wymuszania - obiecaliśmy, a teraz robimy co innego i zdajemy sobie sprawę z konsekwencji. Taką odpowiedź dostałem. Niewypowiedzenie wojny byłoby aktem tchórzostwa.

W ataku zjednoczonych (5 sojów wiodących + aki) na EW Szlachtę (1 soj wiodący + aki) nie było rozmów dyplomatycznych, ani żadnego zatargu. Zaaakowali, bo taki mieli kaprys. Oczywiście, to gra wojenna,, więc mieli prawo. Ale jeśli już powoływać się na argumenty iluś na jednego w sytuacji, gdy nie ma konfliktu o coś konkretnego, to ocenę zostawiam czytelnikom.
    Kamil co Ty zwariowałeś ? przecież wszyscy dokładnie wiedzą o co i dlaczego  ta wojna jest (kiedyś rzucili propozycje 1V1 czyli EW i akademie V Zjednoczeni )
  • Fjuczer2000 (PL1)Fjuczer2000 (PL1) Posty: 48
    edytowano 12.12.2017
    a tymczasem, pozdrawiam elite - która chyba nie czuje się na tyle mocna żeby lac soje główne i rzuca się na siejące postrach na mapie szkółki - 25członków, 14mln potęgi :)

"Bravely done, you fight like a man"
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    edytowano 12.12.2017
    Fjuczer2000 (PL1) powiedział(a):
    a tymczasem, pozdrawiam elite - która chyba nie czuje się na tyle mocna żeby lac soje główne i rzuca się na siejące postrach na mapie szkółki - 25członków, 14mln potęgi :)

"Bravely done, you fight like a man",  

Taka takakyka obowiązuje na obu stronach frontu , niema się co obrażać , na wojnach zawsze najbardziej obrywają akademie , i dlatego niektórym po czasie trzeba kazać się wycofać , nawet kiedy nie chcą.
    Ma to też pozytywne aspekty, nauczycie się bronić, współpracować , przechodzić na defowanie i wielu innych trików , - no chyba że jesteście zupełnie bez wsparcia od głównego , to współczuje

i chyba spamuje się ten wontek bo powyzsze posty nie dotyczą zupełnie tematu, 
    Lepi @ pl 1
  • Fjuczer2000 (PL1)Fjuczer2000 (PL1) Posty: 48
    edytowano 12.12.2017
    Lepi (PL1) powiedział(a):
    Fjuczer2000 (PL1) powiedział(a):

"Bravely done, you fight like a man",  

Taka takakyka obowiązuje na obu stronach frontu , niema się co obrażać , na wojnach zawsze najbardziej obrywają akademie , i dlatego niektórym po czasie trzeba kazać się wycofać , nawet kiedy nie chcą.
    Ma to też pozytywne aspekty, nauczycie się bronić, współpracować , przechodzić na defowanie i wielu innych trików , - no chyba że jesteście zupełnie bez wsparcia od głównego , to współczuje

i chyba spamuje się ten wontek bo powyzsze posty nie dotyczą zupełnie tematu, 
    wszystko ok, rozumiem

ale mówię tutaj o szkólce akademii, która ma wpisane wyraźnie że nie bierze udziału w wojnach - mało tego gracz który został spalony, odszedł z soja nadrzędnego jeszcze na kilka dni przed wojną - nawet jednego ataku na elite nie dał, bo kilknanaście godzin dziennie go nie ma, więc jest mało aktywny
    atak po prostu z dupy dosłownie

no spamik lekko, ale skoro padł temat ee, ew to ciągne dalej :D 
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    edytowano 12.12.2017
    Fjuczerku  odpisałem ci na priv.

Zrozumiesz sam o ile  dokładnie zrozumiesz przekaz.    Wtedy dowiesz się czemu odpalilismy szkołke. 

Najpierw sie dowiedz o co  chodzi a  potem pisz na  forum ;) taka porada na przyszłość.

Miłego  >:)
    oskarito5 @ pl 1
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    edytowano 12.12.2017
    Julenka1 (PL1) powiedział(a):

Miłego 

Cześć Julenka1   (Kamil )  O ilę mi się przypomina. Jeśli się mylę z góry przepraszam

Nie bedę sie wypowiadał na temat jakich kolwiek ustaleń dotyczących klopsa bo  nie było mnie na nich bo nie jestem od tego. Wiec nie mi wypowiadać się  o tym.   

Jeśli chodzi o  zmasowany atak Zjednoczonych na EW  to myślę, że oboję wiemy za co jest ta wojna. 

Myślę, że nie ma co  rozciągać tematu naszej wojny bo to nie jest temat do tego. 

Jeśli już chcesz popisać  to priv.  

Miłego Dnia  >:)
    oskarito5 @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Jedna prośba, zgodnie z regulaminem, nie piszemy posta pod postem, częściej niż raz na 24h. Dyskusja jak w zamku błyskawicznym, pytanie-odpowiedź. Nie inaczej :) Jeśli potrzebujesz porad, jak to zrobić i jak umieszczać wpisy z wieloma cytatami, zapraszam na PW :)

Powodzenia w rozgrywce i ukłon za merytorycznie prowadzoną dyskusje.

Jan
Sign In to comment.