Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Apel graczy serwera PL1 do GGS

1810»

Komentarz

• Karol1990 (PL1)Karol1990 (PL1) PL1 Posty: 37
    Moze zlikwidowac limit na czasowki 10 minutowe i 30 minutowe calkowicie zlikwidowac czasowki 1minutowe. Gracz ktory aktywnie lata po wiezach jest w stanie apelnic magazyn czasowek w kilka dni
  • beejbe (PL1)beejbe (PL1) PL1 Posty: 73
    tor80 (PL1) powiedział(a):

Gaszenie i budowa graczy twierdzicie ze sie temu przyglądacie i zastanawiacie sie nad rozwiązaniem może wystarczy skrócić czas gaszenia i budowy budynków bo naprawdę 550 lvl sali postawić to jak by nie patrzeć nawet jak gracz będzie używać wszystkie dostępne czasówki to jest to rok budowania a wiemy ze planowane jest zwiększenie poziomów sali legend co juz nam wydłuży czas budowy a co zresztą budynków???:( 

Co do przyspieszania budowy klepsydrami to ja sobie nie wyobrażam robić konto od zera po niedawnych aktualkach. Ja sie buduje od zera od jakichś 4-ech miesięcy dopiero i chyba bym sie pocięła tępą żyletką gdyby mi teraz znowu przyszło zaczynać od nowa bez 24godzinnych klepsydr. Sala salą, a spichlerze też trzeba robić, po aktualizacji zwiększającej ilosc poziomów SL mape ogarnie epoka kamienia łupanego jak nam przyjdzie budować "siłami natury".

• kanonik (PL1)kanonik (PL1) PL1 Posty: 25
    edytowano 01.12.2017
    Mapa się wykrusza i jest coraz mniej graczy z których można wziąć nabór do sojuszu by uzupełnić skład.
    Różnica pomiędzy graczami w rozwiniętych sojuszach, a nowym "narybkiem" nie zmniejszy się przy takich decyzjach.
     Wręcz gracze na niższych poziomach mają odebraną szansę,  by w przyzwoitym czasie dojść do poziomu, gdzie mogliby te sojusze uzupełniać. Zanim dojdą, to się zniechęcą i zrezygnują.
    To jest jeden z problemów.

Innym problemem jest to, że otrzymywana ilość czasówek nie wystarczy na 1 ewent by zrobić na nim nagrody indywidualne, a powinniśmy tak nimi gospodarować, by wystarczały one na zrobienie całego cyklu ewentów (Chan, Nomad, Samuraj, Sztorm, Ciernie ...) i jeszcze obsłużyć wojnę, przesyłanie wojska, gaszenie budynków i rozbudowę.

Kiedyś ludzie brali wodę ze studni, a często tę studnię mieli daleko. 
    Dziś pobudowana sieć rurociągów i bieżąca woda w kranie. 
    Sądzicie że  ludzie byliby zadowoleni jakby im się zniszczyło rurociąg, a dano w zamian studnię na podwórku powołując sie na to, że niech się cieszą bo jest na podwórku i nie trzeba iść wielu kilometrów?...

Post edited by kanonik (PL1) on
  • a ja tylko dodam ze chyba wszyscy zapmnieli o jednej bardzo waznej kwesti...
    mianowicie cały czas pisze sie o sali legend spichlerzach itd...
    ale te budynki mozna robic dopiero po osiagnieciu 70 lv

do tego czasu gracz buduje gospodarstwa,chatki drwala czy kamieniołomy...
    po osiagnieciu 70 lv trzeba te wszystkie budynki zburzyc...tak zrównac z ziemia...co zajmuje rowniez sporo czasu...
    i zaczac budowac dopiero spichlerze,chatke lesnika czy chatke kamieniarza...
    wiec kolejne miesiace na przestawienie sie na lepsze budynki...
    wiec tak naprawde taki poczatkujacy gracz nie pakujac ogromnych ilosci rubinów nie ma szans na równa rywalizacje z ludzmi co graja juz jakis czas i mieli mozliwosc "nadgonic" rozwijanie włosci dzieki klepsydrą czy zdobywaniem wiekszej ilosci rubinow z baronow.
    Wilczek55 @ pl 1
  • Cześć moderator. 

Chciałbym abyś odpowiedział mi czy to słowami tych wyżej czy też swoimi. 

Jaką perspektywę na grze Goodgame proponuje w takim razie dla takich jak ja? Takich co grają dziennie tylko max 3 -4h i to nie jest gra non stop - czyli tzw ślepienie się w grę.

Dzięki za odpowiedź 

ps. Sorry za off

Czy moglibyście dodać do forum automatyczne łączenie postów napisanych przez tego samego użytkownika jeden pod drugim? Profesjonaliście zajęło by to max 2h a jak wam (musicie ostrzegać, karać) i nam (musimy czytać te wasze ostrzeżenia :) ) ułatwiłoby to życie? Hm......
    Dla ułatwienia https://docs.vanillaforums.com/api/

Pzdr
    Waka
    Waka 
  • tor80 (PL1)tor80 (PL1) PL1 Posty: 101
    Wilczek55 (PL1) powiedział(a):
    a ja tylko dodam ze chyba wszyscy zapmnieli o jednej bardzo waznej kwesti...
    mianowicie cały czas pisze sie o sali legend spichlerzach itd...
    ale te budynki mozna robic dopiero po osiagnieciu 70 lv

do tego czasu gracz buduje gospodarstwa,chatki drwala czy kamieniołomy...
    po osiagnieciu 70 lv trzeba te wszystkie budynki zburzyc...tak zrównac z ziemia...co zajmuje rowniez sporo czasu...
    i zaczac budowac dopiero spichlerze,chatke lesnika czy chatke kamieniarza...
    wiec kolejne miesiace na przestawienie sie na lepsze budynki...
    wiec tak naprawde taki poczatkujacy gracz nie pakujac ogromnych ilosci rubinów nie ma szans na równa rywalizacje z ludzmi co graja juz jakis czas i mieli mozliwosc "nadgonic" rozwijanie włosci dzieki klepsydrą czy zdobywaniem wiekszej ilosci rubinow z baronow.
    O własnie o takich argumentach mówiłem ja akurat wspomniałem o sali ale takich wyliczeń jest więcej i może gracze na odpowiednich poziomach co własnie sie budują to się wypowiedzą może to dotrze do GGS

• kanonik (PL1)kanonik (PL1) PL1 Posty: 25
    Temat umarł, czy otrzymamy jeszcze jakąś odpowiedź GGS ?
    Może jednak jakieś rozwiązanie pośrednie by się znalazło?
    Jakiś kompromis?
Sign In to comment.