Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

krytyka przez wielkie K!

Pomijacze...likwidacja 5h i 24h - na tym świat się nie skończył, Aby zrównoważyć grę ( wrrr nwm kto to wymyślił) support obiecywał wymianę. Wymiana dla mnie znaczy taka sama ilość możliwa do zdobycia. Nie pamiętam dokładnie ilości możliwych do zdobycia pomijaczy 5h i 24h, ale nigdy nie było z tym problemu. Obecnie (zaczęły się Samuraje): wynik indywidualny gwarantuje nam jako nagrody w sumie po 60 pomijaczy 1h oraz 30min plus 15 razy 1h za wynik sojuszowy. Naprawdę ??? Po osiągnięciu 90lvl samurajów każdy atak to 1 komplet 1h+30min, zdobyte nagrody dają więc możliwość jak łatwo obliczyć 60 ataków plus 15 jeśli ktoś przyoszczędził pomijacze 5 lub 10 min - razem mamy 75 ataków. Niecałe 19 ataków lecąc z każdego postu i głównego. 19! ataków na event - kto w ten sposób będzie chciał grać, kiedy nie ma szans walczyć o nagrody ? ;( Mamy biegać do kompa i puszczać po 4 ataki co półtorej godziny? toż to odbiera całą przyjemność gry...Czy to jeszcze Goodgame czy już Farmerama? ;( ...
Indiana2005 @ pl 1

Komentarz

• Wilczek55 (PL1)Wilczek55 (PL1) Posty: 161
    edytowano 17.11.2017
    było ponad 200szt po 5h i ok 160 po 24h i mniejsze...

tak wiec zwykla sciema z ta wymiana...
    teraz jest na 75 ataków x max 80 pkt to jest 6000pkt...
    zeby skonczyc event potrzeba 15200pkt!!
    wiec sie grzecznie pytam jak mamy skonczyc event w tej "darmowej grze" nie kupujac pominiec i ofertach specjalnych...?
    (ktos zaraz napisze ze z baronów mozna zbierac...hmm ale az tyle;/)
    ggs idzie w kierunku by wyciagnac jak najwiecej grosza od ludzi wiadomo gra kosztuje...utrzymanie serverów ludzie itd...

zabrana została mozliwosc zdobywania grosików...została zmniejszona ilosc zdobywanych rubinów na baronach...oki...było mineło
    ale teraz nie inwetsujac w pominiecia została nam zabrana mozliwosc skonczenia eventu a to juz przegiecie...
    delikatnie to ujmujac;)
    Wilczek55 @ pl 1
  • Śmiechu warte to wszystko BRAWO GGS chyba darzą do upadku tej gry bo w dobra stronę to na pewno nie idzie widać to powypowedziach ludzi ale oczywiście wszystko maja w dupie ;) Pozdrawiam
  • Wilczek55 (PL1) powiedział(a):
    było ponad 200szt po 5h i ok 160 po 24h i mniejsze...

tak wiec zwykla sciema z ta wymiana...
    teraz jest na 75 ataków x max 80 pkt to jest 6000pkt...
    zeby skonczyc event potrzeba 15200pkt!!
    wiec sie grzecznie pytam jak mamy skonczyc event w tej "darmowej grze" nie kupujac pominiec i ofertach specjalnych...?
    (ktos zaraz napisze ze z baronów mozna zbierac...hmm ale az tyle;/)
    ggs idzie w kierunku by wyciagnac jak najwiecej grosza od ludzi wiadomo gra kosztuje...utrzymanie serverów ludzie itd...

zabrana została mozliwosc zdobywania grosików...została zmniejszona ilosc zdobywanych rubinów na baronach...oki...było mineło
    ale teraz nie inwetsujac w pominiecia została nam zabrana mozliwosc skonczenia eventu a to juz przegiecie...
    delikatnie to ujmujac;)
    Dzięki Wilczek za dokładne dane, jak widać miażdżące..no cóż efekt u mnie jest taki że gram mniej...bo po co..
    Indiana2005 @ pl 1
  • C-Objective (PL1)C-Objective (PL1) PL1 Posty: 145
    edytowano 17.11.2017
    1. Fontanna dająca rubiny - zlikwidowana
    2. Minutki 24h 5h - zlikwidowane
    3. Nowe ******** za rubiny - jak najbardziej, jest!
    4. Pay to win - jest!
    5. Gracz wydający 10k PLN co event żeby utrzymać się w top 1 - jest!

EDIT:// Edycja wulgaryzmów, Czubajka.
    Post edited by Czubajka on
    Dawny bywalec w Dark Union, wcześniej też aktywny gracz, po tym zostały jedynie wspomnienia...
    Teraz jestem tak aktywny, że nie chcą mnie ze słupiarni wypuścić.
  • mozna jeszcze dodac jakies 2-2.5,k pkt za ataki do 90lv-mozna atakowac bez pominiec o tym zapomniałem...

ale to i tak jest w sumie niewiele ponad połowe pkt z całego eventu...

ogolnie sciema z ta podmiana minutek...

przed zmianami mozna było bez trudu event zakonczyc...a i jeszcze dzwignac kilka razy sale 
    czy spichlerze popodnosic za 24h i jeszcze zostawało na kolejny event...

teraz brak by skonczyc jeden event...

Wilczek55 @ pl 1
  • To że zabrali przyśpieszenia 5h i 24h można jeszcze zrozumieć, ok waluta premium. Ale że w zamian nie zaproponowali wystarczającej ilości przyśpieszeń 30 min. i 1h ? Pytam więc po co magazyn na 320 szt. ? Wcale nie chodzi mi o przyśpieszanie rozbudowy , a o normalną rozgrywkę właśnie na samurajach czy nomadach. wprowadzili eventy z których aktualnie nie może w pełni skorzystać..... Wiąże się to również z kupowaniem promek na zdobywanie tabliczek, żetonów itd. Po co ją kupować drodzy twórcy ? Na czym mam ją wylatać ? na miotle ? jak dostępne przyśpieszacze skończą się powiedzmy w godzinę... ehhh słabo to zorganizowaliście.....
  • Rafi (PL1)Rafi (PL1) PL1 Posty: 10
    woodman (PL1) powiedział(a):
    To że zabrali przyśpieszenia 5h i 24h można jeszcze zrozumieć, ok waluta premium. Ale że w zamian nie zaproponowali wystarczającej ilości przyśpieszeń 30 min. i 1h ? Pytam więc po co magazyn na 320 szt. ? Wcale nie chodzi mi o przyśpieszanie rozbudowy , a o normalną rozgrywkę właśnie na samurajach czy nomadach. wprowadzili eventy z których aktualnie nie może w pełni skorzystać..... Wiąże się to również z kupowaniem promek na zdobywanie tabliczek, żetonów itd. Po co ją kupować drodzy twórcy ? Na czym mam ją wylatać ? na miotle ? jak dostępne przyśpieszacze skończą się powiedzmy w godzinę... ehhh słabo to zorganizowaliście.....
    Przecież te czasówki to nie tylko ewenty.
    A co z gaszeniem w czasie wojny?
    Juz widzę jak po wojnie gasisz sie 3 miesiące. 
    Prawda że zachęca do gry?
    Romek86 (PL1) powiedział(a):
    I dobrze robia ja zaczynalem grac nie bylo zadnego ewentu po za wedrownymi nie bylo czasowek  i nie bylo rubli do zdobycia cza bylo kupic  jak to mowia daj palec zabiora cala reke  to w zalozeniu byla gra wojenna wojny toczyly sie miesiacami  latami  teraz to gra klik klik i kto wiecej wyklika  ehhh  moje skromne zdanie ....
    Rzeczywiście wspaniale robią...

- Statków nie wybudujesz bo brak czasówek
    - Sali legend nie wybudujesz bo brak czasówek i jak gracze  mają dogonić tych co z tych przyśpieszaczy korzystali.
    - Palisz sie w czasie wojny - gaszenie spichlerzy i nie tylko  to 3 miesiące, a zapewne w tym czasie kolejne budynki na nowo w jakiejś wojence  będą podpalone lub przez jakiegoś niskolewelowca...
    - Chana zaatakujesz moze 7 razy  i po co więcej :pensive:
    - Jeszcze te czasówki co są rozdzial na  wszystkie ewenty i na gaszenie i rozbudowę :neutral:
    woodman (PL1) powiedział(a):
    To że zabrali przyśpieszenia 5h i 24h można jeszcze zrozumieć, ok waluta premium. Ale że w zamian nie zaproponowali wystarczającej ilości przyśpieszeń 30 min. i 1h ? Pytam więc po co magazyn na 320 szt. ? Wcale nie chodzi mi o przyśpieszanie rozbudowy , a o normalną rozgrywkę właśnie na samurajach czy nomadach. wprowadzili eventy z których aktualnie nie może w pełni skorzystać..... Wiąże się to również z kupowaniem promek na zdobywanie tabliczek, żetonów itd. Po co ją kupować drodzy twórcy ? Na czym mam ją wylatać ? na miotle ? jak dostępne przyśpieszacze skończą się powiedzmy w godzinę... ehhh słabo to zorganizowaliście.....
    A co ci po tych czasówkach jak nie zredukowany czas gaszenia budynków i rozbudowy i badań z wieży badacza.
    Nie zrobisz już nawet książeczki na ewentach bo ci czasówek zabraknie.
    Nie ugasisz się po wojnie.
    Nawet statki na sztormie kiedys mogles łatwiej budowac a teraz jestes w głębokiej d...
    A co dopiero z budowaniem sali legend czy spichlerzy

Nie ma to jak równa gra

• Oczywiście zgadzam się z wami, podałem tylko przykład nomadów / samurajów.... Gra jest aktualnie tak skonstruowana że bez czasówek ani rusz w każdym temacie....Można się wile o tym rozpisywać, ale po co ? Każdy wie jak to wygląda... Co do apelu to nie wierze że wrócą ilości zdobywanych rubinów czy powrót grosików, natomiast temat czasówek powinien zostać potraktowany poważnie przez twórców. Co do tego nie ma wątpliwości bo to nie zmierza w stronę równowagi w grze tak jak oni myślą a raczej w jej zastoju....
    ps. właśnie wyskoczyła premia na tabliczki : kup 15k rubinów, dodatkowo otrzymasz czasówki na aż 6 ataków hehe Naprawdę świetny pomysł aż grzech nie skorzystać i nie przelać wam tych kilku złotych. Gratulacje.
  • Czasówki zlikwidowane a ilość zwiekszona do 320sztuk i po co jak tych 5,10,30minutowych i 1godzinnych jak na lekarstwo , a 5 i 24godzinne już tylko w muzeum zegarów można oglądac.

W wydarzeniach długoterminowych BOSTER 2sztuki 18godzinny i 6 godzinny,moze byscie poprawili na 4razy po 6godzin....lub cos w tym klimacie.

• To co GGS robi w tym zakresie jest śmieszne. Odbierają nam - graczom fun z gry i taka jest prawda. Jeszcze likwidację studni zrozumiem, są inne sposoby zdobycia rubinów, ale minutki?! Nie idzie eventu skończyć bez wyjścia na minus! Zaprzeczacie sami sobie! Zrozumcie to, że WASZA GRA UPADNIE jeśli nie przywrócicie tych czasówek. Ludzie się nauczyli grać z nimi, i słusznie - teraz jak inni mają ukończyć wydarzenia (nomadzi, samuraje) skoro Ci, co są lepsi od nich wszystko pokończyli i mogą kończyć również grę, bo bez czasówek nie ma sensu gry, skoro wychodzi się na minus. ODDAJCIE NAM CZASÓWKI, ODDAJCIE FUN Z GRY! Jakoś do tej pory spokojnie grę utrzymywaliście, dlaczego teraz macie to niszczyć?! ODDAJCIE NAM CZASÓWKI, ODDAJCIE FUN Z GRY!
Sign In to comment.